nAzar1506 22 липня 2021, 17:33
Я не понимаю кто может вообще контролировать работу в Ощадбанке в данной ситуации нормальных работников увольняют либо они сами хотят уйти, а *** оставляют которые целыми днями как не приходишь курят в подсобке Гузий Наталья Николаевна и Басок Юлия Валерьевна которые свою работу не выполняют!!! Куча моих друзей свидетели. Девочки работали по адресу г. Киев пр-т Оболонский, 21-Б (секция А30). Та же работа безделья происходит на новом отделении где они не хотят работать!
Вы хоть глаза откройте высшее руководство Оболони куратор Алпатова Наталья Владимировна если вы в скором времени не будете принимать меры мы в скором времени будем обращаться вышему руководству!!!
22 липня 2021, 17:39
Доброго дня. Для уточнення деталей йдемо до особистих повідомлень.
Leto777 22 липня 2021, 14:47
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т Миру, 14-Г
Зашла сегодня в отд по Мира, хотела в кассе снять остаток по карте и закрыть ее. В череде я простояла с ребенком минут 50. Передо мной было 2человека, один ушел не дождался своей очереди мин через 10 после моего прихода. Через некоторое время зашел в кассу второй. Подходили люди занимали за мной очередь. Я усердно ждала своей очереди, ребенок капризничал. В это время выбежала с отд недовольная женщина, возможно, это ее передо мной потом в очередь поставила администратор. Мужчину, который стоял за мной каким то чудом администратор позвала в отд! (все при этом стояли в кассу).И так два человека которые стояли за мной пробежали передо мной в отделение. А администратор стала на проходе, я уже естественно с коляской ни как не могла заехать в отд. Это что за очередь такая? Это нормальный сервис обслуживание 1 человека около часа?
22 липня 2021, 16:05
Доброго дня! Прикро, що склалась така ситуація. Найближчим часом зв'яжемось з вами, щоб домовитись про зустріч.
AntonEvg 22 липня 2021, 11:19
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 46
Выпустили мне в ощадбанке зарплатную карту, прихожу забирать, просят паспорт, объясняю- нахожусь в длительной командировке в не родном городе, паспорта с собою нет, есть приложение «Дія», права, копия паспорта. Ничего не подходит, считывателей для приложения нет, идите к управляющему, у которого очередь в 5 человек, ну или едьте в другой город за паспортом, ну и всем этим занимайтесь без зарплаты т.к. она на карте))) диджитализация … страна говорит — все в телефоне … все как всегда …
22 липня 2021, 12:33
Доброго дня! Для отримання картки у відділенні необхідно дійсно надати оригінал паспорту. Ідентифікація клієнтів по мобільному додатку «Дія» поки не реалізовано.
1adc2 21 липня 2021, 17:21
Самий гірший банк зробив оплату комунальних послуг повинні були перерахувати кошти на тепломережу, а відправили кошти в ЖКХ тепер щоб забрати кошти треба чекати 2 тижні і відсоток за операцію не хочуть віддавати кажуть ви повинні самі вирішувати з касою сума не мала і провина тут повністю банка, а гроші повертати не хочуть. Нікому не раджу цей банк.
22 липня 2021, 9:57
Доброго дня! Дуже хотіли б перевірити ситуацію детальніше. Будь ласка, напишіть нам в приватні повідомлення ваше ПІБ, номер телефону та адресу відділення, в якому проводили платіж.

Наперед вдячні!
Perkalova 21 липня 2021, 14:46
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 12
Обращалась на днях в отделение на Проспекте Победы 12 с вопросом консультации по ипотеке. Старший контролер-кассир Попова О. П. великолепно предоставила информацию, сделала детальный просчёт, очень доступно объяснила все нюансы по продукту. Радует скорость обслуживания, ориентация на клиента, профессионализм сотрудника. Благодаря данной сотруднице заинтересовала не только ипотека, а также страхование. Однозначно рекомендую обращаться за финансовыми услугами в данное финансовое учреждение.
21 липня 2021, 16:26
Доброго дня! Дуже приємно, що ви знайшли час залишити відгук про роботу працівника. Дякуємо вам!
Mary1209 21 липня 2021, 13:02
Найгірший банк! Забрати власні кошти просто неможливо. «Грамотні» працівники зумисно не надають повної інформації, щодня нові вимоги. А тим часом грошима банк користується. То треба книжка, наступного дня — ще і картка. Сказати одразу видно релігія не дозволяє. Видно, без залучення поліції і журналістів не обійтись.
21 липня 2021, 13:57
Доброго дня. Йдемо до особистих повідомлень для уточнення деталей.
Мінфін
Відповідь адміністратора
22 липня 2021, 9:17
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 22.07.2021).
Sky7 21 липня 2021, 12:41
Очень ужасный банк. Никому никогда не буду его рекомендовать. И сама больше никогда не буду с ним связываться. Множество операций проходит через одно место. Уже 300 раз пожалела что открыла в нем депозит и теперь проблематично вернуть свои же средства
21 липня 2021, 13:55
Доброго дня. Написали вам в приватні повідомлення для уточнення інформації.
Oleksii78 20 липня 2021, 15:12
Відділення за адресою: Київ, вул. Бальзака Оноре, 66
Відділення на Бальзака (Троєщина) укомплектоване неадекватними працівниками. Відфутболюють клієнтів одне на одного. На місці бувають рідко. Черги величезні.
Найгірший банк України
20 липня 2021, 15:40
Доброго дня! Будемо вдячні вам за детальніший опис ситуації, аби ми мали змогу розібратись в ситуації та провести роботу із працівниками. Можете написати нам в приватні повідомлення. Зворотний зв'язок вкрай важливий.

