Akostyantin007 1 червня 2023, 18:02
А-банк і його пропозиції у період війти. Пропонує закрити кредит з умовами які не підлягають виконанню та тіпа попереджують про проблеми, які виникнуть, якщо ми цю пропозицію не виконаємо. А якщо такої можливості немає то людині що повішаться! Притому що інші банки арештували і так рахунки.
З радістю прийду на суд коли на нього подасть банк і у залі суду. Буду добивається лишити цей банк право на існування.
Підтримка Абанку 1 червня 2023, 19:51
Доброго дня!
Дозвольте нам перевірити описану ситуацію та допомогти у вирішені питання. Ми написали Вам в особисті повідомлення, надайте, будь ласка, відповідь.
t11111 31 травня 2023, 13:37
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Келецька, 130-А
Дипозит оформлявся в електронному вигляді без роздруківки, при цьому працівник банку обіцяв перезвонити перед його закінченням. Це був не перший депозит у цьому відділені і завжди перезвонювали. Дипозит закінчився ніхто не перезвонив. Дипозит офорляв працівник що звільнився (Працівник, що звільнився перезвонив у банк і нагадав їм про мій депозит). Начальник відділення заявила, що цей дипозит її не цікавить, бо він оформлений не нею. Це було сказано в такому тоні ніби це я заборгувала банку кошти, а не банк мені.
Підтримка Абанку 31 травня 2023, 16:38
Доброго дня! Щодо отримання вкладу та відмови від його продовження повідомляємо: вклад автоматично продовжується та встановлюється новий розмір процентної ставки за Депозитним договором, що відповідає розміру процентної ставки, що діє у Банку для таких депозитів на дату продовження.
Клієнт має право протягом 5 днів з моменту закінчення строку вкладу надати розпорядження про повернення коштів.
Відмовитись від продовження вкладу Ви можете самостійно в АБанк24 в розділі «Депозити» або відділенні Банку, дана можливість відкривається заздалегідь (з першого дня відкриття до закінчення вкладу, крім дат періоду отримання депозиту). У нашому застосунку АБанк24 Клієнт має можливість провести виплату коштів за терміном отримання свого вкладу на картку у відповідній вкладу валюті.
Ми перевіримо Вашу скаргу на обслуговування та інформацію, яку Вам надавали у відділенні. За результатом зв'яжемось з Вами.
Hnuphrustuna96 31 травня 2023, 11:41
Обслуговувалася у А-Банку в м. Івано-Франківськ, відділення на стометрівці по вул. Незалежності 11. Хочу відзначити працівників відділення, спеціалісти своєї справи, завжди допоможуть, якісно проконсультують. Найкращий банк, в якому мені доводилося здійснювати банківські послуги, все швидко та доступно, а основне відношення до клієнта. Ще на жодному з відділень банків, не зустрічала такого рівня обслуговування. Банк правильно підбирає працівників!!!
Підтримка Абанку 31 травня 2023, 12:23
Дякуємо за довіру та високу оцінку роботи наших Співробітників. 😉🍏
Ростислав Долинчук 31 травня 2023, 9:26
Професійний рівень спілкування
Підтримка Абанку 31 травня 2023, 9:44
Ми раді, що Ви залишились задоволені. 😊🍏
dergalodercach 30 травня 2023, 10:39
Відділення за адресою: Київ, ш. Харківське, 58
Чому я не можу просто піти в касу і зняти гроші? Чому я повинен бігати туди сюди по залу щоб перевірили мої дані? касиру недостатньо мого паспорта я чомусь повинен йти до працівника. що це за маячня? в жодному відділенні такого немає
так мені ще й карту відкрили у додатку, ось навіщо вона мені потрібна??? і без моєї згоди сотрудниця я так розумію начальниця відкрила якусь карту для допомоги. Я обурений та більше у банк я не прийду бо купа проблем з вами і питання як тепер мені це все позакривати
Підтримка Абанку 30 травня 2023, 13:59
Доброго дня! Шкода, що Ви відчули незручності. Для проведення операції в касі Ви повинні бути ідентифікованим в Банку, ідентифікація проводиться не касиром, а спеціалістами обслуговування Клієнтів. Стосовно оформлення картки в Банку, відкриття картки можливе лише особисто Клієнтом та з підтвердженням від Клієнта. Будемо раді детально розібратись в зазначеній Вами ситуації. Надайте нам, будь ласка, відповідь в особистому повідомленні.
pbt 29 травня 2023, 20:53
Банк заблокировал карту без объяснения причин. 22.05 после пополнения карты через терминал изипэй, перевёл сумму на карту другого банка и мою карту блокируют! Первое обращение в «службу поддержки» результата не принесло. Повторно обратился в коллцентр и услышал много интересного, например, что у меня просрочка по кредиту, кредитов в данной, ну назовём так, организации у меня нет!
