zhakhalov 22 серпня 2022, 18:15
У нас бабуся знаходиться на окупованій території в Запорізькій області. Хочемо оформити їй допомогу від міжнародних організацій, для виплати потрібен IBAN рахунок.
Додаток на телефоні у неї не працює, а авторизуватися на сайті або в чат-ботах через її номер телефону не можемо, бо до неї не приходять SMS-повідомлення з кодом.
Хотіли якось дізнатися її номер IBAN. Написали на пошту, прийшов лист, що потрібно зв’язатися з контакт центром. Дзвонимо по номеру телефону 0 800 210 800, там відповідає бот. Замовили дзвінок через телеграм-бота і описали в ньому суть питання.
Передзвонила дівчина, я їй пояснив, яка у нас проблема. Вона розпочала відповідати і її постійно перебивало, я не почув жодного її слова. Після мого прохання повторити, бо я нічого не зрозумів, через перебої зв’язку, слухавку просто кинули. На цьому історія закінчилася. IBAN ми так і не дізналися.
OschadbankUA 23 серпня 2022, 7:47
Доброго дня.
Отримати інформацію щодо IBAN клієнт може в Ощад 24/7(якщо така можливість є), по дзвінку до контакт-центру або самостійно на сайті банку https://www.oschadbank.ua/kalkulator-rahunku-u-formati-iban
Якщо з усіх перелічених варіантів вам підходить лише отримання інформації через оператора, тоді необхідно повторно залишити заявку на зворотний зв'язок або зателефонувати 0800-210-800 та повідомити голосовому помічнику про необхідність з'єднання з оператором.
xtcck 22 серпня 2022, 16:08
Собственно зашел в банк чтобы поменять купюры на более крупные, чтобы удобней было в терминале на карту перевести.
Тариф в 30% (минимум 75грн) мягко говоря ошарашил.
У вас там ничего не лопнет от таких аппетитов? Я бы еще понял чтобы это была какая-то шарага, а не гос. банк.
А потом названивают и спрашивают почему не пользуетесь Ощад24, да с таким подходом и тарифами нафиг вы кому сдались.
Разве что пенсию и соцвыплаты люди будут получать. Любой кто считает свои деньги обойдет стороной.
OschadbankUA 23 серпня 2022, 7:39
Доброго дня.
Тарифи банку ж середньо зваженими та встановлюються після детального аналізу ринку. Якщо почувши озвучену співробітником установи банку комісію, тариф вам здається завеликим, ви можете відмовитись від проведення операції.
Elennag 22 серпня 2022, 12:33
Сергій Стельмащук робота с преміум клієнтами та ФОП. Це *** треба звільнити, це вже не перший випадок.
OschadbankUA 22 серпня 2022, 13:56
Доброго дня.
Опишіть, будь ласка, нам особисті повідомлення детальніше ситуацію чи інцидент який трапився.
Мінфін
Відповідь адміністратора
24 серпня 2022, 15:22
Відгук не зарахований (на 24.08.2022).
Alliba 22 серпня 2022, 11:28
Доброго дня. Не має мобільного зв’язку, на сайті просто неможливо додзвонитися. Зробіть що-небудь.
OschadbankUA 22 серпня 2022, 21:16
Доброго дня.
Сервіс працює коректно. Рекомендуємо спробувати виконати дзвінок через інший браузер та трохи пізніше
dydnikovalili 19 серпня 2022, 23:17
Доброго вечора! Я обслуговуюся у м. Лозова, Харківської області, на вул. Богданівська,22А. Хочу сказати, що банк та сервіс, мене цілком задовільняє. Маю одне питання. Чи можливо Ощадбанку, ще більше розширити свої можливості? А саме, пропускати осіб з інвалідністю та хворих пенсіонерів 70+ на візочках, поза чергою?.. Не всі питання, можна вирішити онлайн, інколи доводиться приходити у відділення особисто.
