Працюйте над належною підготовкою персоналу

lito125 24 грудня 2021, 15:20
Мабуть гірший банк який коли-небудь зустрічався. Незадовільне, хамське поводження персоналу у всій мережі, в різних містах України, в столиці, регіонах. В Коломиї, Івано-Фр. обл., приміром, персонал, з порогу накидається з криком «обід!», замість спокійно зачинити на обід двері. Мобільний додаток незручний. Одні операції простежуються, інші ні. Якщо й рекомендуватиму, лише в негативному ключі.
Райффайзен Банк
24 грудня 2021, 15:28
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук та приносимо вибачення за завдані незручності. Найближчим часом надамо детальні коментарі.
З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 24 грудня 2021, 16:43
Дякуємо за очікування. Ми відправили запит на перевірку інформації до зазначеного Вами відділення Банку. Зокрема, проведемо аналіз ситуації та роботу над покращенням сервісу.
На майбутнє, просимо Вас описувати ситуації більш детально для проведення грунтовного дослідження обставин.
Мінфін
Відповідь адміністратора
26 грудня 2021, 10:10
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 26.12.2021).

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
24 грудня 2021, 16:43
Корисний коментар

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Працюйте над належною підготовкою персоналу