«Служба поддержки» мне рассказывает басню, что я могу пользоваться картой, вот только не в состоянии объяснить как пользоваться заблокированой картой… слов нет, одни матерные выражения
Підтримка Абанку 30 травня 2023, 11:08
Доброго дня!
Перепрошуємо, якщо спілкування з нашими Співробітниками викликало у Вас негативні емоції.
Ми перевіримо Ваші зверненнями до Служби підтримки на коректність консультації.
Щодо обмеження встановленого на рахунок, питання в роботі, ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
JULIKK 29 травня 2023, 16:27
Знову трапилась неприємна ситуація з, А банком.
Ми підійшли спитати чи можна купити валюту у оператора у відділенні А-банк, вулиця Гетьманська, 20, Новомосковськ, Дніпропетровська область, 51200 29.05.2023 о 14:10 приблизно, це перше питання нам сказали так і ми зайняли чергу в касу і потім я попросила роздрукувати квитанції за комуналку у оператора поки чекаємо в черзі, оператор сказала зараз надійде дзвінок, щоб роздрукувати квитанції і попросила натиснути 1 не слухаючи, можливо моя вина, що я не прослухала дзвінок, вона роздрукувала квитанції і сказала чекати чергу в касу. По приходу додому я виявила, що без мого відома мені відкрили карту є відновлення, яка мені взагалі не потрібна. Звернулась до оператора у чаті він повідомив, що це без мого дозволу неможливо, але виявляється, що працівник банку у м. Новомосковськ дозволяє собі шахрайські дії по відношенню до клієнтів. Сьогодні мені відкрили карту, а завтра, що спишуть кошти і не повідомлять? Потім коли я запитала у оператора коли був перший вхід у застосунок мені надали відповідь о 15.39, а карту відкрили о 14:15 коли я була біля оператора, що видно по камерам. Дуже прикро, що оператори дозволять собі такі шахрайські дії, а оператори в чаті їх прикривають. Будьте уважні, адже вам теж можуть відкрити карту без вашого відома, додаткову і навіть не попередити.
Оператор чата допоміг закрити карту, сама ситуація певно і його шокувала.
Підтримка Абанку 29 травня 2023, 18:55
Доброго дня!
Перш за все, бажаємо принести вибачення, стосовно ситуації, яка виникла.
Ми обов'язково, детально, перевіримо надану Вами інформацію.
Для Вашої безпеки, просимо завжди уважно прослуховувати інформування, яке надходить у телефонному дзвінку.
Обіцяємо зробити все можливе, для не повторення даної ситуації та сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
Redmi1988 29 травня 2023, 16:04
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Героїв, 11
Самая хорошая техподдержка они пронимать ваш проблемы очень удобная депозит Абанка самая лучшая ставка Абанк очень хороший Депозит АБанке
Підтримка Абанку 29 травня 2023, 16:11
Доброго дня! Дякуємо за високу оцінку, нам дуже приємно. 😉💚
Masloff 29 травня 2023, 15:59
Відділення за адресою: Львів, пл. Липнева, 7
Користуюсь послугами, а банку вже близько року, за весь цей час небудь нарікань чи тощо, завжди служба підтримки працює на всі 100, кожен раз допомагали з питаннями та картками, банк має зручний додаток, приємним бонусом є кешбек)
Підтримка Абанку 29 травня 2023, 16:09
Дякуємо, що обираєте наш Банк для обслуговування. 😊🍏
JeiDi1523 29 травня 2023, 13:57
Послугами банка неймовірно задоволений. Застосунок зручний і має багато важливих функцій з постійними оновленнями.
Підтримка Абанку 29 травня 2023, 14:21
Доброго дня! Дякуємо за таку високу оцінку нашої роботи. Зробимо все можливе, щоб Ви й надалі були задоволені обслуговуванням 🍏😊
all123 28 травня 2023, 12:29
Відділення за адресою: Одеса, вул. Рішельєвська, 35/37
Делал реструкторизацию долга (с долгом там вообще фигня. Всучили зелёную карту при оформлении потребительского кредита. Ничего по ней не подписывал. Сейчас образовался долг). Требывали предоплату для распечатки и прочтения договора. Устно толком и вразумительно работник НИЧЕГО ответить не мог -ссылаясь на банк. В итоге распечатали договор на котором ксеросная печать и ни моей подписи ни подписи работника банка нет
Підтримка Абанку 28 травня 2023, 17:21
Доброго дня! Стосовно оформлення картки в Банку, відкриття картки можливе лише особисто Клієнтом та з підтвердженням від Клієнта.
