Patramanskiy 19 квітня 2024, 20:10
Замовив речі через інстаграм, була не перевірена сторінка, попросили повну оплату або часткову 50% від суми, мені здалось підозрілим що просять 50% завжди просять мінімальну оплату 100−200 гривень таке в перше, перевів кошти і зразу получив смс що виникли проблеми з доставкою або повна оплата і доставка кур'єром або повернення коштів в період 14 днів сказав повернути кошти але було розуміння що ніхто їх не поверне тому написав у підтримку А-Банк, сказали що допоможуть, дійсно слово своє стримали, питання вирішили за один день, велике дякую за швидке реагування💜
Підтримка Абанку 19 квітня 2024, 20:39
Дякуємо за відгук та високу оцінку! Були раді допомогти Вам! 🍏😊
rozenkoo 19 квітня 2024, 18:11
Вітаю! Працюю як ФОП вже рік, із самого початку своєї діяльності користувалась Абанком, була ВІП клієнтом із платиновою карткою
9-го квітня прийшов запит про походження коштів. У запиті було зазначено, що документи можна подати впродовж 3 днів. На наступний день (10-го квітня) подала документи, які в мене не прийняли, бо вже розірвали зі мною ділові відносини. Подала заяву на закриття, щоб вивести кошти 16-го квітня. Сказали що термін переказу коштів 3 робочі дні. Сьогодні (19-го квітня), досі кошти не надійшли та точних термінів так і не кажуть. Тобто і блокування за незрозумілою причиною і кошти не дають вивести
Підтримка Абанку 19 квітня 2024, 19:44
Добрий день! Приносимо вибачення за тривале очікування рішення Вашого питання. На жаль, наразі, існує черга в обробці подібних звернень, у зв'язку з чим регламент розгляду збільшений. Наші Спеціалісти роблять все можливе, для скорішого вирішення Вашого питання. Передали питання на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.
Lizara 19 квітня 2024, 10:19
Запросили подтверждение операции по переводу денег на мою карту. Карту заблокировали и удерживают мои средства. Пришлось заново предоставлять документы около 5 раз, и не смогли мне сразу сказать, какие еще документы им нужны для связи. В настоящее время мои средства удерживаются под предлогом предстоящего звонка в течение 5 дней, а проверка документов займет столько же времени. Сомневаюсь, что они выполнят свои обязательства в установленные сроки из-за халатности и непрофессионализма. Рекомендую размышлять о выборе другого банка, чтобы избежать длительной задержки средств.
Підтримка Абанку 19 квітня 2024, 13:14
Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Ми завжди відповідально ставимось до питання регламентів та робимо все можливе для їх виконання.
Ми намагались з Вами зв'язатись неоднократно, але нам не вдалось провести з Вами діалог. Для вирішення питання необхідно прийняти дзвінок, стосовно цього ми написали Вам в особисті повідомлення. Очікуємо відповідь та будемо раді допомогти.
Lilia91 19 квітня 2024, 8:55
16.04.24 мною отримано депозитні кошти, які були переведені власній рідній матері для її власного проживання та оплату їжу та іншого. Банк заблокував кошти в сумі 95 тис грн і не надає жодного пояснення. Через чат бот направили квитанції переказу, а також свідоцтво про народження власне, щоб банк удостовірився що саме рідна дочка надала матері ці кошти і це не шахрайські дії. Нажаль відповіді не маю, і не повертають назад.не зрозуміло як під час війни банк просто блокує рахунки і не допомагає людям, адже потрібно за щось жити, вже рідну мати не береться до уваги і блокують гроші.
Підтримка Абанку 19 квітня 2024, 12:07
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.
Кожна ситуація є індивідуальною, ми завжди раді допомогти та надаємо повну та послідовну інформацію, яка необхідна для вирішення питання. В цій ситуації, Вам, як відправнику коштів, наші Спеціалісти надали необхідні для вирішення цього питання рекомендації через месенджер, який Ви обирали в АБанк24. Очікуємо на необхідні документи та зробимо все можливе для скорішого вирішення цього питання.
