Vlad112233 13 квітня 2020, 23:21
Работу банка вряд ли можно назвать европейской. У жены заключен договор, согласно которого банк арендует площадь под банкомат. С начала года платежей нет, за электричество не платят. Уже и договор закончился, а они только это обнаружили. Месяц пишем, что пора что-то делать. Сотрудникам, которые за это отвечают, вообще все равно. Понимаю, что вина не бренда, но контроль работников должен быть и их ответственности?! В итоге отключаем банкомат, пострадают их клиенты, а как по другому повлиять на исполнительную дисциплину банка.
14 квітня 2020, 8:41
Доброго дня.
З метою врегулювання виниклої ситуації, просимо повідомити: контактні дані Орендодавця, адресу банкомата, написав на info@aval.ua з темою «Відгук Мінфін», у тексті також вкажіть посилання на даний відгук.
Petr0shushlyan 13 квітня 2020, 11:06
Добрый день. Очереди сумасшедшие, на время назначают 4 человека оператор 1
Кол-центр разводит руками
13 квітня 2020, 11:14
Доброго дня.
Для перевірки інформації, просимо надіслати дані: ПІБ, Ваш номер ідентифікаційного коду; адресу відділення, до якого звертались; номер телефону з якого телефонували на info@aval.ua з темою «Відгук Мінфін», у тексті також вкажіть посилання на даний відгук.
Andreymish 11 квітня 2020, 17:05
Здравствуйте. Нахожусь за границей. Имею только карту аваль, соответственно опора только на эту карту( онлайн покупки, бронирование, снятие). В один день я обнаруживаю, что я не могу Зайти в приложение, меня выкидывает, доступ закрыт. Пишу в службу поддержки, не отвечают. Позвонить не могу так как за рубежом. Пишу в поддержку, ответа нет. Карта также заблокирована.
11 квітня 2020, 19:57
Доброго дня, шановний Андрій.
Відповідь щодо порушеного питання відправлена на Вашу електронну адресу.
Alex1234567890 11 квітня 2020, 11:37
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Потьомкінська, 52/4
Добрый день. Специально зарегистрировался на данном ресурсе в надежде, что руководство банка прочитает мой отзыв и поощрит своих сотрудников за качественное выполнение работы, добрые слова, приветливость и улыбки в нынешнее непростое время!
Уже не первый год являюсь клиентом банка, за это время бывало всякое, несколько раз даже порывался перевести зарплату в приват, но руки так и не дошли. Вчера мне срочно нужно было осуществить несколько операций именно в отделении банка, я приехал и обнаружил, что мое отделение не работает! просто закрыто! Без предупреждения! Сказать, что я был удивлен и разочарован — не сказать ничего. Позвонил на горячую линию и оказалось, что неподалеку есть другое открытое отделение, но в него нужно записаться и ближайшая запись возможна… аж на следующий четверг. Я все же решил попытать счастья, проехаться туда и не прогадал! Молодая девушка Юлия (в перчатках и розовой маске), не смотря на свою колоссальную загруженность (ждал я недолго, на за это время передо мной успело обслужиться еще 3-4 человека по записи) все же уделила мне время, приветливо и легко решила все мои вопросы — подсказала по зарплатной карте, по кредитной, по мобильному приложению, по кассовым операциям! Ни разу, ни в одном банке я не получал столько именно исчерпывающих ответов на свои вопросы! все быстро, по существу, но с улыбкой! Я был приятно удивлен и буквально ошарашен! Так же хочу выделить работу начальника отделения, которая в это непростое время была на работе и наравне с рядовыми сотрудниками обслуживала самых обычных клиентов, которые как и я безо всякой записи пришли в банк — у банкомата при входе бабушке помогала снимать пенсию, молодого человека проводила в кассу для погашения кредита.
Дорогие сотрудники отделения, искренне надеюсь, что ваше руководство ценит вашу качественную работу, потому что нам, клиентам, она как глоток свежего воздуха в этом карантинном дурдоме! Спасибо вам! Будьте здоровы и счастливы!
З.Ы. если вы не против, я теперь только ваш клиент!
11 квітня 2020, 12:30
Доброго дня.
Дякуємо Вам за високою оцінку роботи наших співробітників.
Запевняємо Вас, що в подальшому ми також будемо докладати максимальних зусиль, для того що б задовольнити потреби кожного Клієнта без винятку.
Завжди раді бачити Вас нашим Клієнтом.
msb 11 квітня 2020, 6:50
10.04.2020 невозможно пополнить свою платежную карту в депозитном банкомате.Операция выполняется таким образом: средства принимаются, проверяются, пересчитываются с указанием суммы платежа, затем успешно ВОЗВРАЩАЮТСЯ?????????????????????? На горячей линии объясняют что банкоматами занимается другой отдел, и когда возможно пополнить свою карту озвучить не могут.Недоразумения с депозитными банкоматами продолжаются на протяжении более 2-х лет, в разной интерпритации.Банк действительно заботится о своих РАБОТНИКАХ, и игнорирует обращения клиентов.Каким образом соблюсти карантин в таких условиях и пользоваться услугами неработающего банкомата.?
11 квітня 2020, 15:14
Доброго дня.
Працездатність вказаного Вами банкомату відновлена.
misha2000 10 квітня 2020, 21:55
Здравствуйте, я клиент вашего банка, оплатил покупку на ОЛХ, попал на мошенника, дело в том что продавец сказал что у него глючит сайт ОЛХ и предложил перейти в банк, дал ссылку по которой я должен был оплатить товар, сайт как ОЛХ, но это копия сайта… я оплатил ,4000 тыщ, это якобы была «ОЛХ доставка „заполнил все поля… и после этого продавец кинул меня в чс… я быстро позвонил в банк и отменил платёж, он в обработке но сказали что расматриваться это будет около 3-х месяцев, вы что ??????????? какой 3 месяца ????? почему если деньги в моём банке ещё.они не ушли никуда, не могут вернуть ??????

