Мінфін - Курси валют України

Встановити
×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
Підписатися
Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
перевіряється
N555555 9 грудня 2023, 19:06
Вперше звернулась до відділення банку 08/12/2023. Метою звернення було відкриття карти для отримання дисконту в АТБ. Раніше клієнтом банка не була. Перше, що визвало в мене негативну реакцію, це питання стосовно мобільного пристрою. В мене звичайний телефон. Як з’ясувалось, отримання кешбеку в моєму випадку не можливо. Тобто необхідно мати смартфон, або планшет. Далі під час обслуговування у співробітника банка вона спілкувалась з іншим клієнтом, який втрутився під час оформлення моїх документів. Співробітник виправдалася тим, що йде обробка моїх документів. Але цей час вона могла використати для ознайомлення мене з іншими продуктами банку. В мене була низка питань, але можливості їх озвучити не було. Дуже неприємний момент, відчула приниження і неповагу.
Повернувшись додому, впевнилася, що і веб-версія інтернет банкінгу не працює. Це жахливо!
Александр Николаев 9 грудня 2023, 15:06
Позиція банку по відношенню до людей старше 70 років, з встановлення кредитного ліміту картки — це банківська дискримінація людей похилого віку!?! Дякую за розуміння!
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 9 грудня 2023, 16:13
Добрий день! Рішення щодо ліміту кредитування по кожній програмі Банку приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт кредитування постійно переглядається та може бути збільшений або зменшений з часом. Просимо Вас надати нам відповідь в особистому повідомленні, будемо раді розібратись у Вашій ситуації детальніше.
IrynaShev1 8 грудня 2023, 18:21
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Руська, 17-Б
На Руській працює касир Наталія. Завжди дуже ввічлива та приємна, оперативно і професійно обслуговує, завжди з бажанням допомогти. Раніше вона була у відділенні на Злуки, там відстажувала ще одного професійного і турботливого касира Світлану. Одним словом, чудово, що працюють професіонали у двох найчастіше відвідуваних мною відділеннях.
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 8 грудня 2023, 20:33
Дякуємо Вам за відгук, нам дуже приємно, що Ви задоволені роботою наших Співробітників! Будемо намагатися і надалі радувати Вас! 🍏😊
Andrii1989 8 грудня 2023, 17:31
На картковий рахунок надійшли кошти — 47.898.51 грн. із закритого рахунка з ТАСКОМБКа. Рахунок відразу заблокували — надав до банку Декларацію ФОПа за минулий 2022 рік, так копію заяви у которій просив у Таскомбанка перерахувати гроші на Рахунок А-Банка. Банк мовчав 5 днів — після повторного звернення сказали що банк розриває зі мною договір (листа не було, пояснення не має). На запитання що саме не влаштовує, які ще документи надати — сказали що більше нічого іх не цікавить і ніяких пояснень їм не потрібно. Я все розумію стосовно фін моніторинга. Але як ще підтвердити 50.000 грн якщо декларація на 5.000 000 грн. Якщо Вам мало документів скажіть що ще потрібно. Нічого конкретно не запросили. Розірвали договір на підставі стандартній відписки — фінонсувааня тероризму та зброї масового знищення.

Прошу надати відповідь які документи Вам потрібні для поновлення договору. Якщо Ви блокуєте за 50.000 грн, то скільки на Вашу думку повинен мати грошей ФОП з декларацією в 5.000 000 грн.?
Абанк
Відповідь банку
Aleesha 9 грудня 2023, 15:51
Добрий день! Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Рішення про розірвання відносин остаточне і його не може бути переглянуто. Наразі питання щодо переказу Ваших коштів в роботі, Банк очікує від Вас Заяву на закриття рахунків з реквізитами для переказу коштів. По отриманню документів від Вас ми зробимо все можливе для скорішого вирішення. За результатом повідомимо Вас. Дякуємо за розуміння.
tav 8 грудня 2023, 17:16
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Миру, 35
Вже третій тиждень намагаюсь зняти доллари з карти А-банк і Монобанк у відділенні в Чернігові (пр. Миру 35), але на відділенні нема адекватних купюр, я не прошу нового зразку, але старого зразку що пропонуються або пошарпані або світяться. Будь ласка завезіть в Чернігів на відділення нормальні купюри.

