Олександр Багінський 24 травня 2023, 16:10
Свое знакомство с, А Банком начал когда надо было получить выплаты по короновирусу.До этого практически ничего не знал о банке.Удобно рядом с домом.Получил 2 выплаты по ковид. Доволен Все остальные жизненные вопросы стал решать через, А Банк.Если комфортно и хорошо зачем что-то искать. Отдельное спасибо колл центру.Грамотно вежливо информируют по вопросам которые задавал.
Вывод: рекомендую.
Підтримка Абанку 24 травня 2023, 17:26
Дякуємо за довіру.
Зробимо все можливе, щоб Ви залишались задоволені А банк і надалі. 😊🍏
Оксана Юріївна Л 24 травня 2023, 13:56
Заплатила штраф, а квитанцію не можливо витягнути з додатку. Платежі здійснювати через додаток дуже важко, а тепер не можу надати квитанцію про оплату. Телефоную в банк — зв«язку немає, автовідповідач по колу повторює посилання. Комунікації «нуль».
Підтримка Абанку 24 травня 2023, 15:55
Доброго дня!
Ми будемо раді розібратися в Вашому питанні, більш детально. Просимо надати нам відповідь в особистих повідомленнях.
RV7477 23 травня 2023, 19:46
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Титова, 23
В приложении произошел сбой.
Обратился в тех поддержку.
Очень внимательный ЖИВОЙ оператор.
Всё быстро и качественно решили.
Обслуживание на ВЫСОТЕ!!!
Спасибо огромное.
+В КАРМУ!!!
Підтримка Абанку 23 травня 2023, 19:50
Раді, що питання вирішено та Ви залишилися задоволені. 🥰🍏
Topperr 23 травня 2023, 18:54
Найкращий банк нашої країни. Завжди привітні консультанти, чудово допомагають з вирішенням будь-якого питання. Дякую.
Підтримка Абанку 23 травня 2023, 19:40
Надання якісного обслуговування є нашою метою. Дякуємо, що Ви з нами. 💚
Вячеслав Кобернюк 23 травня 2023, 10:49
Дуже подобается швидкість вирішення питань та легкість роботи з застосунком
Підтримка Абанку 23 травня 2023, 10:59
Дякуємо, що знайшли час поділитись враженнями від обслуговування в А банк🍏😊
SlavikQ 22 травня 2023, 23:57
Очень быстро помогли мне решить проблему
Підтримка Абанку 23 травня 2023, 8:48
Зробимо все можливе, щоб Ви й надалі залишалися задоволені. 😉🍏
Elgun 22 травня 2023, 20:27
После написания жалоб практически во все инстанции, руководство банка наконец-то достучалось до сети АТБ, что последние всё-таки — признали свои ошибки, за что банку спасибо. Звонили в течении дня по несколько раз в день для урегулирования проблем и претензий в их сторону. Один из минусов — частенько подглючивает приложение, Но это второстепенное. У банка как для небольшого банка есть свои недостатки (у кого их нет?), так и ряд преимуществ. Если кто думает открывать или нет в этом банке счёт, думаю стоит если не основного банка, так второй счёт может дополнить своими плюсами
Підтримка Абанку 22 травня 2023, 20:38
Доброго дня!
Ми щиро раді, що Ваше питання вирішено.
Стосовно, роботи додатку, у разі виявлення некоректної роботи, Ви завжди можете звернутися до Служби Підтримки та вказати на наявність проблеми, для того щоб у нас була можливість її виправити.