вот этот сайт, по которому я оплатил деньги:

а вот сюда :CARD2ANY UA0P2PTRANSF(именно так )ушли мои деньги

#191235-вот это моя заявка
надеюсь и прошу, что б вернули мои деньги
пока поставил 2 звезды, после этого инцидента… ждать 90 дней не буду.
11 квітня 2020, 12:18
Доброго дня.
Здійснений платіж, навіть якщо сума в обробці, вже відмінити неможливо. Провівши оплату Ви дали згоду на списання коштів. Рекомендуємо для платежів використовувати виключно перевірені сайти.
Всі суперечки, які можуть виникнути між учасниками розрахунків, вирішуються ними відповідно до законодавства України, без участі банку.
Якщо врегулювати питання щодо виконання зобов’язань з одержувачем коштів не вдалося, рекомендуємо Вам звертатися з відповідною заявою до правоохоронних органів.
YuraTalash 10 квітня 2020, 18:08
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Добровольського, 135
(Жалко что нельзя поставить «ноль».)

Обращаюсь с этим вопросом на горячую линию этого «банка» более полутора лет. Раз не менее сорока-пятидесяти. Мои жалобы тупо игнорируются.
Отношение к своим клиентам у райфайзена аваля такое- «бейтесь хоть головой об стенку, нам вы по барабану».
За эти полтора -2 года и десятков моих звонков на прямую линию мне НИ РАЗУ не перезвонили, дабы выяснить суть моих претензий. То есть НОЛЬ раз.
Одесса- город с миллионным населением, плюс Одесская область, ещё пара миллионов.
Суворовский район- это треть населения города.
На территории Суворовского района существует всего 2 терминала, где можно положить деньги на карточку. Один из них, на ул. Заболотного, работает так же как и я, в рабочие часы то есть это все равно для меня, что его нет.
Второй, на Добровольского 135 включен круглосуточно, но не работает НИКОГДА! Ну вот НИКОГДА!!!
Он работает телевизором, с одной круглосуточной программой, под названием «терминал тимчасово не працює. Вибачайте».
Проблема в том, что в этом банке прописана моя зарплатная карточка.
И ещё одна проблема, что я совершаю большинство покупок онлайн и вообще не люблю носить с собой наличку.
Но, не с этим банком.
Ну вот так мне дико не повезло.