PS: «Дівчата в банку молодці»
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 8 грудня 2023, 19:55
Добрий день! Нам шкода, що Ви відчули незручності.
Всі купюри в касі є платіжними та відповідають вимогам НБУ. Наш Банк не працює з інкасо, тому іноземну валюту ми приймаємо і видаємо Клієнтам лише у належному стані. А також працюємо лише з купюрами, які в обігу. Ми детально перевіримо інформацію щодо зазначеної ситуації та повідомимо Вас за результатом.
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
Анастасія Миронова 7 грудня 2023, 17:29
Доброго дня! Я, Миронова Анастасія Андріївна, працюю в Абанку в місті Кам’янське Дніпропетрівська обл., пр.Конституції, 17 на посаді кассира 6 років. Мені дуже подобається атмосфера, коллектив, класні добрі клієнти і клієнточки, я люблю людей! У нас дуже гарне начальство ГО у м. Дніпрі на Батумській, 11 касирам завжди все допоможуть, дуже уважні к працівникам, проводять дуже класні навчальні вебінари, бріфінги, конкурси для кассирів, навчальні цікаві квести, касири в захваті! Я дуже люблю свою роботу, на працю іду завжди з посмішкою та гарним настроєм! Дякую А-банку і керівництву за чудову працю і прекрасне відношення до працівників, я щаслива, я в захваті! А-банк-найкращий!!!
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 7 грудня 2023, 17:47
Ми раді, що Ви в нашій команді та цінуємо Вашу роботу 🥰
Valeraivanco 7 грудня 2023, 14:08
Добрий день, хочу поділитися враженнями співпряці з, А Банком; зарейеструвався, сподобався дизайн, через деякий час прийшла пропозиція на кредит 20000 тисяч грн. Я взяв кредит на 15000грн. 5000тис. Залишилося, купив що хотів, потім узяв ще на 5000тис. І дуже добре, і приходить на карту 25000тис. грн. Що мені було дуже потрібно, це для мене було як джекпот, я закупив що хотів для бізнесу, і процвітаю, проценти гарні, потім погасив 5000тис. грн. І прийшов ще кредит плата частинами на 32000тисячі грн. Я купив Синтезатор Casio, що я дуже хотів, а з бізнесу гроші неміх взяти, і за це все я дуже вдячний, А Банку, і мрійі збуваються, для мене мрійі збулися, не всі але вірю що збудуться всі! Дякую Тобі А Банк за все! Рекомендую Всім <А Банк> Гарних Вам усім свят! До Перемоги! Украйіна Понад Усе! Слава Богу! Слава Украйіні! Героям Слава!
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 7 грудня 2023, 14:26
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку! Раді співпраці з Вами та цінуємо Ваш вибір.🍏😊
is0932906100 7 грудня 2023, 12:16
Відділення за адресою: Ужгород, пл. Корятовича, 10
Хочу відмітити компетентність всіх працівників відділення. Завжди ввічливі, дружелюбні і вирішують всі питання у найкоротші терміни. Особливо дякую керівнику відділення Лисяк Соломії, по проблемних питаннях з банківського обслуговування можу звернутися і у вихідні дні і завжди отримаю консультацію та допомогу. Саме це відділення рекомендую всім своїм знайомим і приємно, що від них чую такі ж відгуки.
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 7 грудня 2023, 12:52
Будемо завжди раді бачити Вас знову у наших відділеннях! 🍏😊
Олег Ултурʼян 6 грудня 2023, 18:46
Спасибі хорошим працівникам служби підтримки які допомогли вирішити мою проблему! А саме, я поповнював рахунок і інтернеті і в мене списало с карти гроші але на сайті вони не зараховувались і завдяки службі підтримки банку мені повернули кошти!
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 6 грудня 2023, 19:02
Дякуємо Вам за відгук! Завжди раді допомогти!🍏😊
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
Kirill24 6 грудня 2023, 13:05
Благодарю что решили мою проблему со входом в, А банк24. Не нужно теперь бегать искать друга, знакомого что бы войти в, А банк24.Теперь можно самому делать что мне нужно!!! Огромное спасибо Анастасии и Олене за решоную проблему. Моя оценка 5+. Не когда операторы не подводили!!!;
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 6 грудня 2023, 13:19
Дякуємо, що оцінили роботу наших Співробітників 🥰
Psv95 5 грудня 2023, 18:28
Хочу поділитися приємною співпрацею з цим банком щодо вирішення мого питання. Я не знав умови комісій щодо відправки з карту на карту коштів… виявилося що можна тільки 100К без комісії в місяць. На початку листопада я вже переказав 100К і в кінці листопада знову треба було. Зазвичай я перевіряю комісію, бо банк попереджає про неї. Але в цей раз я вирішив використати функціонал повторний платіж. І виявилося що саме в цьому функціоналі тригер до відображення комісії працює тільки після зміни суми… звичайно ж я роблю повторний платіж, тому суму не міняв, комісія не відобразилась і в останньому вікні бачу що відправилось 102К, тобто 2К комісії… я був в шоці… одразу ж написав на підтримку, але це була ніч, я розумію що в ночі люди там не дуже досвідчені і нічого не зроблять) в принципі так і було, чекав відповіді пів години, і мені відповіли що вранці мене наберуть… ну не ігнор і на тому дякую… але далі був приємно здивований, так як банк дійсно зареєстрував проблему мою і мені телефонували кожен день і перевіряли дійсно був баг чи ні… протягом тижня розбирались і банк погодився що є баг, який будуть виправляти. я повинен був відправити кошти назад і пообіцяли повернути комісію. і дійсно повернули…
Тому як висновок можу сказати, що А-банку ще далеко до Моно, але вони дуже стараються і це помітно, хоч повільно, але по фіналу проблема дійсно було вирішена на спільних умовах)) тому дякую і дійсно раджу цей банк як додатковий до моно))
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 5 грудня 2023, 19:14
Дякуємо Вам за відгук! Завжди раді допомогти та будемо намагатися і надалі радувати Вас! 🍏😊
vaxa1dh 5 грудня 2023, 17:51
Более года назад моя карта была заблокирована, как и у многих других клиентов.