З повагою, команда Ощадбанку.
Samoxina86 19 липня 2021, 17:53
5.07.2021 був арештований мій рахунок на який я отримую соціальну допомогу на дітей, я взяла виписку з банку і відправила виконавцю.12.07.2021 виконавцем була надіслана в Ощадбанк постанова про зняття арешту з рахунку.19.07.2021 з мого рахунку який ще досі заблокований списали кошти за виконавчим написом. Діти лишилися без коштів для існування.Якби держава не зобов’язувала отримувати виплати для ВПЛ лише через ваш банк, я давно б закрила рахунок.
Скаргу на банк залишила також в урядовому контакт центрі.
20 липня 2021, 10:52
Доброго дня! Перевіряємо, чи була отримана банком постанова про зняття арешту. Найближчим часом надамо вам зворотний зв'язок. Стосовно причин накладання арешту, слід звернутись до виконавця. Банк не має права ігнорувати подібні вимоги, сподіваємось на розуміння.
KaterynaSv 19 липня 2021, 10:40
Я взагалі не є клієнтом ощаду, але довелось з ними мати справу, адже почали приходити від банку повідомлення на мій номер телефону. Повідомлення стосувалися обслуговування пенсійного рахунку якогось із клієнтів ощаду. Я неодноразово зверталась до банку у чаті, а також ходила у відділення з проханням виправити цю ситуацію. Адже не хочу, щоб мій номер телефону був пов' язаний з іншою людиною і її банківською інформацію. Але очевидно, що співробітникам банку на таку «прикру помилку» просто начхати!!! Зі мною спілкувались по хамськи, реєстрували мої звернення, але відповідь на них не надавали під приводом банківської таємниці(???) Це взагалі як розуміти? Це не рівень державного банку, що відповідає за заощадження в основному незахищених верств населення. Це взагалі не рівень будь-якого банку так байдуже ставитись до персональних данних своїх клієнтів. Взагалі питання: як могла статись така ситуація, що до абсолютно стороннього номеру була прив 'язана банківська картка, якщо зазвичай для верифікації клієнта потрібно вказати код, що приходить на вказанний мобільний номер. Але ж ні, для Ощада я тепер якась Тамара, хоча все життя проходила з інщим ім'ям і до пенсіх мені ще декілька десятків років.
19 липня 2021, 14:34
Доброго дня! Приносимо вибачення за ситуацію. Напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення номер телефону, на який надходять смс-повідомлення. Зробимо все необхідне для відключення повідомлень.

З повагою, команда Ощадбанку.
nata1520 19 липня 2021, 9:12
01.07.2021 г с моего валютного депозита украденны деньги (около 4 тыс дол), без единной смс и подтверджения мною, плюс окрыли 3 цифровые карточки на моё имя на которые были переведены деньги и в течении двух минут частями были переведены деньги!!! Как можно теперь доверять деньги государственному банку Ощадбанк!!! Как у вас работает служба безопасности? И когда будет рассмотренно моё дело номер 570?
19 липня 2021, 14:27
Доброго дня! На даний момент ваше звернення знаходиться в роботі. Як тільки буде отримано результат, вам надійде офіційна відповідь банку в термінах, визначених законодавством.