Вокруг, на расстоянии километра, работают абсолютно все банкоматы. Абсолютно все!!!
Кроме того банка, где у меня находится зарплатная карточка.
Я уже не прошу чтобы на место человека, который отвечает за банкоматы, взяли профессионала.
Уволить любимого племянника?! Да что вы?!!!
Просто объясните этому «гению», как с мовы на иврит переводится слово «тимчасово».
Это не постоянно! Это наоборот! Это значит иногда. Это значит, что иногда он должен таки габотать.
А ещё лучше закройтесь и не издевайтесь над людьми.
Я перепробовал все. Глянцевые лица с фотографий дирекции этого недобанка ложили на меня ***.
Или что там у некоторых из них?
Людям рекомендую. Старайтесь по жизни избегать контакта с этим недобанком.
Там вас никогда не услышат!
11 квітня 2020, 19:37
Доброго дня, шановний Юрій.
На жаль, іноді бувають випадки, коли банкомати не працюють і це може бути пов’язано з причинами, що не залежать від Банку: зв’язок, електропостачання, збій роботи внаслідок використання Клієнтами купюр неналежної якості при здійсненні поповнень карт та ін. Запевняємо, що служби технічного забезпечення та працівники Банку докладають зусиль для забезпечення зручності Клієнтам в частині безперебійної роботи банкоматів.
Так, в телефонному режимі, співробітником Банку було повідомлено Вам про відновлення роботи вказаного банкомату.
AndreyDmytrenko 10 квітня 2020, 15:15
2 недели назад открывал расчётный счёт предпринимателя в отделении г.Кривой Рог.
1. На мой вопрос консультанту о мобильном приложении, она ответила, что оно есть.На горячей линии сказали, что только через компьютер.Тоесть, для перевода средств нужен компьютер под рукой(приложение для смартфона есть во всех банках).
2. После создания электронного ключа от личного кабинета, он оказался не активный.Для активации пришлось повторно ехать в отделение.
3. Поняв, что смс информирование о движениях по счёту не подключено, я обратился снова в банк.Консультант сказала, что для активации необходимо снова приехать в отделение и заполнить какой-то бланк. После заполнения всех (с ее слов) документов, смс так и не поступают. На гарячей линии ответили, что смс информирование на расчётных счетах вообще отсутствует…
4. После первого перевода мне на счёт, деньги так и не зашли.На мой звонок в горячую линию, я услышал ответ: «так-как это первая транзакция, она может и не отображаться в личном кабинете. Едьте в отделение и там узнаете остаток счёта»…
И вот у меня вопрос: это нормально?
10 квітня 2020, 17:14
Доброго дня, шановний Андрій.
Співробітниками відділення було надано Вам консультацію в телефонному режимі.
Над впровадженням мобільного додатку системи «Raiffeisen Business Online» працюємо, але потрібен час. Інформація про реалізацію додатку буде викладена на сайті Банка.
Приносимо вибачення за незручності, які виникли під час обслуговування в Банку та сподіваємо на подальшу співпрацю.
Ельвіра Сиротинська 10 квітня 2020, 11:55
Замовила зарплатну картку онлайн. Смс про її наявність отримала, з розкішною пропозицією забрати її після карантину. Яким чином отримувати зарплату, якщо картку замовлено вперше. Користуватися карткою ще 90 днів (як запропоновано в повідомленні від банку) немає можливості, тому що картки немає. З гарячою лінією не зв'яжешся, не передзвонюють. Перше враження про банк дуже неприємне. Навіщо приймати онлайн заявки на первинне відкриття рахунку і виготовлення картки? Щоб запропонувати користування неіснуючою карткою ще 90 днів?
10 квітня 2020, 12:13
Доброго дня.
Приносимо вибачення за виникле непорозуміння з інформацією, вказаною у смс. Просимо Вас повторно зателефонувати до Інформаційного центру Банка для призначення зустрічі у відділенні.
В останній час може виникати необхідність очікування з'єднання з оператором, що пов'язано зі зростанням навантаження на Інформаційний центр через велику кількість звернень Клієнтів, які важко прогнозувати. Запевняємо, що відповідальними підрозділами здійснюється постійний аналіз навантаження на телефонні лінії Інформаційного центру з метою зменшення часу очікування з'єднання з оператором.
UALMELN 9 квітня 2020, 12:56
Шановні працівники банку.

08.04.2020 в розділі «Питання» було мною описано проблему та прохання посприяти у її вирішенні. Хочу висловити подяку всім працівникам банку за швидке реагування на мою проблему і в сприянні швидкого вирішення ситуації щодо видачі банківської картки та отримання коштів.
Також була приємно здивована кількістю залученого персоналу для вирішення питання (працівники інформаційного відділу, служба безпеки банку, працівники відділення).
Дійсно ще 08.04.2020 я була у розпачі, а 09.04.2020 питання було вирішено.

Рекомендую банк Райффайзен Банк Аваль, як надійний банк з точки зору безпеки та банк, для якого клієнт на першому місці
Тому в такий нелегкий час, бажаю всім працівникам банку здоров'я та температури 36,6.