Банк запросил предоставление квитанций, после чего обещал связаться со мной в течение пяти дней. Однако звонков так и не последовало, несмотря на регулярные сообщения от А-банка о попытках связаться со мной.

Когда я сам пытался дозвониться в ответ, в банке утверждали, что не получали мои квитанции, хотя я отправлял их месяц назад, и даже год назад предоставлял все требуемые документы.

Тянут время, никому не рекомендую открывать счет в А-банк
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 5 грудня 2023, 20:46
Добрий день! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до нашої Служби підтримки та всю інформацію по цій ситуації, зробимо все можливе для скорішого вирішення Вашого питання. Вже взяли питання на контроль і за результатом з Вами зв'яжуться наші Співробітники.
Проблема вирішена
Mykyta20 5 грудня 2023, 12:50
Решил в, А банке обслуживаться как ФОП.

Ситуация как и у многих, пришел платеж- банк заблокировал счет и попросил предоставить дополнительные документы. Отношусь к этому нормально и с пониманием, предоставил дополнительные документы сразу на следующий день, на что был получен ответ- ожидать. Ответа не поступило, решил что предоставил недостаточное количество документов, собрал дополнительные и оформил заявку на разблокировку счета еще раз. Ответа нет.

При посещение отделения банка и обращении в колл центр неоднократно просил контактировать со мной в случае возникновения любых дополнительных вопросов, узнавал в какой стадии находится мой вопрос, сумма не маленькая и очень необходима для осуществления хоз деятельности. В ответ все что получал это, что ваша заявка на рассмотрении и ждите завтра- послезавтра ответ. Ответов не поступало, при повторном обращение в колл центр, выяснилось, что моя заявка забракована, колл центр не в курсе всей ситуации и надо писать письма на почту дальше. Написали по новой, прикрепили документы, ответов нет.

Счет заблокирован с 16.11.2023(дата написания отзыва 05.12.2023)
В других банках подобные вопросы решаются в течении 1−3 дней. Тут обратной связи нет, находишься в неведении. Фактически, из-за блокировки всего счета, деятельность заблокирована. Я не могу рассчитаться со своими контрагентами, нет возможности сделать оплату налогов, существуют определенные проблемы с ведением дальнейшей хоз деятельности.
Удивительно то, что входящий платеж который заблокирован, от КАЗНАЧЕЙСТВА УКРАИНЫ, с точным описанием и данными за что платеж и на каком основании, плюс дополнительные документы с моей стороны были предоставлены.