Я сама, маю довічну групу інвалідності.Дуже великі черги (але це зрозуміло, в умовах теперішнього часу, багато переселенців) Охоронець у цьому відділенні, пропускає в банк по одному. Звичайно, люди в черзі, через довге очікування, починають нервувати і вести себе, м’яко кажучи, неприйнятно один до одного. Я не прошу жалості, я дуже прошу, покращити умови обслуговування. Будьте першим банком в нашій країні, кому до людей с особливими потребами ,є хоч якесь діло.
С повагою!
OschadbankUA 22 серпня 2022, 8:58
Доброго дня.
Надали вам відповідь на аналогічний коментар в «питання банку»
Reliablewin 19 серпня 2022, 16:33
Мошенник на олх, хотел купить массажный стол, отправил предоплату, человек пропал со связи, товар не отправил, меня везде заблокировал, номер карты 5167 8020 0151 1176
OschadbankUA 22 серпня 2022, 12:52
Доброго дня.
В даній ситуації рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів для подання відповідної заяви
Reliablewin 19 серпня 2022, 16:05
Мошенник на олх, хотел купить электроскутер, отправил предоплату, человек пропал со связи, товар не отправил, меня везде заблокировал, номер карты 5167 8030 9097 6460
OschadbankUA 22 серпня 2022, 12:51
BankCleint 19 серпня 2022, 13:18
І в чергове Ощадбанк під час війни в державі «покращив» життя своїм клієнтам. Звісно! Якщо ви не можете забрати свою картку з відділення, ми її знищимо. Не тільки фізично знищимо, але й взагалі її закриємо, щоб ви навіть у додатку не змогли скористатися грошима, які держава виділяє на утримання дітей. Яким чином я можу забрати гроші? Як мені їх перерахувати на рахунки інших банків? В додатку доступу до рахунку немає. Як відкрити соціальну картку онлайн, я не можу прийти у відділення? Ви навмисно це все робите??? Це вже не вперше, коли банк так недолуго обмежує доступ клієнтів до рахунків!!!
OschadbankUA 22 серпня 2022, 12:54
В даній ситуації рекомендуємо звернутися до відділення банку, як тільки у вас така можливість буде та замовити нову карту. Поки карта буде на перевипуску ви зможете отримати кошти по заяві
OlenaRoz 18 серпня 2022, 21:13
Шахрай на олх, номер карти ощаду 4790 7299 3610 2417. Продавав ротангові меблі і холодильник. Назвався Денисом Хірішом. Писав на вайбер. Скинули кошти за доставку, після чого всі смс повидаляв з вайберу. Телефон +38096 272 97 18
19 серпня 2022, 12:25
Добрий день. Рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів.
ByblikD 17 серпня 2022, 21:24
Спасибо девушке Анастасии с голубыми глазами, что корректно, доступно помогла со всеми моими сложностями со снятием наличных и прочих вопросов.
18 серпня 2022, 9:49
Дякуємо вам за чудовий відгук!
BillyBones 15 серпня 2022, 21:26
От всі тут пишуть негатив, а я хочу «ПОДЯКУВАТИ» ОЩАДБАНКУ (Слава Богу три роки тому перестав користуватись їх «послугами»), за те, що залишили пенсіонерів на окупованих територіях без грошей. Якщо ви володієте пенсійною карткою ощаду, якщо ви пенсіонер з кнопочним телефоно і в окупації де немає українського зв’язку-вітаю! Ви ризикуєте померти з голоду маючи гроші на картці! Бо ні зняти, ні перевезти їх іншій людині ви не зможете! А ні, є ще один варіант померти, намагаючись через лінію фронту прорватись, щоб ОСОБИСТО!!! звернутись до консультанта, щоб купити смартфон, щоб встановити вайбер, щоб хоч щось вдалося!