Дякую за розуміння і співпрацю
9 квітня 2020, 13:02
Доброго дня.
Дякуємо Вам за відгук. Нам справді приємно, що обслуговування саме в нашому Банку викликає у Вас позитивні емоції.
Завжди раді бачити Вас нашим Клієнтом.
Наталия Гарасюк 8 квітня 2020, 13:09
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Тітова, 8
Решила оформить карту «хочу карта», завлекло то, что могу снимать наличку. Главное условие, чтоб не платить комиссию и страховой ( по словам сотрудника банка) нужно было погашать до конца месяца. Воспользовавшись оказалось все по другому. Сняла деньги в начале месяца и погоста их 23 числа Всю сумму, получила сюрприз в начале следующего месяца в виде комиссии и страхового!!! Погасив снова всю сумму и сделав заявку, чтоб мне закрыли эту карту прийду в отделения у меня опять начислилась комиссия???!!! Которую, опять по словам словам оператора, я не вижу в банке онлайн!!! Что это такое??
8 квітня 2020, 14:01
Доброго дня.
Для можливості перевірки викладеної Вами інформації та надання роз’яснень, просимо написати нам повідомлення в розділі «Повідомлення» системи «Райффайзен Онлайн» (конверт в правій стороні верхнього поля web-версії або розділ «Повідомлення» в мобільному додатку).
aleksandr503 8 квітня 2020, 12:24
Більше ніж пів року тому відкрив кредитну карту у цьому банку. Під час карантину отримав СМС, що кредитний ліміт змінено до «0» у зв'язку із ситуацією у країні і світі. Проте, зайшовши я в особистий кабінет он-лайн, у мене відображається заборгованість на всю раніше доступну суму кредитних коштів. P.S. — сума не маленька.
Кредитними коштами, від моменту вілкриття рахунку, не користувався. Відповідь від оператора клієнської підтримки отримав наступну: «… у вас заборгованості немає, це технічна несправність банку, яка буде виправлена протягом доби». Пройшло два тижні, заборгованість з мого рахунку так і не зникла. Тільки зараз оператори говорять, що терміни усунення технічної несправності банку невідомі… Уже написав заяву на закриття цього рахунку. На що отримав відповідь, «термін закриття рахунку у Райффайзен банку до 1 місяця!!!!!!». Ось і подумайте, чи варто бути клієнтом такого банку…
8 квітня 2020, 12:35
Доброго дня, шановний Олександр.
В першу чергу приносимо вибачення за завдані незручності.
На жаль, для виправлення ситуації з некоректним відображенням залишку по кредитним картам в системі «Райффайзен онлайн» потрібен додатковий час. Зробимо все можливе для вирішення питання найближчим часом.
Закриття рахунків здійснюється відповідно до термінів, встановлених договором та Правилами банківського обслуговування фізичних осіб в Банку.
Повторно приносимо вибачення та сподіваємось на розуміння.
Сергій Антонюк 7 квітня 2020, 19:56
Раніше був задоволений роботою банку а зараз повністю розчарований постійні затримки з виплатами((
8 квітня 2020, 8:47
Доброго дня.
Банк не затримує виплати. У разі надходження коштів в Банк, вони зараховуються на карткові рахунки Клієнтів в терміни, згідно з діючим законодавством України.
Мінфін
Відповідь адміністратора
9 квітня 2020, 20:03
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 09.04.2020).
AnastasiaB2019 7 квітня 2020, 19:29
Насколько я всегда уважала этот банк, по сравнению с Приватом и прочими. Но в последние месяцы с ним что-то произошло. Постоянные задержки выплат! Вот сегодня даже, все получили по другим банкам, а я на Авале нет. Пришлось одалживать. Где деньги? Проценты себе крутите??.. Кроме того, была у меня карта для продаж, туда мне кидали за товар. Ни с того, ни с сего, её заблокировали. 9 лет пользовалась и тут на тебе! Звонок на линию ничего не дал. Черт знает что творится в этом банке. Разочарована.
8 квітня 2020, 8:44
Доброго дня, шановна Анастасія.
Банк не затримує виплати. Зарахування коштів здійснюється, після надходження фінансування від організації, в терміни, згідно з діючим законодавством України.
Блокування картки може бути здійснено у зв’язку з порушенням умов договору, зокрема, заборонено використовувати картку фізичної особи для підприємницької діяльності.
Valya1988 6 квітня 2020, 17:47
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т Богоявленський, 340
Раньше соц помощь получала на ощаде, потом перевелась на аваль, ето ужас тихий. деньги постоянно задерживают, когда все банки уже видали людям деньги, аваль и не собирается. ужасний банк, не советую не кому.их вечние задержки уже достали.буду закривать у них счет.
