Блокировка счета

Кирилл Кириллович 4 січня 2024, 22:18
Пользуюсь счетом как обычно более 8 лет, никаких больших платежей, все как всегда и все стабильно. В один вечер получаю блокировку счета и сообщение о том что банк разрывает со мной договор.

Это новый приказ сверху что всем кто за границей надо блочить счета и все?) Интересная тогда политика получается))
5 січня 2024, 8:42
Вітаємо. ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.

Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

5 січня 2024, 9:35
А потом пишут кто-то покушал во Франции с моей карты, банк помогити :D
5 січня 2024, 14:35
Другие банки Украины: у вас все хорошо
Банки Европы: у вас все хорошо
Налоговая Европы: у вас все хорошо

ПРИВАТ БАНК: вы финансируете тероризм и отмываете деньги!!!
клоунада))))
5 січня 2024, 14:42
Официльно статья эта звучит так :

Згідно п. п. 1.3.2.14 Умов та правил надання банківських послуг банк має право призупини проведення фінансових операцій або фінансові операції по рахунку у випадку, якщо така операція (операції) містить ознаки операцій, що підлягають фінансовому моніторингу відповідно до законодавства про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинних шляхом, або фінансування тероризму, і зобов’язаний призупинити проведення фінансової операції, якщо її учасником або вигодонабувачем є особа, яка включена до переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності або відносно якої застосовані міжнародні санкції.
5 січня 2024, 14:50
Ничего не имею против того что можно остановить счет до проверки или чего-то еще, а по факту они просто закрыли счет без каких либо вопросов или просьбы дать документы или еще что либо

я бы понял если бы я крутил там какие то большие суммы или еще что-то, а когда ты оплачиваешь свет, воду, електрику и мобильный и получаешь блок за отмывание, это уже просто в духе Украинского гос банка или какого то приказа сверху)
5 січня 2024, 14:54
Я считаю приказ сверху был всем банкам, выкашивать не полезных клиентов) а мне не верят:) И молча улетают
SergeyNina
SergeyNina
6 січня 2024, 0:31
Да, и это во всех банках
natashaGra
natashaGra
6 січня 2024, 16:26
Так и в укрсибе тоже самое , и в пумбе и др . Совпадение? Как-то не очень верится

USD 39.4 40

USD 39.4 40