Міжнародна фінансова спільнота переходить на новий стандарт обміну даними.
Новини компанії
20 листопада 2025, 15:58
ISO 20022 стає обов’язковим для банків, що використовують SWIFT
З 22 листопада 2025 року стандарт ISO 20022 CBPR+ стане обов’язковим для всіх банків, які здійснюють перекази через систему SWIFT. Це один із наймасштабніших кроків у модернізації глобальних платіжних систем.
Новий стандарт передбачає використання розширених та більш структурованих форматів фінансових повідомлень. Вони містять детальнішу інформацію, зокрема повні адреси відправника та отримувача, а також структуроване призначення платежу.
Впровадження ISO 20022 CBPR+ сприятиме:
- прискоренню обробки платежів;
- зменшенню кількості регуляторних перевірок;
- покращенню прозорості для клієнтів — вони отримуватимуть точніші дані про статус платежів, причини відхилень та комісії.
Наразі банк Південний завершує виконання робіт для переходу на ISO 20022 CBPR+.
Про запровадження змін при створенні міжнародних переказів через системи дистанційного обслуговування клієнти банку будуть проінформовані додатково.
Джерело:
Південний
Коментарі