×
Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:
Підписатися
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Уважаемый Андрей!
У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
×
Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
Курс валют в Приватбанк
Валюта | Купівля | Продаж |
EUR | 42.85 | 43.85 |
USD | 41.05 | 41.65 |
Всі курси банку |
Історія про те, як банк одне і теж майно банк вміло продає двічі
На виконання цього рішення я, як конкретний покупець, купила на аукціоні в ПАТ КБ ПриватБанк" будинок загальною площею 69,10 кв.м., житловою площею 35,60 кв.м. та земельну ділянку площею 0,25 га, що знаходиться в Острозького району Рівненської області. На придбання такого майна мною було здійснювала платежі на загальну суму 73000,00 грн., що підтверджується відповідними платіжними дорученнями і квитанціями.
Вищевказані обставини підтверджуються також наданою Інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 347528728 від 21.09.2023 та рішенням суду.
Однак після придбання згаданого житлового будинку і земельної ділянки на аукціоні мною не було здійснено перереєстрації права власності на даний житловий будинок через те, що відповідальний спеціаліст ПАТ КБ «ПриватБанк» повідомив мене, що існують «певні труднощі» з перереєстрації права власності з попередніх власників.
У зв’язку із цим моїм адвокатом, 03.08.2023 на адресу АТ КБ «ПриватБанк» було надіслано адвокатський запит із проханням надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують проведення АТ КБ «ПРИВАТБАНК» орієнтовно в період 2011−2012 років аукціону щодо об'єкта нерухомості, що я купила на аукціоні.
На даний АТ КБ «ПРИВАТБАНК» було надіслано лист № 20.1.0.0.0/7−230811/44399 від 17.08.2023 із відповіддю на адвокатський запит де АТ КБ «ПРИВАТБАНК» повідомило, зокрема, що банк продає заставне та власне майно на майданчиках СЕТАМ, Lot.pb.ua. Прямого продажу без аукціону в банку немає. Протокол проведення електронних торгів та акт про реалізацію предмета іпотеки після аукціону ніколи не передавалися до Банку, один екземпляр має бути у майданчика, другий у клієнта.
У зв’язку з отриманою відповіддю мій адвокат звернувся до Рівненської філії Державного підприємства «СЕТАМ» і Акціонерного товариства «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ», які здійснюють керування майданчиками СЕТАМ, Lot.pb.ua відповідно, із адвокатськими запитами. Адвокат у запитах просив надати інформацію про те, чи здійснювався на майданчиках СЕТАМ або Lot.pb.ua орієнтовно у 2011−2012 роках аукціон з продажу об'єкта нерухомого майна, що який я купила та якщо здійснювався, інформацію про кінцеві результати цього аукціону, а також адвокат просив надати відповідні документи на підтвердження.
У листі Державне підприємство «СЕТАМ» надало відповідь на адвокатський запит, де вказало, що права адміністрування системи електронних торгів передані ДП «СЕТАМ» з 25 жовтня 2015 року, а тому воно не володіє інформацією щодо реалізації через майданчик Lot.pb.ua у 2012 році вказаного майна, а к листі № 619−07/2023 від 10.10.2023 Акціонерне товариство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» надало відповідь на адвокатський запит, де вказало, що АТ «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» є адміністратором саме електронної торгової системи та не є оператором електронного майданчика Lot.pb.ua., адміністратор ЕТС не здійснює будь-яких дій забезпечує організатору аукціону, потенційним покупцям, учасникам можливість користуватися сервісами електронної торгової системи з автоматичним обміном інформацією щодо процесу проведення аукціонів в електронній формі та крім того, зазначило, що державне підприємство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» (правонаступником якого є Акціонерне товариство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ») було утворено лише 13 квітня 2018 року. У зв’язку з таким АТ «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» не володіє запитуваною в адвокатському запиті інформацією.
Таким чином, Державне підприємство «СЕТАМ» і Акціонерне товариство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» не надали запитуваної інформації щодо придбаного мною на аукціоні майна, зазначивши, що такою не володіють.
У зв’язку з цим мій адвокат повторно звернувся до АТ КБ «ПриватБанк»: з метою надання повної та вичерпної відповіді, де він окрім поданої додатково інформації та просив також провести перевірку того, яким чином здійснювалася реалізація на аукціоні нерухомого майна для мене, як переможця аукціону.