Я не могу разобраться в чем проблема, нужны какие то еще действия с моей стороны или это физически у банка до меня не доходит очередь. Я открыт к контакту, со своей стороны готов сделать все что требуется для разблокировки счета. Если банк сомневается в этих деньгах, он может вернуть их назад отправителю, но пусть уже будет хоть какое то движение, ведь более 20 дней у меня работа приостановлена со всеми вытекающими последствиями, поэтому пока рекомендовать банк не могу.
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 5 грудня 2023, 13:36
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта. Тому будь-які фінансові операції можуть потребувати підтвердження джерела походження коштів.
Взяли Ваше питання на контроль та передали на пришвидшення. Зробимо все можливе для скорішої перевірки. За результатом наші Спеціалісти повідомлять Вас.
Nazar021056 5 грудня 2023, 10:52
Заблокували рахунки, написав заяву на перерахунок в інший банк, вже очікую більше 15 днів на кошти, підтримка тільки і обіцює що кошти з дня на день прийдуть.Сума не маленька і кошти портібні як ніколи, сам військовий.Не повага.
Не рекомендую користуватись цим нікчемним банком.
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 5 грудня 2023, 11:01
Добрий день! Приносимо вибачення за тривале очікування рішення Вашого питання. На жаль, наразі, існує черга в обробці подібних звернень, у зв'язку з чим регламент розгляду збільшений. Наші Спеціалісти роблять все можливе, для скорішого вирішення Вашого питання. Передали питання на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
Rossi44 4 грудня 2023, 21:58
Дурять людей на кредити не рекомендую брати в них кредит. Спочатку показує яку суму потрібно вносити кожного місяця і ти її платиш, а вона не зменшується …
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 5 грудня 2023, 11:23
Доброго дня! Нам шкода, що виникла така думка. Ми знаємо і розуміємо, як важливо отримувати кредит і детально з ним ознайомитися, тому на етапі оформлення договору у відділенні або при самостійному оформленні через застосунок, ми надаємо детальний опис всіх умов. Вони є в нашому застосунку, а якщо це оформлення у відділені, то наші Спеціалісти також будуть раді Вам все розповісти про кожний вид кредитування. На сайті нашого Банку також детально описані всі умови кредитів, які надає Банк, є також і кредитний калькулятор і шаблон договору — все для того, щоб Клієнт отримав якісне інформування. Деякі кредити передбачають комісію, тому відсотки додаються до залишку по тілу кредиту щоденно або одразу при оформленні на весь строк, в залежності від умов угоди. Просимо надати нам відповідь в особистому повідомленні, будемо раді розібратись у Вашій ситуації.
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
Qwertyasd1411 4 грудня 2023, 21:30
На меня пожаловался клиент другого банка и мне заблокировали карту. У кого была такая ситуация помогите с решением данного вопроса.
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 5 грудня 2023, 9:27
Добрий день! Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Ми будемо раді розібратись у ситуації детальніше та допомогти Вам. Просимо надати нам відповідь в особистому повідомленні. Зробимо все можливе для скорішого вирішення.
ArtemDnipro82 4 грудня 2023, 14:42
Ніколи не користувався послугами Абанку, і не раджу нікому!
Вирішив скористуватися послугою оплата частинами, яка дуже рекламується в торговій мережі Епіцентр. Коли запитав про таку можливість у працівників Епіцентру то побачив тільки їхні здивовані очі. Мабуть я був перший хто повірив у цю маячню. Але я заради цього завантажив додаток Абанку та відкрив там карту «Вигода», витратив на це купу свого часу. В результаті — ліміт на покупки — нуль. Дівчинка з технічної підтримки прощебетала що ліміт змінити можна, але якщо я буду дуже інтенсивно користуватися карткою банку. Як результат стою я в Епіцентрі і дивлюся на той товар що хотів придбати, і мрію скільки ж мені років треба купувати молоко в АТБ щоб Абанк збільшив мені той ліміт.
Тому я так розумію що це черговий лохотрон, з метою розповсюдження карток банку та роширення клієнтської бази. Не зрозуміло чому тільки Епіцентр зв’язується з такими шахраями.
Ще раз нікому не раджу навіть зв’язуватись з цим додатком від Абанку, потрачений час та нерви!!!
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 4 грудня 2023, 16:33
Добрий день! Рішення щодо ліміту кредитування по кожній програмі Банку приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт кредитування постійно переглядається та може бути збільшений або зменшений з часом. Актуальний ліміт завжди відображається у Вас в розділі «Кредити» далі «Розстрочка Вигода».