Якщо Ви вирішили звернутись для оформлення реструктуризації боргу, то друк Генеральної угоди реструктуризації Вашого боргу доступний тільки після завершення всіх етапів у заявці на оформлення. Але звертаємо увагу, що документ перебуває на безпаперовій процедурі та не підлягає обов'язковому друку. Договір Банк відправляє Вам на фінансову електрону пошту або на електронну пошту, яку Ви вказали у заявці. На Вашу вимогу договір можна роздрукувати, але це не обов'язкова операція. Наш Банк поступово переходить на безпаперову технологію виконання операцій згідно з Положенням про застосування електронного підпису в банківській системі України (Постанова 78 НБУ від 14.08.2017). На договорі ручний підпис змінюється на цифровий підпис з ОТП-паролем, яким Ви підтвердили згоду, договір зберігається в електронному вигляді. Будемо раді детальніше розібратись у Ваші ситуації. Просимо надати відповідь в особистому повідомленні.
Romeo310887 27 травня 2023, 11:13
Покупал мобильный кондиционер. Владелец данной карты попросил скинуть небольшую предоплату так сказать что бы компенсировать доставку в случае моей неявки за товаром. После получения перевода удалил аккаунт с olx, а меня везде заблокировал.
Підтримка Абанку 27 травня 2023, 12:50
Доброго дня! По одержувачу вжито заходів відповідно до внутрішніх інструкцій Банку. Окремо радимо Вам звернутися до правоохоронних органів. Наш Банк буде радий у сприянні розслідуванню та надасть усі необхідні дані за офіційним запитом поліції. Для уточнення додаткової інформації просимо надати відповідь в особистому повідомленні.
Ira666 26 травня 2023, 13:38
Відділення за адресою: Тернопіль, б-р Петлюри, 1/А
Здравствуйте, рассказываю ситуацию с которой я столкнулась.Решила перевести деньги с карты, кар у блокнули и потребовали подтверждение операции по видео, подключилась по видео связи где меня начали кошмарить 1001 вопросом в целях «безопасности», я сказала что хочу перевести деньги знакомой, в чем собственно проблема? Мне сказали ок и тут же меня выбрасывает с приложения, а на Вайбер приходит уведомление что я якобы подала заявку на мошенничество и моя карта заблокирована.Банк от моего имени, подал заявку на Мошеничество, без моего ведома и согласия, за перевод в 5000 гривен через приложение.Ну да ладно, сказали ждать 3 дня и все решится, разблокировали карту, разблокировали приложение, я перевожу деньги и снова мне блочат карту и приложение по такому же сценарию.Это что шутка? В целях безопасности банк не даёт клиенту использовать свои деньги, говорю я хочу закрыть карты и счета у вас, а мне говорят нет, хотя текущей задолженности по картам и счетам нет.Для закрытия карты и счета вам нужно вывести деньги все с карты, а вывести деньги не дают потому что карту сразу блочат и оставляют ждать 3 дня.Какой вывод можно сделать? Банк узурипровал мои деньги, прекрываясь беспокойством обо мне и наплевав на договор заелюченый между мной и банком насильно заставляет быть их клиентом.В добавок ко всему ещё и хамская и отбитая на всю голову служба поддержки.Прошу закрыть мне карты и счета, я не хочу быть вашим клиентом!!!
Підтримка Абанку 26 травня 2023, 20:31
Доброго дня! Додаткове підтвердження деяких операцій створено лише для того, щоб зберегти Ваші кошти в безпеці, якщо Ваша картка або Ваш фінансовий номер телефону будуть втрачені (вкрадені). При дзвінку наш Співробітник переконається, що номер знаходиться у Вас та кошти використовує власник. У разі виявлення шахрайських дій у нас буде можливість зберегти суму на карті та не допустити шахрайства. Стосовно Вашої ситуації, ми детально перевірили всю інформацію та Ваші звернення до підтримки. На жаль, наразі нам не вдалось до Вас додзвонитись. Просимо надати нам відповідь в особисті повідомлення. Завжди раді Вам допомогти.
Мінфін
Відповідь адміністратора
3 червня 2023, 17:37
Отзыв не засчитан (на 03.06.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
some5npdef 25 травня 2023, 21:18
Заходив частенько до відділеня, що знаходиться на проспект Миру, д. 35, Чернігів, завжди привітні
Підтримка Абанку 26 травня 2023, 9:49
Завжди раді бачити Вас знову у наших відділеннях. 😉
Вячеслав Атамась 25 травня 2023, 16:13
Доступно пояснюють надають інформацію. Прозорі відносини кредитування. Користуюсь більше 3 років.