Для розслідування факту шахрайства рекомендуємо також звернутись до працівників правоохоронних органів. Залишити звернення можна на сайті кіберполіції: https://cyberpolice.gov.ua/declare/
Vasiliy1997 18 липня 2021, 16:09
8 июля в 18:30 снял 15000грн по 1000грн через банкомат ПриватБанка (чужим банкам он даёт только так), после этого зашёл в приложение Ощадбанка и посмотрел в чеках было написано без комиссии в банкомате тоже не слова о комиссии. 9 июля снял 13000грн в 9:00, проверил приложение — опять без комиссии. 15000грн снял в 19:30 в приложении в чеках тоже было написано без комиссии, но денег было меньше чем должно быть. Пересчитав вручную оказалось меньше на 645грн и в приложении этих денег в расходах нигде не было. 10 июля в приложении Ощадбанка в чеках за 8 июля стояла уже комиссия, а 12 июля комиссия стояла в чеках за 9 июля. 43 раза по 15грн = 645грн. Ладно банкомат чужой, ладно вы берете комиссию, но сообщать об этом через 2 дня это как вообще понимать?! Я специально каждый рас заходил в приложение и смотрел чеки, если бы я в первый рас увидел комиссию то больше не снимал, а пошел в кассу. (У меня есть скриншоты чеков в которых написано без комиссии и скриншоты этих же чеков в которых уже стоит комиссия. Могу предоставить.)
19 липня 2021, 14:17
Доброго дня! Відповідно до діючих тарифів існує обмеження в сумі зняття без комісії. Розмір цієї суми залежить від умов тарифного пакету, в якому відкрито картку. В даному випадку комісії стягується з боку Ощадбанку, відповідно в банкоматі іншого банку та чеках, що видає цей банкомат комісія відображатись не буде.

Для отримувачів пенсії або соціальної допомоги ця сума складає 10 тис. грн, 15 тис. грн або 30 тис. грн. в місяць (залежно від типу картки). Для отримувачів заробітної плати — 30 тис. грн або 50 тис. грн. При цьому двічі в місяць можна зняти будь-яку суму в касі банку без комісії.

Перевірити, яка сума зняття передбачена для зняття без комісії за тарифним пакетом та яку суму вже знято в поточному місяці можна:

— через чат-бот: https://www.oschadbank.ua/ua/chat

— через оператора контакт-центру за номером телефону 0-800-210-800.

Рекомендуємо ознайомитися з тарифами банку для уникнення непорозумінь в подальшому. Це можна зробити за посиланням: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe
Pensioner2021 17 липня 2021, 18:01
Відділення за адресою: Львів, вул. Угорська, 12
Мій батько відкрив пенсійний рахунок в ощадбанку. Зареєструвались в ощад24/7. Не можливо відключити смс банкінг, приходить повідомлення Vybachte, u tsiliakh bezpeky SMS-banking za vashoiu kartkoiu 4−266* ne mozhe buty vidkliucheno. oschadbank.ua/chat.
Яким чином мій батько може відмовитись від смсбанкінгу та від кредитної лінії? Дякую за відповідь.
19 липня 2021, 14:02
Доброго дня! Підключення смс-банкінгу до картки, по якій здійснюється реєстрація в Ощад 24/7, — обов'язкова умова для користування сервісом, оскільки для підтвердження операцій та входу генеруються смс-паролі.

Стосовно кредитного лінії, закрити її можливо залишивши відповідну заяву у відділенні, де обслуговується рахунок. Якщо виникнуть додаткові питання — звертається, будь ласка. Будемо раді допомогти.
skakunanna1989 17 липня 2021, 14:46
Віддали депозит по довіреності, будучи проінформованими що людина померла 13.11.2020. 22.12.2020 дали відповідь про наявність коштів, а 12.02.2021 по довіреності віддали досить велику суму у валюті. В інших банках з таким проблем не виявилося. Відразу як взнали про смерть власника депозиту заморозили усі рухи готівки і очікували правонаступника. В Ощадбанку що в Червоноград просто казали що діяли по дорученні. Їм навіть не вистачило розуму при видачі такої величезної суми перевірити причини цього. Коли попросила виписку рахунків виявилося що як правонаступник з усіма юридично оформленими документами я не маю права. Прийшлося аж 3 рази ходити до завідувача щоб він таки дав дозвіл на виписку. А Ви хоча б знаєте що з дня смерті всі доручення втрачають силу??? Цікаво як відбувається відбір персоналу, чим керується політика безпеки ощадбанку?
19 липня 2021, 13:59
Доброго дня! Хотіли б перевірити ситуацію детальніше. Будь ласка, напишіть нам в приватні повідомлення ПІБ власника рахунку. Наперед вдячні.
sdom 17 липня 2021, 11:50
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Пушкіна, 6, прим. 53
13.07.2021, Днепр, пр Пушкина 6, при оформлении основного счета для одной карты, навязали открытие доп карты с кредитным лимитом. Без неё отказывались открыть основной счет. При выдаче доп карты «моя картка», нарушили все возможные условия в банковской сфере. Карту выдали не с рук в руки, при оформлении счета, а в кассе без упаковки, по внешним признакам б/у (грязная с синими чернилами на лицевой стороне, и в царапинах). Сразу её заблокировал. Счет в этом банке просто небезопасно открывать.
19 липня 2021, 12:37
Доброго дня! Оформлення кредитної картки не є обов'язковим. Приносимо вибачення за ситуацію. Якість обслуговування в даному відділенні перевіримо, як і інцидент з видачею картки. Дякуємо за зворотний зв'язок!
liud4ik 16 липня 2021, 19:19
Мой отец сегодня пытался в приложении Ощадбанка сменить лимит. Но почему-то оно выбрало выпустить платиновую карту, он нажал далее думая что это по-поводу лимита. В итоге сняло деньги и отменить онлайн не вышло.