Anna11111anna 19 квітня 2024, 1:46
18.04 робила переказ коштів з мфо на карту (брала для відкриття бізнесу), з данного ресурсу вже робила зарахування раніше, все було добре. Але перед цим днем прийшло сповіщення про підвищення ліміту від НБУ і при зарахуванні коштів-сума відбилась, а кредит вже відкрився на ресурсі. Тобто вийшло так, що кред є, а коштів не має, бо спрацювала відмова в, А банку і це не маленька сума-понад 8 тис. Я в паніці телефоную на гарячу лінію, записуючи в чому справа, сказали ризикова операція. Я подумала, що може це було пов’язано з тим сповіщенням перед тим про ліміт, може я досягнула його, записуючи в чому ризиковість-бо не зрозуміло, знову повторюють-ризикова операція (наче до того я не почула це), я знову питаю :«скажіть мені на майбутнє я можу взагалі робити зарахування від мфо бо я відкриваю магазин, багато зараховую кредитних коштів, я не розумію, не хочу знову потрапити в такуж ситуацію", на що дівчина почала кричати на мене, сказала що всі питання задавайте на айпей, потім почала одразу строчити речовик: сказала «ви-циклічний клієнт і кинула слухавку. Після чого я просто др сліз нервувати до ранку. Мене просто кинули нічого не пояснивши, не заспокоїли, обізвали до того ж- хоча я в її адресу або адресу банку жодного слова поганого не сказала-лише за ситуацію. Банк же вирішив перейти на особисте і просто мене обізвав. Я в шоці. Подала скаргу-ніхто не вийшов на зв’язок. Залишилось не зрозуміле почуття і не розуміння ситуації чт можу я таки робити подібні зарахування. На ранок всі кошти мені зарахував приват банк, за що їм велике дякую, а в, А банку просто довелось закрити рахунок та усі картки. Робіть висновки панове.
Підтримка Абанку 19 квітня 2024, 11:23
Добрий день! Ми ретельно перевірили Вашу ситуацію, і виявили, що кошти які Ви хотіли отримати від мікрофінансової організації, були визначені Банком як ризикова операція, тож операція в цій торговій точці заборонена банком в цілях безпеки.
Ми приносимо Вам вибачення за непорозуміння, які виникли у Вас під час розмови з Оператором. Ми детально перевіримо Ваше звернення на гарячу лінію, на предмет коректності обслуговування, і по факту вирішення ми Вас проінформуємо.
anedyhalov 19 квітня 2024, 1:42
Була заборгованість по кредитному ліміту, попросив подругу внести 40 тисяч гривень, вона скинула, попросили документи про надходження коштів на протязі місяця, усі документи надав, заблокували картку та сказали про розірвання відносин, заборгованість ще залишилась, спитав у оператора як внести решту заборгованість, сказали внести за реквізитами, вніс 9500 грн 13.04.2024, вже 19.04.2024 до сих пір кажуть очікуйте! Що очікуйте, ви там що їх перераховуєте вручну чи що ?! Просто жах!
Підтримка Абанку 19 квітня 2024, 11:45
Добрий день! Приносимо вибачення за тимчасові незручності пов'язані з очікуванням зарахування коштів. Раді, що наразі питання вирішено.
Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки після виконання кредитних зобов'язань перед Банком, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Взяли Ваше питання на контроль. Банк вже надіслав Вам відповідне уточнення та рекомендації через месенджер, який Ви обирали в АБанк24, чекаємо на відповідь від Вас.
16 квітня 2024 року в знайомої зломали телеграм канал і від її імені надійшло смс, надати допомогу шляхом перерахування коштів на карту, а банку (власник не вона), це прохання не викликало підозри так як я вже неодноразово таким чином її виручила. Перевівши кошти зі своєї карти Приват на карту, а банку через 15 хвилин стало зрозуміло, що це шахрайство. Я звернулася до Приват банку та, а банку — в службу безпеки і в кіберполіцію з заявою про шахрайство. Дії співробітників, а банку заслуговують -Подяки. 18 квітня частина (половина) коштів мені була повернута на картковий рахунок. Дякую! Хотілось би зрозуміти чому лише половина перерахованих коштів. Дякую за реагування.