Сподіваємось, що згодом ми станемо для Вас Банком №1. 😉🍏
Ivan777Ij 22 травня 2023, 12:11
Дуже чудове обслуговування при відкритті карти або перевипуску карти поясняють зрозуміло допомагають кліентам
Підтримка Абанку 22 травня 2023, 12:58
Нам дуже приємно, що Ви знайшли час оцінити рівень обслуговування в А-Банк, дякуємо 💚🍏
alexperstynak 20 травня 2023, 23:35
Відділення за адресою: Львів, вул. Володимира Великого, 34
Хочу подякувати працівникам банку за гарне і сумлінне, і ввічлеве обслуговування своїх клієтів, надання гарних порад, а також послуг. а зокрема хочу подякувати менеджеру О. І. Писанчин, а також мобільному додатку А-24
Підтримка Абанку 21 травня 2023, 8:46
Дякуємо, що поділились своїм враженням від обслуговування! Ми раді, що ви залишились задоволені нами! Будемо раді співпрацювати і надалі.🍏😊
naaumenkko 20 травня 2023, 19:59
Все дуже чітко, швидко та професійно! Співробітники ввічливі та компетентні у своїй роботі
Підтримка Абанку 20 травня 2023, 20:08
Доброго дня! Дякуємо за відгук! У нас і справді працюють професіонали. Намагаємося постійно вдосконалювати свої знання. Завжди раді допомогти!💚
Elgun 20 травня 2023, 16:26
Даний банк спільно з мережею магазинів АТБ в м. Одесі систематично дурять клієнтів. У деяких магазинах АТБ ціни з поміткою «з карткою АТБ не проходять. При зв’язку з банком та мережею магазинів, перекидують проблему одні на інших. На питання, як врегулювати цю проблему, кажуть постійно до них звертатись, та банк буде надавати додатковий кешбек у розмірі різниці в чеку та ціни вказаної на цінику.при цьому цей же кешбек оподатковується в результаті як доходи 19,5 %. Тому раджу людям завжди перевіряти чеки в мережі магазинів, та в разі невідповідності писати скарги. А якщо таких людей буде багато, то це дуже схоже вже на шахрайство.
Підтримка Абанку 20 травня 2023, 19:29
Доброго дня! Інколи можуть виникати складнощі з нарахуванням знижки під час розрахунку карткою АТБ. Банк зі свого боку відшкодовує суму знижки нараховуючи її на рахунок кешбеку. Відшкодування відбувається з урахуванням податків. Стосовно відсутності знижки під час покупки, рекомендуємо звернутись до підтримки АТБ та подати заявку з питання не нарахування, оскільки відповідальність за нарахування знижки на магазині. Ситуацію стосовно звернень до служби підтримки перевіримо. Сподіваємось дана ситуація не вплине на подальшу співпрацю з Вами.
nikita727 20 травня 2023, 14:01
Очень хорошая робота больше таких людей)
Підтримка Абанку 20 травня 2023, 14:07
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Будемо намагатися і надалі радувати Вас! 🍏😊
Игорь Колесник 19 травня 2023, 18:08
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Слобожанський, 91
Спешу сообщить вам о вопеющей халатности сотрудников Абанка, сотрудники данного отделения выдали банковскую карту клиенту у которого не было соответствующих документов для получения банковской карты, данные сотрудников не убедившись в наличие соответствующего документа о прописке клиента, у данного клиента нет официальной прописки, но документ который есть у клиента он является поддельным. Детальную информацию о клиенте имя т.д., могу предоставить сотрудникам Абанка.
Підтримка Абанку 20 травня 2023, 8:20
Доброго дня!
Наші Співробітники завжди ретельно перевіряють документи на їх справжність.
Бажаємо зазначити, що для оформлення картки в А-Банк достатньо одного з перелічених документів: паспорт книжечка, ID-картка (паспорт), ID-картка (посвідка на постійне перебування на Україні), закордонний паспорт або військовий квиток. Наявність постійного місця реєстрації не є обов'язковим критерієм.
Ми перевірили надану Вами інформацію. Дякуємо за Вашу пильність та небайдужість.
IrinaZhuk0705 19 травня 2023, 16:21
Являюсь клієнтом банку вже давно, задоволена якістю обслуговування, простотою у роботі додатку, тарифами. У відділенні завжди привітні працівники, без великих черг. Онлайн оператори завжди відповідають швидко та без зайвої «води». Сподіваюсь і надалі не розчарують.
Підтримка Абанку 19 травня 2023, 16:52
Зробимо все можливе, щоб Ви залишалися задоволені!
Elidone 19 травня 2023, 10:46
При интернет оплате в долларах идёт запрос с долларах, а списывают в евро. Из-за этого есть разница в курсе и снимают больше чем положено. Ссылаются на работу платёжной системы и они типа непричем. На лицо имеем двойнуй конвертацию (которая выключена в настройках). Свою вину не признают, считают что работают честно и по регламенту.
Підтримка Абанку 19 травня 2023, 13:31
Доброго дня!
Щодо описаної Вами ситуації, до Банку надійшов запит на списання в доларах, але оскільки оплата здійснюється на зарубіжному ресурсі, Банк проводить розрахунок з Міжнародною платіжною системою (МПС) в євро. Тому для розрахунку сума доларів була проконвертована в євро за курсом МПС, а потім списана з розрахунку (в євро) з Вашої гривневої картки за картковим курсом Банку. Остаточний курс відображено у застосунку ABank24 у деталях транзакції.
