корисна інформація любителям кешбека

Три літри 5 січня 2024, 20:28
якщо у вас є картка Приватбанка то після того як ви здаєте кров в Харківському центрі служби крові вам на карту буде зарахована невелика компенсація за це судячи з того що компенсація нараховується тільки на карти Привата це власна ініціатива банка
6 січня 2024, 10:57
Вітаємо. Виплата компенсації за донорство крові може здійснюватися за рішенням центру/станції крові.
У ПриватБанку є благодійні програми, з якими можна ознайомитися на сайті https://dobro.privatbank.ua/.

5 січня 2024, 23:13
Бред, дают налом
5 січня 2024, 23:27
Де дають налом?

В мене є досвід донорства саме у благодійному варіант, але вже давній — здавав кров останній раз в 2012 рокі що до слова зафіксовано в їх базі.

Жодного разу ніяких грошей мені не давали, був лише папірець для пред’явлення на роботі, але від актуальних лише для офіційно найманих працівників, в той час як я ФОП. Ще там пропонують дуже обмежені варіанти їжи та напоїв, щось типу чая та булочки. Ніколи цим не спокушався. Чай краще випити, але ще вдома тоді це може дати позитивний вплив.
6 січня 2024, 0:40
На салтовке был центр какой-то, но по моему частный
5 січня 2024, 23:31
До слова у ХЦСК є декілька акаунтів в соцмережах через які я власні і довідався про потребу. Ніде немає ані слова про якусь виплату готівки. А вони б були якби це дійсно було.
SergeyNina
SergeyNina
6 січня 2024, 0:30
Я отказался от даже справки на работу. Последний раз сдавал в 2015. Увы, при сдачи крови теряю сознание на минут пять.
Graf91
Graf91
6 січня 2024, 13:34
Отзыв для подлизания банку. Какой же кринж
6 січня 2024, 15:49
Підлизування? Чуваче, ти дурень. Прочитай інші мої відгуки про це одоробло. І піди купи собі трохи мізків. Ну або задонать на ЗСУ 1000₴.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / корисна інформація любителям кешбека