Підтримка Абанку 18 квітня 2024, 18:16
Добрий день! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу нашої професійної Служби безпеки. Сума, яка Вам повернулась на картковий рахунок — це кошти, які Банку вдалось самостійно повернути Вам. Для повернення повної суми радимо звернутися до правоохоронних органів. Наш Банк буде радий сприяти розслідуванню та надасть всю необхідно для вирішення цієї ситуації інформацію на офіційні запити поліції.
Nuart11 18 квітня 2024, 12:34
Банк розірвав зі мною співпрацю без жодних пояснень та без права підтвердити свої доходи.
Вже протягом 20 днів не привертають мої власні кошти, кожен день годуют «завтраками». На мейл фін моніторинг не відповідає, служба підтримки відповідає заготовленими фразами без жодної конкретики!!!
Підтримка Абанку 18 квітня 2024, 13:42
Добрий день! Приносимо вибачення за тривале очікування рішення Вашого питання. На жаль, наразі, існує черга в обробці подібних звернень, у зв'язку з чим регламент розгляду збільшений. Наші Спеціалісти роблять все можливе, для скорішого вирішення Вашого питання. Взяли Ваше питання на контроль та передали питання на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.
darinadunj2000 18 квітня 2024, 9:54
Розірвали відносини без пояснень. Нічого не зрозуміло, сьогодні вже третій день пішов коли обіцяли перевести кошти на мій інший рахунок. Спілкувалася зі своїм адвокатом, сказала прямо завтра писати заяву до суду, якщо сьогодні не отримаю. Гроші були чоловіка, всі виписки ФОП отримали, чому блокування-не зрозуміло.
Підтримка Абанку 18 квітня 2024, 12:30
За результатом перевірки, Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Наші Спеціалісти роблять все можливе, для скорішого розв'язання Вашого питання. Передали питання на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.
Оксана Бовсунівська 17 квітня 2024, 21:53
Я через термінал поповнила карту. Мені банк одразу її заблокував, сказали, що причину скажуть у відео дзвінку. Я їм пояснювала, що у мене побита камера та вона не працює. У відповідь я отримала відвязку фінансового номеру від банку, потім вони сказали мені, що потрібно пояснити походження коштів, я їм розписала все як було, на протязі 3-х місяців. Що я знімала прямий ефіру з телефону моєї подруги. Ціль ефіру була заробити собі на проживання на своїх знаннях. Я продавала курси як можна швидко розкрутити Тік ток до 30000 підписників. За це мені люди платили кошти і допомагала їм. Мені банк пояснює що зʼявилася не зрозуміла скарга, якій вже 3 місяця. Я була шокована, бо свої кошти я заробила чесно, завдяки своїм знанням. Коли я зрозуміла, що банк не хоче мені віддавати мої кошти. Я у підтримки попросила закрити мої рахунки. На що вони мені сказали, що рахунки ніхто не буде закривати і потрібно при закриті рахунку внести їм не зрозумілу комісію в 30%. Про таке я чую взагалі перший раз. Мене це дуже обурило і шокувало, що навіть закрити рахунок коли хочу по добровільному бажанню. Банк мусолить неділю мене і вимагає 30% забрати собі. Я вас прошу допомогти мені розірвати договір з банком шахраїв. Не за що хочуть забрати мої кошти. Які я чесно заробила. Коли я їм сказала перетелефонувати на мій фінансовий номер, вони його без мого відома змінили на свій. Відтепер я навіть в банк не можу зайти і перевірити чи є там мої кошти. Я дуже сильно засмутилась роботою банку і відношенням до клієнтів. В такий скрутний час, навіть банк хоче обдурити вас. Я сподіваюсь на вирішення питання і на те, що я зможу розірвати ділові відносини с цим банком. Сподіваюсь на скорішу відповідь.
Підтримка Абанку 18 квітня 2024, 10:38
Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Кожне звернення та скарга проходять ретельну перевірку, тому Ви та кожен Клієнт можете бути впевнені, що безпідставно не виникне блокування через причину надходження скарг на Вас. В разі надходження скарги, наші Спеціалісти детально інформують про які зарахування питання та надають детальну інформацію про подальші дії для вирішення ситуації.