У відповідь на цей лист АТ КБ «ПриватБанк» було повідомлено в листі № 20.1.0.0.0/7−231002/38764 від 09.10.2023, що «звернення № 59 від 22.09.2023 р. розглянуто та вивчено провідними спеціалістами. (…) Для можливості проведення перевірки Банку необхідно ідентифікувати об'єкт нерухомості. Ідентифікація об'єкта нерухомості лише за адресою не можлива, Банку необхідні дані про позичальника. На жаль, наданий витяг не містить інформації про позичальника, тому ідентифікувати об'єкт нерухомості не можливо».
З врахуванням даної відповіді адвокат додатково до адвокатського запиту надіслав лист де надав інформацію про позичальника, попередніх власників нерухомого майна, та рішення суду про звернення стягнення на заставне майно, і просив надати повну та вичерпну відповідь на адвокатський запит, а також провести перевірку того, яким чином здійснювалася реалізація на аукціоні відповідного нерухомого майна, та надати належним чином засвідчені документи.
У листі № 20.1.0.0.0/7−231110/26527 від 17.11.2023 АТ КБ «ПриватБанк» дало відповідь на лист. У відповіді банк зазначив, що для того, щоб він міг зробити перевірку, потрібно надати витяг з Єдиного реєстру речових прав на нерухоме майно та в Реєстрі іпотек. Також вказав, що протокол проведення електронних торгів та акт про реалізацію предмета іпотеки після аукціону ніколи не надавалися до банку, один екземпляр був у майданчика, другий у клієнта; навіть якби документи й були у банку, то не збереглися б за терміном давності. У зв’язку з таким АТ КБ «ПриватБанк» повідомив, що не має змоги виконати вимоги адвокатського запиту.
Проте вимоги і пояснення АТ КБ «ПриватБанк» неправомірні і перешкоджають здійсненню моїх прав. Щодо витягу з Єдиного реєстру речових прав на нерухоме майно та з Реєстру іпотек, то моїм адвокатом уже було надано Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо об'єкта нерухомого майна № 347528728 від 21.09.2023. Що ж до звернень у державні підприємства, які здійснюють адміністрування відповідними майданчиками СЕТАМ, Lot.pb.ua, то такі вже надали відповідь, що не володіють запитуваною інформацією і документами, про що зазначалося вище і про що банк був повідомлений.
Відмова АТ КБ «ПриватБанк» надати інформацію та документи щодо придбаного мною на аукціоні майна свідчить про незаконні дії банку, який в межах виконавчого провадження проводить реалізацію цього майна вдруге на аукціоні і бажає повторно реалізувати будинок та земельну ділянку, які мною вже викуплені на аукціоні, що підтверджується відповідними квитанціями. До того ж, у зв’язку з небажанням банку надати мені відповідні документи про придбання мною на аукціоні такого майна я не можу здійснювати свої права на нього, зокрема здійснити реєстрацію права власності на нього, а головне працівники банку не пропонують дієвих заходів, щоб вийти з цієї ситуації, а лише розводять руками.
Вважаю такі дій Акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк», який повторного проведення аукціону з продажу будинку та земельної ділянки під ним, що належать мені на праві власності, незаконними, але ні чого з цим зробити не можу.
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Спасибі за розуміння.
Коментарі (1)
Не выдают валюту с карты для выплат.
Все было нормально до недавного времени.
Заказал валюту, сделал заявку в приват24 — ее отменили с формулировкой «мне нужно доказать происхождение средств»
Позвонил на гарячую линию — там служба поддержки как попугай сказала то же самое…
На мои возражения что я снимаю деньги, которые хранятся в их же банке не первый год, мне ответили что ничего не знают, я должен предоставить документы о происхождении средств, иначе они разорвут со мной отношения (и, очевидно, заберут мои деньги).
Совсем обнаглели, слов нет, просто беспредел… Какие еще документы спустя 3 года, если вы взяли мои деньги, зарабатывали на них несколько лет, и теперь я должен что-то доказывать???
Это как вообще???
Куда смотрит НБУ и Финмониторинг?
PS: Всем, кто выбирает банк — не советую. После национализации отношение к клиентам резко ухудшилось, увы, но факт. Техподдержка для галочки, что хотят то и делают.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти, та допомогти розібратись в ситуації.
