ПриватБанк заодно з шахраями

Diebeste 3 січня 2024, 12:34
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Шевченка, 64
З мого рахунку було знято 15 000 різними платежами (оплата в ресторанах, кафе і тд.) в іншій країні. 20.12 повідомила про шахрайство банку, 29.12 написала заяву в поліцію. В банку мені хлопець сказав — нічим допомогти не можу зверніться на гарячу лінію. (А навіщо вони тоді там в банку сидять, якщо вони допомогти не можуть?)
Чому я маю платити відсотки за користування кредитом 15 000 грн, якщо це шахраї зняли з мого рахунку гроші? Скільки часу банк має розглядати справу «шахрайства»? Чому ніяких підтверджень розрахунку картою у Франціі (коли я в Україні) не надходило? Поки банк та поліція розглядають справу, якщо дійсно розглядають — може пройти не 1 рік і весь цей час будуть нараховуватись відсотки?
3 січня 2024, 14:03
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що з вами трапилася подібна ситуація. Платіжну інформацію шахраї могли отримати з необережності, та й більш витонченими методами. Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки.
За зверненям до підтримки банку ви можете залишити запит на оскарження операції, відповідно до правил платіжної смистеми.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам також має змогу не дати заволодіти своїми грошима.
Ось тут 👇 є декілька простих, та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
Окремо позначимо, що у випадку повернення коштів за фактом шахрайства, Банк може переглянути нараховані раніше відсотки.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
3 січня 2024, 16:17
Просто так деньги снять не могут, скорее были слиты данные карты или фишинговые ссылки про допомогы всякие…
Советую внимательно пользоваться банком…А что они сделают я вот даже не понимаю, по закону банк ввообще не имеет права что-либо делать, а полиция не хочет и не может ничего сделать так как нет такой власти :D Он смог бы помочь если бы перевод был хотя бы на укр банк…Но вернуть деньги эт врядли, советую ждать суд, в суде потом предоставлять все скрины что карта была взломана, что оплата была произведена в другой стране, в которой вы судя заграну есть он или нет, никогда не были, в общем в суде вы только сможете что-то доказать.
Вот по этому банки и блочат путешественников в ЕС:)
efess
efess
3 січня 2024, 17:24
Где-то произошла компрометация вашей карты. где именно-к сожалению,это практически невозможно доказать ((((
SergeyNina
SergeyNina
4 січня 2024, 17:27
Ничего не платить. Судиться с банком. Как банк подаст на вас в суд прийти на заседание и доказывать. Работают на таких взломах профи. Шансы на возврат около нулевые. Шансы найти кто слил данные тоже нулевые