За підсумком розгляду скарги, Банк може запропонувати Клієнту повернути кошти заявнику і також має право прийняти рішення про припинення ділових відносин з Клієнтом, згідно з Умовами та Правилами Банку, де у пункті 3.3.20. У разі припинення ділових відносин з ініціативи Банку, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі. Детальніше з Умовами Ви можете ознайомитись за цим посиланням: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-340/?lang=uk
Ми надали Вам рекомендації в особисті повідомлення, які допоможуть у вирішені Вашого питання. Очікуємо на Вашу відповідь та будемо раді допомогти.
AndriiBeliaev 17 квітня 2024, 21:34
Перевищив ліміт 60 тис, надав підтвердження того що кошти мої і де я їх взяв, відмовили в обслуговуванні, на рахунку були кошти в районі 10к, сказали що 2−3 дні і кошти повернуть, вже пройшов тиждень коштів досі немає, підтримка лічить тим що очікуйте, але і зараз навіть тут під відгуком будуть вибачатись та скажуть чекати, що чекати і на який мені твої вибачення, поверніть кошти, надіслати по IBAN займає 30 сек
Підтримка Абанку 18 квітня 2024, 10:14
Приносимо вибачення за тривале очікування розв'язання Вашого питання.
Будемо вдячні, якщо надасте відповідь в особисті. Ми прагнемо детально розібрати Вашу ситуацію та допомогти 🍏
Людмила Ангелова 17 квітня 2024, 21:07
Я неодноразово зверталась з різними проханнями до працівників А-Банку і завжди отримувала найкращий сервіс як від он лайн підтримки, так і від працівників у представництвах банку. Хочу особливо подякувати за вирішення мого останнього кейсу, коли мені нарахувалась достатня сумма до погашення, і банк пішов на зустріч та погасив частину боргу. Велика подяка працівнику (на жаль забула ім'я), який мені зателефонував 17.04.24 та повідомив гарну новину про погашення боргу, був надзвичайно ввічливим.
Щира подяка усім працівникам!
Підтримка Абанку 18 квітня 2024, 10:09
Ми вдячні Вам за високу оцінку і теплі слова в адрес наших Співробітників. Вони справжні супергерої, які завжди раді допомогти Клієнту. До нових звернень 🍏💚
Євген Мітт 17 квітня 2024, 14:18
Відмовився від послуг банку ще 9−10 років тому, також написав заяву на відкликання згоди на обробку власних персональних данних. Мені пообіцяли що обробка персональних данних буде зупинена, лише згідно законодавства їх зберігання 5 років. Але по факту дані зберігаються досі та передаються третім особам. Порушують законодавство
Підтримка Абанку 17 квітня 2024, 17:10
Добрий день! В разі припинення співпраці, Банк зберігає дані за законодавством протягом 5 років. Після чого дані не використовуються Банком.
Ми сподіваємось, що Ваше рішення не кінцеве і Ви залишитесь нашим Клієнтом. Будемо раді продовжувати з Вами співпрацю 🍏💚
Юрій Юрченко 17 квітня 2024, 12:01
Утримують кошти без пояснень. Нічого не вирішують. Підтримка в телеграмі весь час пише чекати і все. Нічого не відбувається.
Підтримка Абанку 17 квітня 2024, 13:43
Банк отримав від Вас документи. Наразі проводиться перевірка, ми взяли Ваше питання на контроль. За результатом вирішення питання ми зв'яжемось з Вами.
Владимир Тельнов 17 квітня 2024, 11:14
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Батумська, 11
банк заблокировал мой счет, потому что я перевел себе с МоноБанка на а-банк свои же средства в размере 70тыс. Я предоставил документы, что я ФЛП, предоставил справку о доходах, затем стали еще требовать «декларацію про майновий стан»!!! На каком основании я должен предъявлять свою декларацию? Написал заявление на расторжение отношений с банком еще 05 апреля, и до сегодняшнего дня «тишина», саппорт он-лайн отвечает: «На разі Ваше питання у роботі, приносимо вибачення за тривале очікування, але на разі є черга на дані звернення»… Нахера мне ваши извинения? Верните мне мои деньги, немедленно
Підтримка Абанку 17 квітня 2024, 12:41
Добрий день! Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).