Підтримка Абанку 25 травня 2023, 17:17
Доброго дня! Дякуємо, що обрали наш Банк для обслуговування. 😉💚
Мінфін
Відповідь адміністратора
27 травня 2023, 10:13
Відгук не зарахований (на 27.05.2023).
Riznyk49 25 травня 2023, 13:17
Відділення за адресою: Полтава, вул. Соборності, 70-А
Прошу винести подяку працівнику Абанку ЦОК 90 Литовченко Віті Романівні за дуже якісне обслуговування. Завжди привітна, доброзичлива. З повагою ставиться до клієнтів. Дякую що у вас такі кадри)
Підтримка Абанку 25 травня 2023, 14:56
Дякуємо за високу оцінку. Завжди раді бачити Вас знову у наших відділеннях. 🍏😊
Игорь Тихонов 25 травня 2023, 3:45
Відділення за адресою: Харків, вул. Евгена Котляра, 12
Быстро и грамотно отвечают на поставленные вопросы. Всегда понятно и приятно обращаться. Спасибо большое.
Підтримка Абанку 25 травня 2023, 9:12
Нам дуже приємно, що Ви знайшли час оцінити рівень обслуговування в А банк, дякуємо 💚🍏
MaksymPetruniak 25 травня 2023, 0:45
Все зручно, служба підтримки відповідає швидко та дуже привітна. Проблем поки що ніяких не було.
Підтримка Абанку 25 травня 2023, 9:09
Ми цінуємо Вашу довіру та зробимо все можливе, щоб і надалі Ви залишалися задоволеним нашими послугами. 💚🍏
Вадим Кирильчук 24 травня 2023, 23:15
Вітаю.
Оплочував книгу через інтернет на суму 420 грн. Думав ще й кешбек впаде. прийшло погодження на оплату на 420 грн. Погодив. в результаті знялася комісія 3,78, так як виявилося це не продаж, а переказ. Звідки я ма знати цю інфо? Банк каже в тарифах се є, твої проблеми.
Наступне. Купував дружині квитки. мав заплатити 2506. по факту знялося 2600, так як була подвійна конвертація. знову ж таки при проведенні платежу 0 інфо. спеціально пробував моно — вони одразу написали, що комісія 70 грн за подвійну конвертацію. і я вже маю вибір — погоджуватися чи ні. а тут мене ставлять вже постфакум — ти попав.
колись вже була така ситуація — банк довго вибачався і повернув мені комісія, бо розумів свою неправоту. зараз знову те саме?
з кожного по гривні, собі зп???
прохання зв’язатися зі мною когось старшого, не рядового співробітника з завченими фразами в нас все по тарифах. питання йде про довіру до банку і прозорість всіх операцій
Підтримка Абанку 25 травня 2023, 18:08
Доброго дня! Ми перевірили надану Вами інформацію, стосовно операції, яку Ви здійснювали. Дійсно, згідно з тарифами картки «Зелена» при оплаті на сайті, термінал якого налаштований, як переказ з картки на картку, комісія за розрахунок складає 0,9%. Ви можете відключити можливість здійснювати дані операції через застосунок Abank24 в меню «Налаштування картки» — «Зовнішні перекази».
Стосовно операції з подвійною конвертацією. Оскільки оплата була на закордонному сайті, розрахунок з Міжнародною платіжною системою відбувається в евро, тому конвертація відбулась гривня-євро-гривня. Подвійну конвертацію Ви також можете відключити в в меню «Налаштування картки» — «Подвійна конвертація».
Дякуємо за прийнятий дзвінок! Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
vovan1v2014 24 травня 2023, 20:19
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т Центральний, 71
сегодня впервые познакомился с А-банком.в Николаеве на пр. Це нтральном 71.оператор ЛЕНА помогла быстро и качественно решить мои вопросы.сэкономила мне много денег.очень благодарен.рекомендую.А-банк повысьте девушке зарплату.заслужила.очень хорошее отношение к клиентам.
Підтримка Абанку 24 травня 2023, 20:31
Дякуємо за високу оцінку роботи нашого Спеціаліста! Приємно, що звернення до нас принесло Вам задоволення. Ми обов`язково передамо Ваші слова Олені, їй буде дуже приємно. Будемо раді бачити Вас звону в наших відділеннях🍏😊

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку