yuriy2525 7 червня 2022, 21:43
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Батумська, 11
Висловлюю щиру подяку за привітність, ввічливість та гарну манеру спілкування операторці кол-центру Анні Дмитрівній 78122 та за бажаня домогти мені у вирішенні мого питання і прошу Голову Правління банку А-Банку нагородити її премією у розмірі 3000 гривень. Надайте мені зворотній зв’язок за номером телефону +380968440887. Юра.
Підтримка Абанку 8 червня 2022, 12:17
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку. Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Співробітників! 😊🍏
Max45 7 червня 2022, 16:44
Замовляв речі у клієнта вашого банку 5375 2351 2708 3630 Лазутчин Андрей Александрович, відправлення було по повній предоплаті в 350 грн, після чого він сказав що зробить відправлення вранці. Як зрозуміло відправлення ніхто не зробив й не відповідає на повідомлення.
Переказ був здійснений 05.06.22
Підтримка Абанку 7 червня 2022, 17:04
Доброго дня!
Дякуємо за сигнал, зафіксували інформацію та вжили заходів з боку Банку. Рекомендуємо Вам звернутися до Банку, з якого було здійснено переказ, для подання заявки про шахрайство та до правоохоронних органів для написання заяви.
Просимо Вас відповісти нам в особистому повідомленні.
yuriy2525 6 червня 2022, 23:57
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Батумська, 11
Прошу Голову Правління банку номінувати операторку кол-центру Нелю працівником місяця за привітність, ввічливість та гарну манеру спілкування зі мною.
Підтримка Абанку 7 червня 2022, 8:31
mAxImUm1986 6 червня 2022, 20:07
Очень оперативно и быстро оказывают помощь по онлайн банкингу … Спасибо
Підтримка Абанку 6 червня 2022, 20:18
Добрый день! Благодарим Вас за отзыв и высокую оценку. Нам очень приятно, что Вы оценили работу наших Сотрудников! 😊🍏
9 червня 2022, 11:08
Отзыв не засчитан (на 09.06.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
Наталія Наталія 6 червня 2022, 19:38
Потрапила на інтернет -шахрая, який за веб- сайтом ніби то продавав батути. Оплату я здійснила на картку 5375235211393101. Як виявилося ні батута, ні грошей мені не бачити. Заявку у банки отримувача і відправника написала, заяву у правоохоронні органи написала, всі докази надала. Через тиждень на мій телефон поступив дзвінок з номеру +380567976363, представився співробітником банку,і повідомив, що вони вийшли на зв’язок з шахраєм,і він готовий мені повернути кошти, але при цьому я повинна відкрити в них картку… Цікаво виходить, звоню в поліцію і на гарячу лінію Абанку, мені повідомляють, що гроші банк може повернути лише за рішенням правоохоронних органів… Виходить, що банк сам проводить розслідування і повертає так просто кошти, чому в співробітників Абанку різна інформація з приводу цієї ситуації?
Підтримка Абанку 7 червня 2022, 10:18
Доброго дня!
Дійсно Вам телефонував наш Співробітник з метою інформування щодо повернення коштів.
Для оперативного повернення коштів, ми проінформували Вас про необхідність оформлення картки, це можна зробити онлайн у нашому додатку АБанк24.
Дякуємо Вам за прийнятий від нас дзвінок, очікуємо на відкриття картки для подальшої можливості повернення коштів на Ваш рахунок.
Светлана Денисенко 6 червня 2022, 16:37
Очень жаль, что А-Банк отменил кредитные каникулы, хотя обещали, что Кредитные каникулы будут до окончания войны и 30дней после войны.А так, банк хороший!!!
Підтримка Абанку 6 червня 2022, 17:15
Банк понимает сложившуюся ситуацию и продолжает не начислять штрафы и пени за несвоевременное внесение платежей. При этом остальные условия договора остаются неизменными, то есть начисление и списание процентов по карте проходит в стандартном режиме.
Просим Вас погашать обязательные платежи для уменьшения суммы долга и поддержания экономики страны. Вместе с Вами надеемся на скорейшую стабилизацию ситуации.
IgorZaika 5 червня 2022, 9:18
Відділення за адресою: Київ, вул. Анни Ахматової, 5
Вчора звернувся до онлайн підтримки банку — порадувало, що є підтримка через мессенджери, що не може не радувати (не дивлячись на те, що на дворі цифровізація і діджиталізація, не всі крупні банки сожуть контактувати через мессенджери — тут в А-Банку плюс). В ході переписки з підтримкою всі мої питання було вирішено (питання були пов’язані з першою реєстрацію, відкриттям рахунку).
Дякую!
Підтримка Абанку 5 червня 2022, 12:44
Maximys102010 5 червня 2022, 7:06
Обратилась с заменой финансового номера, находясь далеко за пределами Украины, возможности поменять в отделении или возле банкрмата, не было)) Сотрудники всё сделали удобно и быстро!!! Супер обслуживание!!!
Підтримка Абанку 5 червня 2022, 11:59
Tallapasichna 4 червня 2022, 21:54
З задоволенням спілкуюсь і одержую вчасно інформацію та допомогу від усіх робітників банку!!!
Підтримка Абанку 5 червня 2022, 11:52
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, ми раді, що Ви з нами! 🍏😊
SAnatoliy 4 червня 2022, 20:51
Обращался по вопросам перевода средств по счету, операторы к чату подключились мгновенно, на все мои вопросы ответили быстро.
Підтримка Абанку 5 червня 2022, 11:51
Добрый день! Благодарим Вас за отзыв и высокую оценку, стараемся для Вас! 🍏😊
SAnatoliy 4 червня 2022, 6:17
Быстро, качественно и понятно отвечают на все вопросы.
Спасибо за замечательное обслуживание как онлайн так и в отделении.
Підтримка Абанку 4 червня 2022, 11:03
Добрый день! Нам очень приятно, что Вы оценили работу наших Сотрудников. Всегда рады видеть Вас снова в наших отделениях! 🍏😊
6 червня 2022, 19:07
Отзыв не засчитан (на 02.06.2022).
Айнур Керимова 3 червня 2022, 22:26
Самый удобный. Быстрый и лучший банк. Операторы в службе поддержки просто класс. Были ситуации где не понимала что делать, но всегда все объяснят. Спасибо большое за такую работу. Всем рекомендую 🍏🍏🍏
Підтримка Абанку 4 червня 2022, 11:03
Добрый день! Спасибо Вам за отзыв, нам очень приятно, что Вы оценили работу наших Сотрудников, будем стараться и дальше радовать Вас! 🍏😊
6 червня 2022, 19:06
Отзыв не засчитан (на 02.06.2022).
Anton19991 3 червня 2022, 19:10
Я Щербак Антон Вадимович
Являюсь клиентом, А банк
Хочу закрыть счёт в этой конторе, в которой отказывают в закрытие счета!
Но по закону по требованию клиента любой банк обязан закрыть счёт
И вернуть средства в течении 3-х банковских дней
На указанные мной реквизиты!!!

Прошу вас пока по хорошему
Прислать мне заявление на закрытие счета!!!
И***ский банк который отказывает в закрытие +угрожает списать все средства!
Не кому не рекомендую данную шарагу
Підтримка Абанку 4 червня 2022, 12:35
Добрый день! Понимаем, что данная ситуация вызвала неудобства. Если в Банк поступают жалобы от отправителей средств о не подтверждении переводов на карту получателя, карта может быть временно ограничена до подтверждения и выяснения операций. С Вами связывался наш Специалист с предоставлением рекомендаций для разблокировки Вашей карты. Ваш вопрос на контроле у наших Специалистов. По решению с Вами свяжутся наши Сотрудники.
kohuhc 3 червня 2022, 6:50
Написав о 6 ранку в телеграм, і за 2 хв отримав відповідь на своє питання, дуже ввічлий консультант Ростислав, лаконічно відповів на всі запитання. Зручний додаток, спочатку був дивним, особливо після монобанку, але потім звик.
Підтримка Абанку 3 червня 2022, 8:46
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, ми раді, що Ви з нами! 🍏😊
6 червня 2022, 9:29
Відгук не зарахований (на 06.06.2022).
Andry6769 3 червня 2022, 0:43
Відділення за адресою: Луцьк, пр-т Волі, 14
Хотів поповнити картку Монобанк, консультант сказала що це можливо зробити тільки якщо я відкрию рахунок і оформлю картку, А банку
Сказали без відкриття кредитної картки не зможу поповнити картку Монобанк, відмовився відкривати і мені сказали до побачення.поповнити так і не зміг
Підтримка моно банку чомусь відписала що не потрібно нічого відкривати і оформлювати в, А банку, щоб поповнити Моно
Підтримка Абанку 3 червня 2022, 10:31
Доброго дня!