Artampfun 17 квітня 2024, 8:52
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т Центральний, 135/2
05.04 подав заяву на розірвання договору с банком сказали що розгляд буде 72 години
Через декілька днів написав сказали що регламент збільшено і заявку буде опрацьовано 16.04
Зателефонував 16.04 знову мені кажуть що регламент збільшено, це мої кошти і я вимагаю їх повернути!
Це то ж саме що я би вам платив по кредиту тільки я чомусь повинен платити вчасно до своїх грошей ви відноситесь відповідально, а от що до коштів клієнтів то відповідальністю там і не пахне
Ще мені служба підтримки каже що «ми вас запевняємо що ми працюємо над вашою заявкою»
Як я повинен вірити в це якщо ми розриваємо договір?
Є підозри що банк може закритися дуже дивно працює служба підтримки
17 квітня 2024, 13:03
Приносимо вибачення за тривале очікування рішення Вашого питання. На
жаль, наразі, існує черга в обробці подібних звернень, у зв'язку з чим
регламент розгляду збільшений. Ми обов'язково перевіримо Ваші
звернення до Служби підтримки, на коректність консультації.
Наразі Ваше питання вирішене
Sergey Babich 16 квітня 2024, 22:21
Кілька місяців користуюсь додатком та відкритими кредитками А-банку. Наче все було нормально, але в суботу не пройшла танзакція, а з карти кошти знялися. Звонив на горячу лінію, обіцяли повернути до кінця дня. Ввечері вде обіцяои в чаті впродовж двох днів. Сгодні через 4 дн пишу, вже кажуть про регламентні 13 днів. Боюсь звертатись знову, щоб не ростягнули на півроку… Заявка № 1798758. В мене такого з жодним іншим банком не було.
Підтримка Абанку 17 квітня 2024, 10:59
Приносимо вибачення за складнощі з якими Вам довелося зіштовхнутись. На момент проведення платежу в Банку відбувся масовий збій. Наразі, роботу сервісів відновлено та проведено ряд заходів для уникнення подібних ситуацій в майбутньому. Ваше питання щодо неуспішного платежу знаходиться в роботі. За вирішенням ми зв'яжемось з Вами. Дякуємо за розуміння!
Yarovairina 16 квітня 2024, 15:53
Дуже вдячна спеціалістам відділення банку м.Кривий Ріг, пр-т Гагаріна 63 Сичовій Ользі і Симоненко Марині та іншим за професійне якісне обслуговування,індивідуальний підхід, особливе ставлення, розуміння.Завжди допоможуть та вирішать всі питання.
Підтримка Абанку 16 квітня 2024, 16:52
Ми вдячні Вам за високу оцінку і теплі слова в адрес наших Співробітників. Вони справжні супергерої, які завжди раді допомогти Клієнту. До зустрічі в відділеннях Абанк 🍏💚
Deplor 15 квітня 2024, 22:55
Виводив кошти зі свого моно, по реквізитам на свій А-Банк, як тільки вивели кошти мене відразу А-Банк заблокували без запитів і тд. Окей, сворив заявку № 1757078 щоб вивести кошти на інший свій банк — Приват. Регламент такої роботи 3 дні, заява була написана 29.03. Сьогодні вже 15.04 а мене тільки і кормлять повідомленнями що працюють над моєю заявкою
Підтримка Абанку 16 квітня 2024, 9:23
Sasha301 15 квітня 2024, 18:31
Співробітники Абанку, телефонують з лівого номера +380633289896, і погрожують. На моє питання назвати свій посадовий номер, або іде ігнор, або ліплять що попало.
Представились як: Мілевська Ольга Григорівна, Осіпов Микола Іванович і сказали що їх керівник Гачок Олексій Олександрович.
Підтримка Абанку 15 квітня 2024, 20:10
Доброго дня! В разі виникнення прострочки, Банк може телефонувати до Вас з метою донесення інформації по заборгованості та для пошуку шляхів вирішення Вашої ситуації. Вказаний Вами номер не належить нашому Банку.
Не коректне ставлення до Клієнтів з боку Співробітників при спілкуванні неприпустимі. Ми розглядаємо кожну ситуацію індивідуально і будемо раді розібратись у Вашій ситуації детальніше. Просимо надати нам відповідь в особистому повідомленні.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Абанку, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.