Коментарі (7)
Не рекомендую зв’язуватися
Розмір ліміту видаткових готівкових операцій для клієнта банку становить 1 000 000 грн на 30 днів (від поточної дати).
Виписка по рахунку не є джерелом підтвердження походження коштів.
Для зняття більшої суми необхідно надати до банку документи, що підтверджують джерело походження коштів.
Ознайомитись з переліком можливих документів ви можете за посиланням https://pb.ua/short?240
Коментарі (1)
Пролонгація депозиту Приват січень 2024
може бути таке, що депозит із можливістю дострокового зняття банк продовжив самостійно вже як строковий депозит без можливості зняття до закінчення строку?
Підкажіть, чи є у застосунку ПБ архів саме договорів по депозитам, бо я знайшов тільки архів транзакцій.
і якщо виявиться, що банк справді сам вирішив продовжити саме як депозит без дострокового зняття — чи можна якось вплинути на рішення банка і змінити умови? Ще 3 місяці — це якийсь жах.
Всі депозитні договори містять пункт про те, що якщо після закінчення терміну дії вкладу жодна зі сторін не побажає його розірвати, договір вважається автоматично продовженим на наступний термін без явки вкладника в банк.
За строком можна закрити вклад протягом 5 календарних днів з дати закінчення попереднього строку вкладу.
Також можливість відмовитися від продовження доступна для всіх діючих типів вкладів.
Виняток — ПриватВклад, Послуга накопичення Скарбничка.
Кнопка 'Відмова від продовження' з´являється за місяць до закінчення терміну вкладу (для вкладів на 1 місяць кнопка доступна через 5 днів з дати оформлення або продовження) та доступна з 08:30 до 22:00.
В останній день терміну вкладу кнопка 'Відмова від продовження' доступна тільки до 16-00.
Відмовитися від автоматичного продовження вкладів можна на сайті Приват24, в моб додатку 'Мої вклади' або у відділенні банку.
Написати коментар
Блокировка счёта
На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо, щоб ідентифікувати вас, як власника рахунку, та вирішити питання. Для ідентифікації та перевірки інформації з вашого питання ви можете звернутися в наш чат через захищений канал на офіційному сайті банку.
pb.ua/chat
Коментарі (1)
Напад у відділенні ПриватБанку, м.Одеса
Приносимо вам щирі вибачення за інцидент, з яким вам довелося зіткнутися. Ми
вважаємо якісне обслуговування клієнтів своєю ключовою метою. Нами була проведена внутрішня перевірка, в ході якої проведена необхідна робота з персоналом. Ми збираємо всі сигнали на співробітника, вони впливають на зменшення доходу співробітника, а також на винесення в адресу співробітника офіційних розпорядчих документів (догана, покарання тощо).
Дякуємо вам, що ви знайшли час розповісти про те, що сталося. Ми докладемо всіх
зусиль, щоб в подальшому співпраця з банком залишала у вас тільки позитивні
враження.
Написати коментар
Маніпуляції з видачою замовленої валюти.
Спроба створити нову заявку на видачу готівкової валюти не можлива, оскільки вже створена заявка (05.01.2024) і як виявилось вона перенесена на 08.01.2024, але судячи з інформації (яка не афішується офіційному сайті банку) від оператора Приватбанку треба очікувати відхилення моєї заявки, і, можливо, після 15.01.2024 я зможу отримати свої кошти.
В інших банках я таких труднощів не спостерігаю.
Тому наступні висновки:
1. Приватбанк ставши монополістом крутить своїми зобов’язаннями як йому здумається.
2. Приватбанку, після того як Ви йому дали свої гроші, — абсолютно плювати на Вас і Ваші проблеми, бо вони є Ваші.
3. Додаток Приватбанку абсолютно ручний — де йому треба там і «підкручує».
4. Будуть якісь компенсації від такого «дискомфорту»? Адже банк користується моїми коштами півмісяця і на цьому заробляє.
5. Більше ніяких фінансових відносин з Приватбанком, максимум оплата комунальних і то до моменту доки не знайду безкомісійний банк для цього.