6 квітня 2020, 18:01
Доброго дня, шановна Валентина.
Банк не затримує соціальні виплати. У разі надходження коштів в Банк, вони зараховуються на карткові рахунки Клієнтів в терміни, згідно з діючим законодавством України.
Для уточнення даного питання рекомендуємо звертатись безпосередньо до органів Пенсійного фонду та органів соціального захисту населення.
dasha134 6 квітня 2020, 16:00
100 раз думайте ніж брати тут карточку! будь-хто може заблокувати її, а з розблокуванням буде проблема, велика проблема!
шахраї працюють саме більше через цей банк бо він вас не захистить!
6 квітня 2020, 16:18
Доброго дня, шановна Дар’я.
Блокування картки може бути здійснено власником картки або Банком, за умовами передбаченими договором та правилами банківського обслуговування. Клієнт Банку завжди може отримати інформацію щодо підстав блокування рахунку звернувшись до Інформаційного центру або написав повідомлення у системі «Райффайзен Онлайн».
Запевняємо, що Банк забезпечує належних захист рахунків Клієнтів, та вживає всіх можливих заходів, які не суперечать законодавству, у разі встановлення шахрайських дій.
Nastya010397 6 квітня 2020, 11:43
Відділення за адресою: Київ, вул. Смоленська, 31-33
Во время карантина, нужно было срочно посетить Ячейку, от этого зависела будушее работа, Райфайзен Банк Аваль не рассылает смс уведомления своим клиентам об изменениях работы банка!!!
6 квітня 2020, 11:55
Доброго дня, шановна Анастасія.
Ми розуміємо, як важливо підтримувати стабільну роботу нашого банку, особливо – тепер, і докладаємо максимум зусиль, аби наші клієнти отримували необхідні фінансові послуги. При цьому турбота про здоров`я кожного з нас залишається основним пріоритетом, і задля цього ми запровадили низку профілактичних заходів, в т.ч. обслуговування клієнтів у відділеннях за попереднім записом аби уникнути скупчень у приміщеннях.
Інформація щодо зміни режиму роботи відділень Банку розміщена за посиланням: https://www.aval.ua/news/vazhlivo-povidomlennya-shchodo-zmini-rezhimu-roboti-viddilen-1020
Приносимо вибачення за незручності та сподіваємось на розуміння.
AlexM17 3 квітня 2020, 19:44
Здравствуйте! Вчера курс покупки рубля в Авале был 0,34, а сегодня – 0,25… Это разовая «акция» или теперь в вашем банке будет примерно такая же огромная маржа по рублю как в Ощадбанке? Может недавнее оформление карты для получение платежей из РФ было ошибкой?
4 квітня 2020, 15:13
Доброго дня!
Банк щоденно встановлює курси продажу/купівлі валют, враховуючи велику кількість факторів, в т.ч. і ситуацію на Міжбанківському валютному ринку України. Сьогодні, дійсно, курс купівлі російського рубля – 0,25 грн. На жаль, передбачити, як буде змінюватись курс в подальшому, можливість відсутня. Сподіваємось на розуміння.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль».
Мінфін
Відповідь адміністратора
4 квітня 2020, 16:27
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 04.04.2020).
Ivan Kravchuk 2 квітня 2020, 17:51
Добрий день! Можна взнати скільки буде коштувати перерахувати кошти у євро з Австрії конкретно з банку Райфайзен і чи потрібна отримавучу карта Аваль?
2 квітня 2020, 18:03
Доброго дня, шановний Іван.
Всі банки країн Центральної та Східної Європи, також, як і АТ «Райффайзен Банк Аваль», є дочірніми банками міжнародної групи «Райффайзен» і працюють незалежно один від одного. У зв’язку з цим, для уточнення інформації про комісію за переказ, рекомендуємо звертатись до банку, послугами якого Ви плануєте скористатись.
Якщо переказ буде відправлятись за системою «Swift» то для зарахування переказу, отримувачу необхідно мати в нашому Банку валютний поточний або картковий рахунок.
ser970 2 квітня 2020, 17:23
19.03.2020 без предупреждения сняли лимит с карты.
ну это такое…
19.03.2020 написал в отделении банка заявку на закрытие счет.
назвали сумму для полного расчета… оплатил.
дальше начались качели…
заплатить 610грн
второй звонок
02.04.2020
опять сходить в банк…

очень похоже на мошенничество. пользуются тем что с стране карантин и отделения не работают.
з.ы. Хотите тратить время, нервы и деньги — пользуйтесь банком AVAL.

(как бы мелочи)
2 квітня 2020, 17:28
Доброго дня, шановний Клієнт.
Для проведення перевірки викладених Вами фактів, просимо вказати Ваш ідентифікаційний код у повідомленні за даною відповіддю, натиснув на «відправити особисте повідомлення банку».
Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