Окремо хочемо звернути, що картка «Вигода» — безкоштовна в оформленні та обслуговуванні, а ще має суттєві переваги та для власних коштів:
— Кешбек «Вигода», 1% кешбеку гривнями за всі покупки;
— Бали «Вигода», 1% балами за будь-які покупки в Епіцентрі та Новій Лінії (можна перевірити в А24, в меню кешбек «Вигода»).
А також зараз діє акція, 5% кешбеку від Банку за будь-яку покупку з карткою «Вигода» від Абанку на сайті Епіцентру в період 27.11.2023 — 14.01.2024 та +1% балами від Епіцентру!
Ми детально перевіримо ситуацію з Вашим лімітом та повідомимо Вас за результатом.
victoriabokay 3 грудня 2023, 17:34
На жаль я з поганим відгуком. Одного разу вирішила я зробити собі карту, А банку і відразу почала єю користуватися. Все було добре до одного дня. Після переводу з моєї картки моно банку, на карту, а банку, мені заблокували картку. Я відразу звернулась до тех підтримки. Але тех підтримка повідомила що мені протягом 5 днів зателефонують і все поясне. Карту мені заблокували 21 листопада 2023р., а вже 3 грудня 2023р., і мені до сих пір ніхто не зателефонував. Кожного дня я пишу в тех підтримку, і все що вони кажуть це «Будь ласка чекайте, протягом 5 днів вам зателефонують «. Таке враження що вони наді мною знущаються. В мене на карті залишилась не маленька сума грошей. І мені їх потрібно віддати друзям як борг, бо я в них позичала кошти.
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 3 грудня 2023, 17:53
Добрий день!
Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки, через те картка може бути тимчасово обмежена.
Ми неодноразово намагались зв‘язатись з Вами, але на жаль, Ви не виходили на зв‘язок.
Наразі питання знаходиться в роботі. Зробимо все можливе для скорішого вирішення. За результатом з Вами зв'яжеться наш Співробітник.
Проблема вирішена
KravaVova 3 грудня 2023, 15:48
Банк беззмістовно заблокував карту з моїми коштами. Жодним чином не вирішує ситуацію. Пише постійно чекати 5 днів і нічого не змінюється, жодного дзвінка від банк не отримав. Жахливий сервіс і підтримка. Банк просто утримує кошти, без жодних пояснень і не має бажання розібратися в ситуації! Прошу негайно вирішити ситуацію і вийти на звʼязок, шановний банк!!! Іншим користувачам, раджу переходити на інші банки!
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 3 грудня 2023, 16:20
Добрий день! Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Регламент опрацювання займає до 5 днів.
Вже взяли питання на контроль та передали на пришвидшення. Зробимо все можливе для скорішого вирішення. За результатом з Вами зв'яжеться наш Співробітник.
Віола Гончарук 2 грудня 2023, 17:06
Просто жахливий банк, близько п’яти місяців тому заблокували мої кошти, коли почав телефонувати сказали що надійшов шахрайський платіж з ощад банку, після того як я надала усі скріншоти мені без причини сказали чекати 180 днів перевірки, коли попросила закрити мені рахунок та повернути кошти вони мене м’яко сказати відшили. Нікому не рекомендую користуватись данними банком, хамлять, обзивають (є скріншот).
Абанк
Відповідь банку
Поддержка А-Банк 2 грудня 2023, 19:25
Добрий день!
Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Відповідно до Умов і Правил Банку, пункт 3.3.18., максимальний строк блокування може бути до 180 днів: «Призупинити на строк до 180 днів видаткові операції по Платіжній картці Клієнта, операції за якою потрапили на перевірку через сумніви у Банку щодо використання Клієнтом Платіжної картки (сумніви Банку можуть бути пов`язані, втому числі з імовірною передачею Клієнтом Платіжної картки/ її реквізитів / доступу до Мобільного додатку третім особам тощо): https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-340/?lang=uk.
Наші Спеціалісти вже зв'язалися з Вами та надали інформацію по Вашому питанню. Закрити рахунки до врегулювання питання відсутня можливість. Просимо очікувати результат перевірки, за результатом з Вами зв'яжуться.
Також ми перевірили всі Ваші звернення в підтримку, всі фахівці з якими Ви спілкувались мали намір лише розібратись та допомогти у Вашій ситуації, хамства з боку Співробітників підтримки не було. Приносимо вибачення, якщо ця ситуація викликала негативні емоції.

Курс валют в Абанку

Валюта Купівля Продаж
EUR 39.5 40.5
USD 36.5 37.5
Всі курси банку

Курс валют в Абанку

Валюта Купівля Продаж
EUR 39.5 40.5
USD 36.5 37.5
Всі курси банку
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Абанку, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.