Загальне враження від обслуговування

Operatorrr 17 червня 2023, 0:15
Відділення за адресою: Київ, вул. Олексіївська, 13-Б
Я більше ніж 7 років обслуговувався в Ощадбанку, по зарплатному проекту. Єдине що влаштовувало, це зняття готівки у будь якому банкомату без комісій. на цьому все! Під новими зовнішніми яскравими вивісками та яскравими іноваційними рекламами на фейсбук, ховаются у відділеннях ті самі люди, які по моїм враженням в 2023 році проводять бухгалтерію «вручну» на ватманах розміру а2… чому про це пишу, тому цей банк нічого не може зробити швидко та комфортно. Наприклад. «Ми обслуговуємо всіх у будь якому відділенні» — НІ — закрити рахунки: їдь у обслуговуюче відділення. Блокування карток за несанкціонований овердрафт в 0.12грн — не знаємо як поповнити. Клієнт з персональним обслуговуванням та платиновою карткою — ми тебе не обслуговуємо (тільки у відділенні де видали картку). Закрити рахунки і отримати кошти з залишків — чекай від 2 до 4 годин на схвалення. Черги, постіне «не тут» не можемо… та інше. А ще дуже відсталий онлайн банкінг! Та багато іншого… ви навіть не уявляєте з чим довелось зіштовхнутись. Тому декілька разів подумайте си потрібно вестись на рекламу чи знайти інший більш надійний банк який незнав «совдепії» та не має таких навиків.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
17 червня 2023, 11:26
Согласен, это банк для стариков которые любят стоять очереди с 6 утра, Лучше его сменить, он подходит для получения зарплаты\пенсии\каких нибудь выплат, но только не для чего-то большего, если вам блокнут счёт, это будет *** , которая длится от 3мес минимум при том что пока вы не пожалуетесь к примеру в киевское отделение чтоб они позвонили вашему отделению области, никто и задницу не поднимет)Ощад — банк для стариков вот их слоган_))
StarFighter27
StarFighter27
18 червня 2023, 16:17
Возможно Пышный в свое время начал перемены взяв модель Приватбанка и пытался вывести Ощад с тупой сберкассы на лидирующее место. К сожалению приемник опять видно сводит банк до уровня сберкассы, поэтому ожидайте, что снова кассиры будут принимать коммуналку, а операции будут проводится чуть ли не вручную

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Загальне враження від обслуговування