Спам та SMS інформування з одного номеру телефону

kucheriavy 23 грудня 2021, 21:51
Останнім часом на почали надходити багато SMS з пропозиціями кредиту від різних банків і кредитних спілок.
Всі такі пропозиції одразу були відправлені в спам додатку Google message (а це додаток, що використовуеться майже в усіх Android сматфонах які були випушені за останні кілька років).
Додаток Google message на основі скарг користувачів про спам чудово вчиться та починає автоматично блокувати і інші подібні повідомлення. І не забувайте, що алгоритми Google досвід одних користувачів про спам з часом поширює і на інших.
Згодом я помітив, що повідомлення від абонента «Raiffeisen» помічені як «Потенційний спам».
Банк своїми спам повідомленнями успішно заклеймив свій канал зв’язку, через який приходять одноразові паролі та інформація про транзакції, як спам бота.
Райффайзен Банк
23 грудня 2021, 22:43
Доброї ночі! Банк на постійній основі аналізує можливість здійснення пропозицій для своїх клієнтів, про наявність яких ми обов‘язково інформуємо. Щодо потрапляння повідомлень від Банку до папки «Спам», рекомендуємо вилучити «Raiffeisen» з заблокованих контактів, після цього повідомлення будуть надходити в стандартному режимі.
Для відключення рекламних повідомлень просимо написати нам в особистих повідомленях Ваш ідентифікаційний код та номер телефону.
З повагою та турботою,
RaifHelp.

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Спам та SMS інформування з одного номеру телефону