Он позвонил на горячую линию, ему сказали мы не можем отменить онлайн идите в отделение. Сходил в отделение, простоял час в очереди. Когда дошла до него очередь, оказалось они уже выпустили карту и ничем помочь не могут. Так как карта ещё едет, её даже не закрыли и денег не возвращают
19 липня 2021, 12:28
Доброго дня! В даній ситуації скасувати списання комісії дійсно відсутня можливість, оскільки списання не відбулось помилково з технічних причин — картку було замовлено клієнтом та підтверджено її випуск одноразовим паролем. Сподіваємось на розуміння.

В майбутньому у випадку виникнення будь-яких питань в процесі користування Ощад 24/7 рекомендуємо звертатись до служби підтримки. Номер телефону 0-800-210-800 цілодобово.
Rb0978456691 16 липня 2021, 14:20
Прийшла в Ощадбанк звернулась до співробітників банку показала купюри точніше нижню частину купюри так як дитина верхню відрізала і з'їла сказали що обміняють але 40%відсотків банку.підійшла до касира, а вони не приймають, підійшла до керівництва банку сказав що приймають купюри тільки в ідеальному вигляді.Подзвонила в Національний банк України сказали що банк має прийняти мою банкноту точніше що від неї залишилось звісно не всю суму мають дати, а відсотків 60% куди звертатися?
16 липня 2021, 16:55
Доброго дня! У випадку значного пошкодження купюри банк вилучає банкноту та передає до подальшого дослідження в НБУ. В даній ситуації принципове значення має обсяг цілої частини купюри. Якщо її площа становить менше, ніж 55% початкової площі банкноти, банк не має права її прийняти відповідно до вимог законодавства. Якщо ж обсяг цілої частини перевищує 55%, напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення для детальної перевірки ситуації. Наперед вдячні вам!
Serhiy08021959 16 липня 2021, 11:43
Не можу отримати свої кошти. Після перерахунку пільг 15 травня, в особистому кабінеті був сформований залишок коштів який спочатку обіцяли перевести на картку до 30 червня, не перевели. Потім консультант сказав переведуть до 10 липня, не перевели. 12 липня повідомили що карта заблокована, для розблокування потрібно 3 банківські дні і кошти будуть зараховані. Сьогодні 16 липня, картка вже не заблокована, але — кошти не виплачені, чіткої відповіді чому це сталося жоден консультант інформаційної лінії не надав лише одні відмовки «а може», «ми не знаємо», «чекайте», багаторазові звернення не принесли жодного результату. По факту: банк вже два місяці користується моїми грошима, які навіть не поспішають мені виплачувати!!! Зате в усіх повідомленнях і в усі інстанції відрапортували що виплати проведені в повному об«ємі… Шановні громадяни, моя Вам порада — остерігайтесь будь якої співпраці з цим так званим «банком»(
16 липня 2021, 15:59
Доброго дня! Для уточнення інформації написали вам в особисті повідомлення.
ElenaPas 16 липня 2021, 9:23
Добрый день. Две недели назад муж, снимая 3000 грн с банкомат, наличку не получил. В банкомате написало, что операция невозможна, чек не выдал, но деньги списались. Было написано заявление на возврат средств, звонки на горячую линию ничем не помогли. Сегодня пришёл ответ с отказом, мол денег в ячейке не было. Каким образом так могло получиться? Недобросовестные сотрудники инкассации или другая причина? «Спасибо» огромное за «хорошую» работу Ощадбанка в наше нелёгкое время. Люди, не связывайтесь с Ощадбанком!!!
16 липня 2021, 11:53
Доброго дня! Ситуацію перевіряємо. Найближчим часом надамо вам зворотний зв'язок.
dorren 15 липня 2021, 12:29
В отделении работает первосортная кассир-хамка Баранова Евгения Сергеевна. Хамит и старым и не старым. Очень борзая для своих молодых лет
15 липня 2021, 14:18
Доброго дня! Написали вам в особисті повідомлення.
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