Дуже поганий банк!!! Не рекомендую його нікому!

У мене ще в квітні місяці цього року шахраї списали всю мою з/п, я звернулась і до поліції, і до банку. Поліція цим займається, а ось ваш великий банк мені сказав, що: ми тут до чого, це Ваше особисте діло. І, взагалі, в таких ситуаціях ощадбанк кошти людям не повертають! І тоді у мене запитання — ви так рекламуєте свої послуги, а де ваше Сб? Чи ви просто тупо списуєте з карток кошти і потім включаєте мороз? Чому інші банки думають про свою репутацію і людям повертають повні суми?!

19036256
19036256
1 липня 2023, 0:26
Скоріш всього Ви тупо самі віддали гроші шахраям, а банк винен? Так послухайте, банки ЗОВСІМ не зобов’язані займатися шахраями, чекайте дій тільки від поліції,і до банку не звертайтесь.І які це інші банки ТУПО віддають свої гроші? Чому банк повинен оплачувати Вашу беспечність? Банк всюди попереджає, НІКОЛИ, НІКОМУ, НІЧОГО не розповідайте про свої рахунки, свою секретну інформацію, як це таке взагалі можливо, без Вашої участі зняти гроші? СМС с кодами приходить тільки на ваш телефон, пін код та CVC код тільки Ви знаєте,і як це взнали шахраї? Ви їм передали так чому банк винен?І ще, шахраї називаються службою безпеки банку, але це не означає, що банк їм дозволив так називатися, якщо Ви повірили, то не треба скидати за це вою провину на банк.
Banki
Banki
1 липня 2023, 17:35
Не треба мені це писати! Я всі ці правила ЗНАЮ! Я зі своєї картки знімаю лише свою з/п і ВСЕ! Я не користуюсь в мережах цією картою!

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Дуже поганий банк!!! Не рекомендую його нікому!