Мінфін - Курси валют України

Встановити
AssistantMF
Консультант порталу «Мінфін» Консультант порталу «Мінфін»
Зареєстрований:
4 липня 2016

Останній раз був на сайті:
22 травня 2024 о 17:13
Підписчики (160):
Grigag8080
Hryhorii R.
29 лет, Новомосковск
iman1
iman1
GRINOV
GRINOV
batanovsergei
сергей батанов
54 года, Запорожье
0689274748
0689274748
LanaMar
LanaMar
54 года
qvVTzQob
qvVTzQob
olya1902
Ольга Бармак
51 год
AK2003
Amalia MR
54 года
Albinak
Альбина Кулак
35 лет, киев
voronkoamir588
voronkoamir588
tsvetkovaalll4
tsvetkovaalll4
всі підписчики
Консультант порталу «Мінфін» — Консультант порталу «Мінфін»
5 квітня 2024, 17:07

Чи продовжить зростати в ціні золото у 2024 році? — думка ШІ

🌟 Цього тижня новинний простір заполонили публікації про зростання вартості золота, яка рекордно зростала, перевищуючи очікування деяких експертів. Так, аналітики банку UBS у січні повідомляли про зростання ціни золота до $2250 за унцію до кінця 2024 року. Проте цими днями вартість унції золота вже тестує рівень $2300: https://index.minfin.com.ua/ua/exchange/london/gold/usd/

Тож, продовжуючи наш експеримент, який розпочали у лютому, цього тижня спитали в різних чатах штучного інтелекту:

Чи продовжить зростати в ціні золото у 2024 році?

В деяких чатах ставили додаткове питання:

Яка ймовірність вища, що ціна золота зростатиме, чи падатиме?

Вашій увазі поради різних АІ:

Відповідь Chat GPT:

Прогнозування цінових рухів на ринку золота складне завдання і вимагає аналізу багатьох факторів. Однак, враховуючи деякі ключові аспекти, можна спробувати оцінити ймовірність зростання чи падіння ціни золота на майбутнє:

Геополітична нестабільність: Випадки конфліктів, напруженості між країнами або регіонами можуть підвищити попит на золото як безпечне пристановище. Такі ситуації можуть призвести до зростання цін на золото.

Економічна нестабільність: Високий рівень інфляції, дефіцит бюджету, або зниження економічного зростання можуть підштовхнути інвесторів до золота як засобу захисту від фінансових ризиків.

Валютні курси: Зниження вартості національної валюти може зробити золото більш привабливим для інвесторів, що може сприяти зростанню його ціни.

Монетарна політика центральних банків: Рішення центральних банків щодо відсоткових ставок та кількості грошей в обігу може вплинути на ціни на золото.

Попит і подання: Зміни в попиті на фізичне золото (наприклад, від індустріальних секторів або від інвесторів) а також в поданні можуть вплинути на ціни.

Зважаючи на ці фактори, імовірність зростання або падіння ціни золота може визначатися у конкретний час. Проте, ринок завжди нестабільний і піддається впливам різних факторів, тому точно прогнозувати його рухи завжди складно.

Відповідь Gemini:

На це питання немає однозначної відповіді, адже на ціну золота впливає багато факторів, які постійно змінюються. Ось деякі фактори, які можуть призвести до зростання ціни на золото у 2024 році:

Геополітична нестабільність: війна в Україні, напруженість у відносинах між США та Китаєм, а також інші конфлікти можуть призвести до зростання попиту на золото як на «тиху гавань».

Інфляція: якщо інфляція продовжить зростати, золото може стати більш привабливим активом для інвесторів, які шукають захисту від знецінення своїх коштів.

Зниження процентних ставок: зниження процентних ставок може зробити золото більш конкурентоспроможним порівняно з іншими інвестиціями, такими як облігації.

Зростання попиту з боку центральних банків: центральні банки світу продовжують купувати золото, що може підтримати його ціну.

Однак, існують і фактори, які можуть призвести до зниження ціни на золото у 2024 році:

Зростання економіки: якщо світова економіка почне стрімко зростати, інвестори можуть переключитися з «тихих гаваней», таких як золото, на більш ризиковані активи.

Збільшення видобутку золота: якщо видобуток золота значно зросте, це може призвести до надлишку пропозиції на ринку та зниження ціни.

Зміна геополітичної ситуації: якщо геополітична ситуація стабілізується, попит на золото як на «тиху гавань» може знизитися.

За оцінками експертів, ймовірність зростання ціни на золото у 2024 році становить близько 60%. Однак, важливо пам'ятати, що прогнози не завжди збуваються. Тому, перш ніж інвестувати в золото, важливо провести власне дослідження та ретельно зважити всі ризики.

Відповідь Aria Chat:

1) За даними, які я знайшла, ціна на золото продовжує зростати у 2024 році.

Згідно з прогнозами, на початку 2024 року ціна на золото становитиме приблизно 2464 долари за унцію, а максимальна ціна може досягти 2655 доларів. Середня ціна за місяць очікується на рівні 2550 доларів.