Для поповнення картки Monobank на суму понад 5 тис. грн. достатньо пройти ідентифікацію, оформлення картки необов'язково.
Ми детально перевіримо консультацію Співробітників. Ви можете звернутися до відділення для проведення операції, без необхідності оформлення картки А-Банк.
Марина Ягмур 2 червня 2022, 23:35
Оформила впо еще в 20 числах апреля. Только и написано что ждите. Ни ответа ни привета. Сестре в привате уже пришли 2 выплаты, а мне ни одной.
Підтримка Абанку 3 червня 2022, 9:05
Доброго дня!
Виплати внутрішньо переміщеним особам за березень-квітень обіцяють погасити на початку червня. Про це повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна в ефірі Національного телемарафону.
Затримки з виплатами відбуваються через великий обсяг роботи в регіонах. Усе залежить не лише від наявності коштів, а й від людських ресурсів: органи соціального захисту мають нарахувати ці виплати.
Andry22 2 червня 2022, 21:34
Щоб перевипустити картку з нульовим балансом потрібно пройти відеодзвінок.
А щоб закрити всі картки і рахунки (щоб не бути більше клієнотом) потрібно лише код з смс
Цікава в банка логіка
Підтримка Абанку 3 червня 2022, 9:27
Доброго дня!
В цілях безпеки, для перевипуску картки, від Банку дійсно може надходити відео-виклик на Ваш номер телефону, це потрібно для того, щоб впевнитись, що перевипуск картки здійснюєте саме Ви.
Ми дбаємо про Вашу безпеку, оскільки навіть коли на балансі відсутні кошти, зловмисники можуть заволодіти Вашими даними.
Закриття карток не відноситься до ризикових операцій, тому достатньо підтвердження через код з смс.
Сподіваємось, що дана ситуація не вплине на нашу подальшу співпрацю.
Natavr 2 червня 2022, 15:10
Сделала заказ на этом сайте, с меня взяли предоплату 50 % и пропали. Не телефонные звонки не отвечают, товар не выслали, добавили в черный список, теперь даже звонить не могу.
Реквизиты:5375235209755527
Krotenko Genadiy Vladimirovich
Підтримка Абанку 2 червня 2022, 15:16
VenDest 2 червня 2022, 13:14
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Шевченка, 59
Обратился в отделение с целью пополнения карты монобанк. Девушка на кассе сказала, что необходимо обратиться к операционистам для того, чтобы пройти идентификацию.
В зале, с улыбкой, меня пригласили за стол и попросили документы
«Скачивайте наше приложение. Сейчас мы вам выдадим карту…»
На моё возражение что мне не нужен очередной пластик и приложение, а необходимы услуги банка лишь в качестве посредника последовал ответ: «Это обязательное условие».
В результате 5-ти минутный споров (борьбы с возражениями) на мой вопрос «Я могу получить карту, пойти разрезать и забыть и мне за это не нужно будет платить в будущем» получил утвердительный ответ. И лишь когда я уже собрался уходить мне было предложено (видимо как особую привелегию) просто пройти процедуру KYC без получения пластика.

Видимо, банку действительно выгодно выдавать массово свой пластик который в конечном итоге ляжет мёртвым неактивным грузом. Предложение? Выявление потребности? Борьба с возражением? Нет. Вы о чем. Просто «качай, бери пластик, а потом хоть выбрасывай», главное план сделан
Підтримка Абанку 2 червня 2022, 15:33
Для пополнения карты Моно на сумму более 5 тис. грн. достаточно пройти идентификацию, оформление карты необязательно. Приносим извинения если данная ситуация вызвала неудобства, мы проверим детально информацию и свяжемся с Вами.
ntalash 1 червня 2022, 11:51
5375235209755527 Krotenko Genadiy Vladimirovich — мошенники сайт детских товаров https://kenguru.store/
Берут предоплату, посылки не отправляют, на звонки и сообщения после оплаты не отвечают! Осторожно!!!
Підтримка Абанку 1 червня 2022, 12:25
Добрый день! Спасибо за сигнал, зафиксировали информацию и приняли меры со стороны Банка. Для возможности детальней разобраться в ситуации просим Вас ответить нам в личном сообщении. Также рекомендуем Вам обратиться в правоохранительные органы для написания заявления.

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43