Наразі виникають певні складнощі з логістикою та доставкою готівкової валюти через військові дії. Ми робимо все можливе для вирішення ситуації та задоволення потреб кожного клієнта. Будь ласка, не дублюйте заявки, рекомендуємо за необхідності замовляти валюту з 8 січня. Ситуація з доставкою готівкової валюти буде вирішена вже найближчим часом. Дякуємо за розуміння!
Коментарі (3)
Комісія за обслуговування неактивних рахунків
Для того, щоб уникнути списання комісії за моніторинг неактивного рахунку рекомендуємо здійснити будь-яку операцію на довільну суму. Наприклад, поповнити мобільний в Приват24, зробити витрату в магазині або підтримати ЗСУ. В такому випадку, рахунок стане активним і списання комісії не буде.
Коментарі (2)
корисна інформація любителям кешбека
У ПриватБанку є благодійні програми, з якими можна ознайомитися на сайті https://dobro.privatbank.ua/.
Коментарі (7)
Закрили оплату частинами
Ліміт з послуги кредитування Оплата частинами встановлюється індивідуально для кожного клієнта. На це впливає доволі велика кількість факторів. Як тільки ліміт буде відновлено — ми одразу вас додатково повідомимо. Дякуємо за розуміння!
Коментарі (5)
Відмова в обслуговуванні
За що? Чому?
Усі податки по ФОПу сплачувались вчасно, заборгованості немає, перекази крупних сум лише родичам, кредитів немає.
Всі заходи здійснюються відповідно до внутрішніх процедур і відповідають вимогам, які стосуються безпеки та дотримання правил фінансового моніторингу в Україні.
Банк як суб’єкт первинного фінансового моніторингу зобов’язаний вживати заходів, покликаних запобігати та протидіяти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом; фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків та містить реєстраційний номер облікової картки платника податків України;
● заяву про перерахування залишків коштів.
Коментарі (5)
Блокировка счета
Это новый приказ сверху что всем кто за границей надо блочить счета и все?) Интересная тогда политика получается))
Всі заходи здійснюються відповідно до внутрішніх процедур і відповідають вимогам, які стосуються безпеки та дотримання правил фінансового моніторингу в Україні.
Банк як суб’єкт первинного фінансового моніторингу зобов’язаний вживати заходів, покликаних запобігати та протидіяти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом; фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків та містить реєстраційний номер облікової картки платника податків України;
● заяву про перерахування залишків коштів.
Коментарі (7)
знімають кошти
У виписці в графі «Залишок після операції» відображений загальний баланс карти. Загальний баланс, на відміну від доступного балансу, не відображає заблокованих на картці сум (Це кошти, які були вами витрачені, але ще не списані банком).
Також зверніть увагу, що операції у виписці відображені в порядку їх авторизації, а не списання. При проведенні вами витрат сума спершу блокується на рахунку, а списується тільки після отримання банком емітентом картки запиту на списання від банку, через термінал якого проводилася оплата.
Тобто при перевірці балансу картки потрібно орієнтуватися на доступний баланс, а не на баланс у виписці.
Ви можете отримати виписку за весь період користування карткою в Приват24.
Якщо ви не згодні із наданою в особистому кабінеті випискою та наявним балансом, повідомте свою версію до підтримки банку, наші оператори поруч 24/7, та допоможуть розібратись.
Коментарі (1)
Банк не видає замовлену валюту
Наразі виникають певні складнощі з логістикою та доставкою готівкової валюти через військові дії. Ми робимо все можливе для вирішення ситуації та задоволення потреб кожного клієнта. Будь ласка, не дублюйте заявки, рекомендуємо за необхідності замовляти валюту з 8 січня. Ситуація з доставкою готівкової валюти буде вирішена вже найближчим часом. Дякуємо за розуміння!
Коментарі (4)
Неможливо оформити спадок
Тобто, «чудовий банк»… Будьте готові, що одного дня ні коштів, ні рахунків на ваше ім'я не буде знайдено…
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Щодо цієї ситуації вам вже були надані пояснення та рекомендації. Підприємству потрібно направити листа до банку на повернення коштів. Після повернення вже потім зможуть вирішувати щодо видачі суми спадкоємцю.
