Ніколи не відкривайте депозит в ощадбанку

ОЛЕНА Луговська 22 червня 2023, 15:03
Моя мати відкрила пенсійний долларовий депозит в Ощад. в Харкові.
цього квітня депозит закінчився і ми звернулися до відділення (м Київ, Січових Стрільців 72) щоб зняти його.

отримати гроші мама не може і доси (майже 10 визітів в ощад банк (!!)):

1. в відділенні сказали, що видати не можуть з депозита напряму, а можуть відкрити картку, ми приїдемо отримаемо її і потім через декілька днів ми можемо зняти.
2. ми приїхали вдруге. отримали картку. (потім тре чекати було активацію)
3. ми приїхали в трете — зняти гроші. тут зясівалася, що робітник банку помилися — гроші треба замовляти (я питала — точно не треба попередній дзвінок, замовлення і тд)
4. окей ми замовили. приїхали вчетверте. —
нам сказали, що треба зняти ліміти на зняття.
ми зняли, але поки все зясовували- вуаля 17−03 — вже касса не видає…

5. потім зясувалася що ті ліміти по телефону що ми знімаемо — то ні до чого, а тре знімати в тому відділенні, де відкривали депозит (не картку).
(відділення в харкові не відповідає, його скоріше за все физично нема (воно на Білгородському шоссе, ** бнуті сусіди — дуже близько (((

Мамі 85 років. кожна поїздка — це великий стресс (ми живемо зараз Під київом)
кожного разу вона розуміе, що так просто Ощад банк гроші не віддасть.
(ЇЇ гроші)

у тепер зясовується — що все одно тре їхати у Харків в разтрощену квартиру, або в замінований дім (реально не знаю куди її послати)

і це в 21 му сторіччі.(КАК?, Ощад? как?)

ЧОМУ кліент банка ОСОБИСТО з паспортом і кодом з карткою в руках НЕ МОЖЕ ОТРИМАТИ СВОЇ ГРОШІ в КИЇВІ? ЧОМУ щоб «зняти лиміт» тре їхати в Харків в 85 років?

ПС- продоолжение марлезонского балета:
6. я такі дзвоню в Харків замовити гроші (Відділення Сумська ,59) і мені відповідають — окей, ми замовимо гроші але купюри будуть ДО 1996 року.

ЗВЕРНЕННЯ ДО ОЩАД БАНКУ. може є якись там менеджер, хто відгуки читае:
1. Ви відмовляєте видати гроші пенсіонеру по паспорту коду картці і тд.
2. змушуюте їхати в небезпечну зону 85 річну людину.
3. де на протязі двох тижнів треба ходити кожен день іменно там отделеніе та отримувати там старі купюри до 1996 року.

natashaGra
natashaGra
22 червня 2023, 15:06
Пишите банку в соцсетях и балуйтесь в нбу , может поможет
23 червня 2023, 6:56
Деньги после окончания депозита разве не упали автоматически на долл карту? На следующий день падают.
Если упали, то их можно снять в любом отделении Ощада в Украине.
follet
follet
23 червня 2023, 17:29
Я дуже здитвований, адже при відкритті депозиту автоматично відкривають депозитну картку (жовту). Через день після завершщення депозиту, якщо автопролонгація була відключена гроші перерахуються на картку. Ви це можете перевірити через додаток Ощад24.
1) Гроші треба замовляти обовязково
2) Про ліміти і відділення де відкривали деползит вас дійсно ввели в оману, бо гроші забирати можна будь де, оскільки вони вже на картці.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
25 червня 2023, 13:33
Именно по этому никогда не держу депозит нигде) деньги должны работать и ходить по рукам, а не лежать у дяди банкира в кармане еще и в ощад банке самом хреновом банке))) где решаются дела месяцами)
26 червня 2023, 11:31
А держу в депозитах и облигациях очень доволен, банк и правительство ни разу не подвело во время войны. Все купоны и тело облигаций выплачены в полном обьеме.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Ніколи не відкривайте депозит в ощадбанку