P. S. Шкода, що в опроснику «погано» лише три пункти вибираються, могло б бути набагато більше.
16 серпня 2022, 14:07
Добрий день. Без коштів пенсіонерів залишили не банки, а окупанти, не даючи змоги надавати фінансові послуги на цих територіях.
grafa198020 15 серпня 2022, 18:41
Просто нет слов. Оставили без средств к существованию. На зарплатной карте установили лимит на операции до 1 грн в день. Ни снять в банкомате ни перевести на другую карту нет возможности. Обращалась в отделение и на гарячую линию.никто не хочет помочь.говорят какойто финансовий моніторинг. так, а жить как???
16 серпня 2022, 14:09
Добрий день. В такому випадку для вирішення питання вам потрібно звернутися до ообслуговуючого відділення.
04.08.22р ми оплатили картою ощадбанку через пром товар. Через два дні, з нами зв’язався продавець, та повідомив, що товар бракований, і те що від відмовився від коштів. Кошти мали надійти нам напротязі 3-ох робочих днів на карту.Пройшло 9 днів, цих коштів немає. Ми зателефонували на гарячу лінію Ощадбанку де сидять взагалі некомпетентні співробітники, які нам нахамили та повідомили що кошти розблокуються банком не раніше ніж через 31 календарний день, (через місяць) після проплати, при цьому відповісти на питання чому так довго, і якими законами чи нормативно правовими актами керується даний банк відмовились, ссилаючись на свою некомпетентність.Чесно кажучи після такого взагалі пропадає бажання бути клієнтом цього банка. ПрошуВас розібратися в даній ситуаціі.
16 серпня 2022, 15:12
Добрий день. В цій ситуації повернення коштів відбувається автоматично і вплинути на нього, якщо продавець справді здійснив повернення, неможливо. В даному випадку мова йже про міжбанківські розрахунки. Тобто, при проведенні операції, кошти списуються з рахунку в Ощадбанку і відправляються на рахунок продавця в його банку. Якщо ж він, як сам повідомив, здійснив відмову, то кошти буде повернено після того як його обслуговуючий банк це повернення проведе. Якщо ж кошти ще не було списано з вашого рахунку (заблоковані кошти), ми в будь-якому випадку маємо отримати підтвердження відхилення переказу від іншого банку. Максимальний термін, який на це відведено — 31 день, що вам і повідомили наші спіробітники.
Марія Юрковська 15 серпня 2022, 12:19
Доброго дня. Нажаль в додатку Ощад 24/7 постійно блокуються кошти: при перекидці МІЖ СВОЇМИ КАРТКАМИ всередині додатку, зняття з «мобільних заощаджень», з «віртуальної картки». Звісно що банк має право утримувати мої кошти до 3-х діб. Але вже це занадто. Кожний рух коштів -постійний блок на декілька годин/діб. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ОЩАДБАНК.
15 серпня 2022, 16:00
При переказі між своїми картками, кошти стають доступні клієнту одразу після проведення операції. При цьому, повне фінансове зарахування справді відбувається не миттєво і до того часу кошти відображаються як тимчасово заблоковані.
Juliyaypet 13 серпня 2022, 16:15
Добрый день. Подскажите пожалуйста какие есть варианты решения вопроса и куда обращаться. Ситуация такая, что с ковидом и военными действиями у пенсионера не получилось поменять карточку срок действия которой закончился. В данный момент возможности выехать тоже нет, связь водафон плохая, пенсия заходит, но в приложение карта не активна и нет возможности перебросить или пользоваться деньгами. Хотелось бы конструктивный ответ, а не стандартный приехать в банк, это просто не возможно.
15 серпня 2022, 16:01
Добрий день. На жаль, у нас немає відповіді, яку б ви хотіли отримати. Справа в тому, що справді єдиним варіантом вирішення питання є особисте звернення до відділення банку.
Сабир Ахмедов 10 серпня 2022, 17:51
Відділення за адресою: Харків, майд. Конституції, 22
олх развод. Чел выставил телефон samsung galaxy s20 plus на продажу- gjckt после долгих переписок попросил предоплату за дорогу, я выслал на его карту ощадбанка — и после неотвечает ни на звонки ни на вайбер. На олх объява также висит

карта ощад его 5167 8032 4292 1174
11 серпня 2022, 11:33
Добрий день. В даному випадку рекомендуємо звертатися до правоохоронних органів.
maymay2768 10 серпня 2022, 16:25
Так перший раз мене ошукав менеджер Ощадбанку при відкритті депозиту без капіталізації відсотків, запропонувавши мені відкрити кредитну картку MORE, яка не є для застосування в депозитних розрахунках.
