Українське суспільство змінилося за часи війни. Усі ми звикли до образу військового. Ми постійно бачимо людей у формі на вулицях міст і на сторінках медіа. У багатьох рідні та знайомі боронять нашу незалежність.
Не відводити очей: портрети ветеранів — у головних вітринах країни
Та що довше триває війна, то більше тих, хто повертається додому з війни. Багато хто — після важких поранень та потрясінь. Вони мають справу з неабиякими викликами, намагаючись заново знайти своє місце в цивільному житті.
Саме ці українці стали обличчям кампанії, ініційованої банком ПУМБ. На вітринах головного універмагу країни — ЦУМ Київ (вулиця Хрещатик, 38) — з’явилися портрети ветеранів, які змогли повернутися до повноцінного життя після важких поранень і випробувань. Сильні та проникливі фотографії на центральній вулиці столиці, які просто неможливо не помітити.
Заради втілення проєкту ПУМБ поєднав зусилля однодумців і партнерів: ЦУМ Київ, Superhumans, Invictus Games Ukraine.
Автор фото — Костянтин Ліберов, чиї світлини з фронту облетіли весь світ та якого називають «очима війни». Кожне фото — дуже особиста історія про шлях героя до повноцінного життя. Шлях, який вдалося подолати завдяки підтримці тих, хто поряд.
Поруч з ветераном та засновником БО «Благодійний фонд «Побачимо перемогу» Владиславом Єщенко, який втратив зір на війні, — кохана дружина. Ветеран та учасник Іnvictus Games Сергій Храпко — разом із донькою. Ветеран, морський піхотинець та керівник київської філії Veteran Hub Гліб Стрижко — з вірним другом, псом Тором. Військова снайперка та ветеранка Анастасія Савка — з коханим, військовим Олексієм Левченком. Захисник та ветеран Георгій Раскалєй — в танці разом з мамою.
Цей фотопроєкт — перший прояв великої, ініційованої ПУМБ платформи інтеграції ветеранів «Жити назустріч», і маніфест її головної ідеї: ветерани не повинні долати виклики повернення до цивільного життя наодинці. А підтримати їх можуть та мають не лише їхні близькі, а й усі ми.
«Фотографії Костянтина Ліберова — дійсно маніфест, повз який неможливо пройти. Для нас це унікальна можливість привернути увагу суспільства до якісної інтеграції ветеранів у повноцінне життя. Окрема подяка ЦУМ Київ, який заради важливої мети перетворив свої вітрини з фешн-мекки на майданчик для фотопроєкту і старту платформи «Жити назустріч», — коментує запуск проєкту маркетинг-директорка ПУМБ Ксенія Сікорська.
Бачити й помічати ветеранів із травмами та порушеннями — це вже той перший крок, який кожен може зробити завдяки проєкту ПУМБ і ЦУМ Київ. Побачити вітрини можна буде з 25 липня по 15 серпня.
Але найголовніше — продовжити йти назустріч ветеранам й надалі. Тож банк закликає українців не бути осторонь: дізнаватися більше на сайті платформи «Жити назустріч» та приєднуватися до телеграм-каналу ініціативи. Давайте жити назустріч новому кращому майбутньому разом!
Коментарі