Ukrsibbank BNP Paribas Group став головним партнером конференції про мобільні тренди Mobile App Vision, яку організовує компанія Devlight 17 липня 2025 року в Києві.
Ukrsibbank підтримав Mobile App Vision 2025 та бере участь у конкурсі Mobile- First Award 2025
На події вперше в Україні відзначать найкращі мобільні застосунки, створені українськими командами. Серед номінантів премії Mobile First Award 2025 і застосунки Ukrsib online 2.0 та Ukrsib business.
Подія об'єднає понад 200 учасників: фаундерів та CEO українських компаній, продуктових та технічних лідерів, дизайнерів та експертів з UX/UI, маркетологів, інвесторів та аналітиків.
На події також вручатимуть премію Mobile-first Award 2025. Це нагорода за досягнення в мобільному користувацькому досвіді та впровадженні mobile-first підходу. Мобільні застосунки різних компаній змагатимуться у 11 номінаціях, наприклад за найкращі рішення для e-commerce чи HR, застосування AI та гейміфікації, створення продуктів для сфери освіти тощо. Застосунки Ukrsib online 2.0 та Ukrsib business, зокрема, беруть участь у номінаціях: «Найкращий мобільний фінансовий застосунок» та «Найзручніший UX/UI дизайн».
Продукти учасників оцінюватиме експертне журі, до якого входять лідери мобільної індустрії, продакт-менеджери та дизайн-директори. А також зважатимуть на результати онлайн-голосування.
Сприяння диджиталізації — частина стратегії банку. Ukrsibbank активно співпрацює з ІТ Асоціацією та ІТ-кластерами, підтримує профільні заходи та розвиток українсько-го IT, обслуговує майже 30% ІТ-ринку України. Водночас, в банку розвивають і влас-ну ІТ-спільноту — UKRSIB Tech, де 550 ІТ-фахівців впроваджують інновації в бізнес-процеси та надають сучасні цифрові рішення для 2 млн клієнтів.
Коментарі