Коментарі (15)
Не повертають кошти
Від 3го листопада я зверталася до всіх інстанцій банку, кожен раз мені говорять різні речі і гроші не повертають. У кол-центрі та чаті максимально некомпетентно відповідають, наче роботи по скриптах, взагалі не чуючи деталей ситуації. Я спілкувалася про ситуацію у відділенні банку, спілкувалася з операторами гарячої лінії, спілкувалася в чатах, спілкувалася з юридичним відділом, спілкувалася з технічним відділом. Постійно формуються якісь «офіційні» заяви, які розглядаються до 30 днів і відповіді притомної немає.
Коли мій виконавець вже у грудні звернувся до банку з запитом на повернення мені надлишку коштів, йому представник юридичного відділу дав відповідь, що я просто маю написати письмово заяву на головний офіс і мені повернуть кошти, бо питань немає, боргу немає, все ок. Я написала офіційну заяву, преклала докази, що надлишок є, платіжні інструкції перерахування коштів, постанову про закриття провадження і відправила документи на головний офіс Привату. І знаєте що? Через 3 тижні я знову отримала відповідь, що тільки виконавець має звертатися до банку. Як таке може бути? При цьому зворотнього звʼязку зі спеціалістами, які хоч якусь інформацію можуть дати компетентно, немає. Неможливо повернутися до спеціаліста, з яким тільки що спілкувався по заяві, бо «в банку такої можливості немає». І до цього ж не надається мені юридичне підтвердження, що дійсно виконавець має писати запит на повернення моїх коштів. Тобто я можу йти знову до виконавця (хоча це взагалі не моя задача!) і на словах пояснювати, що від нього в котрий раз хоче банк.
І це вже триває третій місяць. Тобто притомного зворотнього звʼязку немає, мене футболять з відділу на відділ, будь-яка заява на найпростішу дію розглядається до 30 днів і результату немає. Хоча це мої законні кошти, які мені мали зарахувати на мою карту ще 3 листопада. Як може так працювати система? Як можна спиратися просто на слова і не надавати жодного юридичного підтвердження? Як таке може бути, що я не можу свої ж кошти повернути 3 місяць і маю бути посередником між виконавцем і банком і вмовляти вирішити моє питання? Як може бути офіційна наче відповідь від представнику банку, що «ну це ж її кошти, хай і пише кудись заяви»?
Надмірно перераховані кошти від ДВС на картки клієнта не повертаються, кошти повернути можна лише відправнику за листом.
Для повернення зайво перерахованих коштів необхідно надати лист від відправника з проханням повернути надмірно оплачені кошти із зазначенням № рахунку для повернення.
Коментарі (1)
Несанкціоноване блокування рахунку
«Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» — не було порушено. Прошу банк переглянути рішення і відновити доступ до рахунку. Дякую за розуміння! Все буде Україна! Слава Україні!
Всі заходи здійснюються відповідно до внутрішніх процедур і відповідають вимогам, які стосуються безпеки та дотримання правил фінансового моніторингу в Україні.
Банк як суб’єкт первинного фінансового моніторингу зобов’язаний вживати заходів, покликаних запобігати та протидіяти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом; фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.
Наразі, ваше обслуговування обмежене.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі пакет документів для перерахування залишків коштів на ваш рахунок в іншому банку.
Коментарі (3)
Заблокували всі картки і банки
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Всі заходи здійснюються відповідно до внутрішніх процедур і відповідають вимогам, які стосуються безпеки та дотримання правил фінансового моніторингу в Україні.
Банк як суб’єкт первинного фінансового моніторингу зобов’язаний вживати заходів, покликаних запобігати та протидіяти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом; фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків та містить реєстраційний номер облікової картки платника податків України;
● заяву про перерахування залишків коштів.
Коментарі (1)
Заблоковано рахунок у зв’язку з розірванням ділових відносин/розірванням договору
І ось у черговий раз коли я скористувався пільговим кредитним лімітом у грудні 2023 для оплати будівельно-ремонтних робіт банк через декілька днів без будь-яких попереджень та пояснень заблокував мені рахунок! 5.12.2023 я вже не міг зробити жодної транзакції та увійти в додаток, 6.12.2023 я звернувся на гарячу лінію, там мені нічого конкретного не змогли пояснити — сказали тільки що рахунок обмежено. Причини невідомі. Порекомендували звернутись у відділення банку, і хоча на той момент для мене це було максимально незручно я звернувся у відділення банку де також конкретно не змогли мені пояснити що та чому відбувається — але уточнили що банк скоріш за все розірвав зі мною ділові відносини. Вже після мого звернення на гарячу лінію та у відділення банку мені надійшов лист на пошту яка була вказана при реєстрації який називався «ПОВІДОМЛЕННЯ
про відмову від підтримання ділових відносин/відмову в обслуговуванні шляхом розірвання ділових відносин/розірвання договору і закриття рахунку». В якому також немає ніяких пояснень чому саме банк вирішив розірвати договір та заблокувати мені рахунок!