А вдруге, коли я прийшла перевірити відмову від пролонгації депозиту. Менеджерка Ощадбанку Колісніченко А.І. знову нічого мені не повідомила про шалені відсотки банку по цій кредитній картці при виплаті депозиту готівкою.
Ощадбанк обікрав хвору і безробітну людину під час війни на три тисчи гривень.
Тепер вже ніколи не звертатимуся до цього грабіжницького банку, в якому менеджери допомогають системі банка обікрасти своїх клієнтів. Ганьба.
11 серпня 2022, 17:59
Добрий день. При відкритті депозиту передбачено випуск картки за тарифним пакетом Мій рахунок. При цьому, клієнт може обрати будь-яку картку нашого банку для виплати депозиту після його завершення, в т.ч. і картку Море. При цьому, при відкритті картки клієнт погоджується з тарифами банку, ставлячи свій підпис на договорі. Окрім того, під час дії депозитного договору, клієнт в будь-який момент може змінити картку для виплати депозиту онлайн.
blacksn 9 серпня 2022, 18:57
Списують у ввлюті по одному курсу, через дві доби сума списання збільшується і ще нараховують штраф за несанкціонований овердрафт.
11 серпня 2022, 11:39
Добрий день. Кошти завжди списуються по курсу банку для платіжних карток на момент списання. Його завжди можна переглянути за посиланням: https://www.oschadbank.ua/currency-rate
Безпосередньо при проведенні операції кошти блокуються за курсом Міжнародної платіжної системи, який є суттєво заниженим.
марина Кот 5 серпня 2022, 22:17
два месяца пытается отец войти в ощад24- смс не приходит на телефон и вайбер тем более!
Логин и пароль не взял с собой как убегал с харькова в испанию
Ему 70 лет не может вернутся и лично прийти в банк и доверенности тоже нет возможности сделать
Что в этом случаее делать?
8 серпня 2022, 15:50
При реєстрації/відновленню паролю через наш старий додаток, на номер клієнта замість смс надходить дзвінок на фінансовий номер якого, під час якого озвучується код. Відповідно, номер має бути у роумінгу. Або ж ви можете завантажити новий наш додаток. Там надійде саме смс.
Djus 5 серпня 2022, 18:43
Відділення за адресою: Київ, вул. Харківське Шосе, 21/6
У квітні 2022 року закінчився термін дії платіжної картки. Зателефонував до контакт-центру, щоб перевипустити. Заявки у мене не прийняли, сказали
що карти зараз не перевипускають, а термін дії продовжено до серпня. Минуло 3 місяці, знову зателефонував до кол-центру. Заявки знову не прийняли.
За словами оператора, я мав подати заявку протягом місяця після закінчення терміну дії картки. А тепер повинен йти у відділення банку розбиратися. На моє заперечення, що заявка подавалася вчасно, отримав відповідь: «Нічого не знаю, що і коли ви подавали». Ось таке ставлення до своїх постійних клієнтів. У мене зараз немає можливості кілька разів ходити в банк і вистоювати величезні черги, щоб замовити перевипуск карти, а потім ще раз щоб її отримати. Ощадбанк постійно створює проблеми на рівному місці.
8 серпня 2022, 15:45
Добрий день. Зараз вам і не потрібно йди в банк, т.я. ми ще раз продовжили всі картки до 31.12.2022. Стосовно ж перевипуску, оператор, за бажання клієнта, звісно, мав прийняти заявку на перевипуск, хоча інформативно і міг повідомим, що це зараз не обов`язково. Перепрошуємо.
Прослухаємо консультації та проведемо роботу.
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