Шахраї

Marina1982F 4 квітня 2023, 19:44
Відділення за адресою: Київ, пр-т Соборності, 1
Хочу написати свій відгук про Альфа-Банк (Sensbank). Це — шахраї. На лікування сина брала кредит у розмірі 29тис.грн. Виплачувала поки сама не захворіла і перестала платити. Співробітники банку телефонувати мені щодня з погрозами. І я зробила реєстурізацію борга і платила поки могла, виплативши більше 50 тыс. грн. Но моє лікування, а з годом прийшлось зробити і операцію мені було важко платити. На протязі, з початку березня і потеперешній час я телефоную в банк, щоб дізнатися про стан кредиту. Оператори мені надають різні номери телефони, по яким ніхто не може надати мені інформації. З цього приводу я вже звернулась зі скаргою в нац. банк і чекаю на відповідь. Люди ніколи незв’язуйтесь з цим банком. % ставки дуже, дуже великі. Ось так рашиськи банки заробляють на українцях.
11 квітня 2023, 22:14
У разі, якщо ви не дотримуєтесь умов та не вносите ваші платежі вчасно тривалий час ваш кредит переходить на обслуговування в колекторське агенство, тому вам надавали номер телефону агенства, який займається вашим боргом. В особистих повідомленнях ми надали вам інформацію, яка стосується вашого боргу.
Також зазначимо, що всі пропозиції, які ми надаємо ми виставляємо згідно з ринком.
Надалі рекомендуємо зв'язуватись за номерами, що ми надали вам в особистих повідомленнях.
Ваша помічниця, Анастасія ❤😊

Sense Bank
Sense Bank
4 квітня 2023, 19:58
Напишемо вам в особисті, щоб уточнити дані, для вирішення питання
Анастасія
Jokets
Jokets
5 квітня 2023, 4:25
Тобто ви взяли чужі гроші, не можете тепер відати їх при тому що банк і так пішов на зустріч та зробив реструктуризацію, але і це не допомогло… в чому винен банк? Може їм треба було подарувати просто їх кошти і все?
6 квітня 2023, 17:54
Когда тебя или родычей парализует посмоотрю как ты будешь гадости писать и защищать этих банковских русских *** !!!
5 квітня 2023, 18:45
Меня этот недобанк загнл в минус 2800 грн и не дает распечатку …в приложении не видно откуда деньги, а эти шмонди банковские не говорят ничего !!!
zig4free
zig4free
10 квітня 2023, 21:09
Я сам брал в этом банке кредит, нужны были срочно деньги на операцию — около 50тыс. Но я как порядочный заемщик нашел в ближайший месяц и вернул все банку, при этом не переплачивая за кредит.

Берете кредит? Найдите время вернуть деньги банку вовремя, продайте имущество — ценные вещи!

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.35 43