У відділенні банку за допомогою співробітників я написав листа у головний офіс «ПриватБанку» де я попросив пояснити конкретні причини блокування/розірвання, тому що я не робив ніяких заборонених транзакцій, не було жодних проблем та питань з боку банку та взагалі я вважаю що це якась помилка. Та готовий підтвердити всі операції, пройти додаткові верифікації та зробити все що потрібно. На що банк через декілька днів надіслав мені паперового листа «УкрПоштою» за адресою фактичного проживання — але цей лист був точною копією електронного повідомлення яке було раніше та не містив ніяких конкретних відповідей на мій запит!
Особисті кошти які були на «Скарбничці» не повернули, інформацію стосовно погашення моєї заборгованості по використанним кредитним коштам не надали, жодного разу не звʼязувались (хоча співробітники відділення обіцяли зворотній звʼязок протягом декількох днів).
Звертався ще раз у відділення — сказали що мій запит в процесі, зі мною зв’яжуться як тільки запрацює «Київстар» (на той момент як раз були проблеми зі зв’язком) — але тиша і досі…
У відділенні надали номер заявки — 34550045, але коли я звʼязусь з гарячою лінією то за цим номером не надають жодної конкретної інформації — «рахунок обмежено, зверніться у відділення»… І так постійно по колу!
В мене є підозра що банку не подобається місце мого народження та прописки (тимчасово окуповане місто Маріуполь) — але я не проживаю там вже 11 років та не був з початку 2022 року. Ніякого відношення немаю до нього після окупації та можу це підтвердити будь-яким чином. Інших думок щодо блокування в мене немає — а банк так і не надає інформації щодо справжніх причин! Я готовий закрити рахунки, оплатити заборгованість — але ж я маю право хоча б бути в курсі причин блокування та отримати свої особисті кошти зі «Скарбнички»!
А взагалі то сподіваюсь що це якась технічна помилка та мені поновлять обслуговування та розблокують рахунок. Зі свого боку готовий надати всю інформацію та пройти всі верифікації. Як онлайн так і у відділенні — але все залежить від банку!
Сподіваюсь що за допомогою MinFin моє питання вирішиться! Заздалегідь дякую!
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Всі заходи здійснюються відповідно до внутрішніх процедур і відповідають вимогам, які стосуються безпеки та дотримання правил фінансового моніторингу в Україні.
Банк як суб’єкт первинного фінансового моніторингу зобов’язаний вживати заходів, покликаних запобігати та протидіяти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом; фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків та містить реєстраційний номер облікової картки платника податків України;
● заяву про перерахування залишків коштів.
Коментарі (19)
ПриватБанк заодно з шахраями
Чому я маю платити відсотки за користування кредитом 15 000 грн, якщо це шахраї зняли з мого рахунку гроші? Скільки часу банк має розглядати справу «шахрайства»? Чому ніяких підтверджень розрахунку картою у Франціі (коли я в Україні) не надходило? Поки банк та поліція розглядають справу, якщо дійсно розглядають — може пройти не 1 рік і весь цей час будуть нараховуватись відсотки?
Нам дуже шкода, що з вами трапилася подібна ситуація. Платіжну інформацію шахраї могли отримати з необережності, та й більш витонченими методами. Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки.
За зверненям до підтримки банку ви можете залишити запит на оскарження операції, відповідно до правил платіжної смистеми.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам також має змогу не дати заволодіти своїми грошима.
Ось тут 👇 є декілька простих, та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
https://privatbank.ua/informational-security
https://privatbank.ua/safeness
Окремо позначимо, що у випадку повернення коштів за фактом шахрайства, Банк може переглянути нараховані раніше відсотки.
Коментарі (3)