Прогнозується, що ціна на золото продовжить зростати протягом 2024 року. Однак, варто зазначити, що ці прогнози можуть змінюватися залежно від різних факторів, таких як геополітична ситуація та економічні умови.

2) Прогнозування ціни золота — це складний процес, оскільки він залежить від багатьох факторів, таких як геополітичні події, економічні тенденції, інфляція, курс валют та інші фактори.

Зараз багато факторів вказують на те, що ціна золота може продовжити зростати в недалекому майбутньому. Однак неможливо з точністю передбачити майбутні рухи ціни золота. Рішення щодо інвестування в золото повинно базуватися на особистих фінансових цілях, ризиках та консультаціях з фахівцями у галузі фінансів та інвестицій.

Відповідь Bing Chat:

1) Золото — це цінний метал, який часто використовується для диверсифікації інвестиційних портфелів та як інструмент для хеджування інфляційних ризиків. Особливо в Україні, де воєнний стан та економічна невизначеність створюють підвищений попит на безпечні активи.

Давайте розглянемо прогнози щодо ціни на золото у 2024 році: Traders Union прогнозує, що ціна на золото може зрости до 3000 доларів за тройську унцію, аргументуючи це нездатністю центральних банків стримувати інфляцію.

CNBC вказує на очікуване зниження курсу долара США та процентних ставок у 2024 році як ключовий позитивний фактор для золота. За їхнім прогнозом, ціни на золото можуть досягти 2200 доларів за унцію до кінця 2024 року.

Торн, аналітик, передбачає ріст ціни золота на 10-15% в 2024 році, що може призвести до досягнення рівня 2300 доларів до кінця 2024 року, а до кінця 2025 року — 2500 доларів.

За даними Reuters, середні ціни на золото в 2024 році очікуються на рівні 1986,5 доларів за унцію.

Золото є важливим активом для інвесторів, і його ціна може значно впливати на інвестиційний портфель. Незважаючи на коливання, золото залишається одним зі стабільних активів, які варто враховувати при плануванні інвестицій.

2) Золото — це драгоцінний метал, і його ціна може змінюватися під впливом різних факторів. Давайте розглянемо декілька підходів до прогнозування ціни золота:

Фундаментальний аналіз: Цей підхід враховує зміни в грошово-кредитній політиці та інших факторах, що впливають на курс драгоцінних металів. Важливо враховувати макроекономічні показники, такі як ставки по федеральних фондах, інфляційні очікування, рух валют та обсяг грошової маси. Геополітичні події також можуть впливати на ціну золота.

Технічний аналіз: Цей підхід включає вивчення історії котирувань золота на графіках за допомогою індикаторів та інших інструментів аналізу цінових рухів. Технічний аналіз допомагає визначити рівні підтримки та опори, лінії тренду та можливі місця прориву ціни.

Експертний прогноз: Експерти рейтингових агентств та аналітики розробляють прогнози на основі різних даних.

Загалом, ціна золота може змінюватися через різні фактори, і важливо слідкувати за новинами та аналізами для прийняття обґрунтованих рішень щодо інвестування в цей метал.

&&&

Шановні користувачі сайту «Мінфін», дякуємо, що ви з нами, а також пропонуємо в коментарях під блогом оцінити інформацію, отриману від ШІ, та поділитись власним прогнозом.

А для тих, хто любить більше читати, ніж писати, пропонуємо підбірку публікацій на нашому порталі по темі зростання вартості золота, які вийшли цього тижня:

Золото продовжує оновлювати рекорди

Какао, золото, нафта: як плануємо заробити на сировинній інфляції

Золото оновило рекорд: чому зростають ціни

Світові центробанки у лютому закупили 19 тонн золота

Світові центробанки «затарюються» золотом: чому цього не робить НБУ

Золото знову оновило історичний рекорд: чи можна ще заробити на хвилі зростання

$$$

Всім, хто хоче краще розбиратись в інвестиційних інструментах
і підвищити рівень фінансової грамотності, радимо залишити заявку на сторінці Академії Мінфін: https://academy.minfin.com.ua/ або написати в чат відділу турботи Академіїhttps://t.me/academy_minfin_bot

Вказавши промо-код MinfinB, ви можете отримати безкоштовний перший урок з будь-якого курсу 📝

Переглядів: 2861, сегодня — 1
Стежити за новими коментарями

Коментарі - 4

+
+30
bonv
bonv
5 квітня 2024, 18:27
#
На це немає однозначної відповіді:) ©
+
0
norma3
norma3
6 квітня 2024, 13:56
#
У лютому доньці на ювілей подарували зототу монету, вже сьогодні іі ціна дорожче на 7 тисяч.
+
+15
Anton1975
Anton1975
7 квітня 2024, 13:33
#
Https://minfin.com.ua/blogs/anton1975/231252/
+
0
norma3
norma3
10 квітня 2024, 12:56
#
Дякую за вашу увагу, Читаю ваш блог, прислуховуюсь.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися