До податкової та правової системи для технологічного бізнесу «Дія.City» вже приєдналися понад 450 компаній, зокрема до простору долучаються українські та світові технологічні компанії. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.
До «Дія.City» вже приєдналося понад 450 компаній. За останні два місяці п'ять нових резидентів
► Читайте сторінку «Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини
«Податковий та правовий простір Дія.City впевнено росте. Сьогодні вже перетнув позначку у 450 компаній-резидентів», — йдеться у повідомленні.
Зокрема, за останні два місяці резидентами стали:
- Airlogix — український стартап, який створює дрони. Саме вони створили безпілотник «Гор» для розвідки й коригування артилерії на висотах до 3500 м.
- Taxer — сервіс для підприємців, що дозволяє у кілька кліків здавати звіти до податкової служби, проходити державну реєстрацію та вести бухгалтерію через інтернет.
- Health 24 — медична інформаційна система та портал запису до лікарів зі зручним, простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.
- Preste — компанія, яка створює AI-проєкти із машинного навчання та Data Science для бізнесу — від розробки до виробництва.
- Beetroot Academy — шведсько-українська ІТ-школа, місія якої — допомогти людям побудувати кар'єру в цифровій економіці.
Нагадаємо
Раніше «Мінфін» писав, що за рік роботи податкового простору для ІТ-компаній «Дія.City» до нього приєдналося понад 430 резидентів, було сплачено понад 4 млрд грн податків.
З 8 лютого 2022 року в Україні запрацював спеціальний правовий режим «Дія.City», який розроблено для розвитку IT-галузі.
Участь в «Дія City» дозволяє компаніям платити 5% -вий податок на доходи фізосіб, мінімальний ЄСВ (зараз 1320 грн в місяць), військовий збір 1,5% і на вибір 18% -вий податок на прибуток або податок на виведений капітал 9%.
Середньомісячна зарплата співробітника «Дія City» повинна складати € 1200 у гривневому еквіваленті. Стартапам можна платити такі зарплати не відразу, а через рік. Компанія може залучати працівників до штату як ФОП і на контрактній основі.
Коментарі - 2
Перечень компаний которых следует избегать растет, и Украинское ИТ постепенно стремиться к Индускому ИТ — ценность и зарплата Украинского ИТ стремительно падает.
Вот и видим, что с такими проектами как Дия Сити, ИТ компании опускаються до обычных схемозных контор для проворачивания коррупционных схем.