Дякуємо за прийнятий дзвінок, Ваше питання знаходиться в роботі.
Alisagdeto 19 травня 2023, 9:55
І потрібна була допомога у зміні номеру. Я звернулась до робітника банку Галини у чат онлайн. Я відразу отримала відповідь на своє питання, Мені підказали деякі кроки які мені потрібно зробити і через пату хвилин моє питання було вирішено. Дуже дякую що мені не потрібно було довго розбиратися зі своєю проблемою, за якість і швидкість обслуговування
Підтримка Абанку 19 травня 2023, 10:57
Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми раді, що ми змогли швидко та зручно вирішити Ваше питання. 😉
Павло Мокрієнко 18 травня 2023, 16:58
Відділення за адресою: Київ, вул. Антоновича, 122
Знімав гроші з картки в країні Азії. Банк списав занадто велику суму. Почав розбиратись і дійшов висновку, що платіжна система порахувала списання в долларах (за 10 років і сотні знять коштів з карт різних платіжних систем і банків завжди списувалися доллари), а банк списав цю суму з картки по курсу Евро.
У мене є впевненість в моїх висновках, тож я написав в чат банка з пропозицією все перевірити і надати якісь докази правомірності саме такого списання. Банк пообіцяв розібратись і дати відповідь до 17 травня.
З огляду на те, що відповіді я не отримав, і на те, що зараз за кордоном знаходиться велика кількість наших співвітчизників, вирішив повідомити клієнтів банка як поточних так і потенційних, що в таку саму халепу можуть вскочити і вони.
Ну і також спробую подати скаргу в НБУ. Питання не тому, що в мене вкрали 300 грн., а в принципі і абсурдності того, що відбулося.
Підтримка Абанку 18 травня 2023, 18:48
Доброго дня!
Стосовно зазначеної Вами ситуації, до Банку надійшов запит на списання в євро, оскільки оригінальна валюта країни в якій Ви здійснювали операцію відрізняється від доллару/євро, за умовами розрахунків карткою VISA, конвертація відбувається в евро.
Щодо надання письмової відповіді, Ваше питання в роботі, відповідно до чинного законодавства регламент надання відповіді складає 30 днів. Ми перепрошуємо, що наш Співробітник надав Вам інший термін та пропрацюємо цю ситуацію для її неповторення.
Більш детальну інформацію надали Вам в месенджер Telegram.
Олексій Герасименко 18 травня 2023, 15:15
Відділення за адресою: Київ, провул. Музейний, 2
Цікавий банк, реєструєшся відкриєш карту лімітів не надають, а закриваєш то беруть відсилають в УБКІ що був кредит, ви там при сувоєму розумі?🤔 Відкривав два раза не давали ліміт, то я і закривав бо у мене є і пенсійна і зарплатна картки, а вони мені кредити малюють і кредитний рейтинг псують, ви напишіть зразу у нас дебетові картки і не компасуйте людям мізки, ні в одному банку такого не бачив, щоб так людям гадив👎
Не рекомендую, не хочуть вирішувати це питання, хоча в УБКІ мені сказали що це банк такі дані подає…
Підтримка Абанку 18 травня 2023, 16:33
Доброго дня!
Дякуємо за прийнятий дзвінок.
Рішення щодо надання кредитного ліміту приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт постійно переглядається та може бути збільшений з часом, про що Вас буде повідомлено додатково.
Якщо у Вас відкрито кредитну картку, Банк передає інформацію, в УБКІ, про її наявність, навіть за відсутності кредитного ліміту.
Дякуємо за розуміння та сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
Karpuk 18 травня 2023, 14:40
Мне очень нравится ваш банк. Очень хорошее обслуживание в отделение банка и по телефону.
Підтримка Абанку 18 травня 2023, 16:35
Дякуємо, що обрали наш Банк для обслуговування. 💚
Lina2012 17 травня 2023, 16:50
Дякую за якісне обслуговування, прозору інформацію та неймовірні можливості для клієнтів. Обслуговування, як завжди на вищому рівні
Підтримка Абанку 17 травня 2023, 17:02
Дуже дякуємо за теплі слова. Задоволеність клієнтів після обслуговування, є для нас найважливішою метою. 😉

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку