В особливій інформації Ощадбанка як емітента на сайті SMIDA з’явилася інформація про припинення трудового контракту з членом правління банку Оленою Малинською. Останнім робочим днем Малинської зазначено 16 червня.
НБУ вчергове не погодив члена правління Ощадбанку. Малинську звільнено
► Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіну»:
головні фінансові новини
Що сталося
Олена Малинська була призначена на посаду члена правління Ощадбанку з березня п. р. До її функціональних обов’язків входило управління змінами Ощадбанку, тобто часткову або повну приватизацію фінустанови. Призначення відбулося за результатами конкурсу на засіданні наглядової ради Ощаду.
Наразі кваліфікаційна комісія Національного банку відмовилася погодити Малинську на цю посаду як фахівця, яка «продемонструвала низький рівень розуміння основної проблематики, завдань, які стоять перед членом правління, відповідальним за управління змінами в Ощадбанку», — посилається на документ регулятора сайт Finclub.net.
Крім того, регулятор додав, що Малинська не оцінила реальний стан справ на попередньому місці роботи. «Додатково члени кваліфікаційної комісії під час обговорення результатів співбесіди з Оленою Малинською звернули увагу на те, що під час надання відповідей на запитання щодо попереднього досвіду успішної реалізації проєктів, пов’язаних з трансформацією, пані Малинська продемонструвала нерозуміння проблемних питань у діяльності „Банк Кредит Дніпро“ та негативних наслідків для банку, до яких призвела її діяльність на посаді голови правління „Банк Кредит Дніпро“, за які вона була відповідальна», — зазначено у документі Нацбанку.
Замість особи, повноваження якої припинено, іншу особу не обрано. Пресслужба коментувати рішення Нацбанку відмовилася.
Читайте також: Членом правління Ощадбанку стала Олена Малинська
Контекст
Нацбанк вже втретє дискваліфікує членів правління Ощадбанку, яких затвердила наглядова рада цього банку, у зв’язку із невідповідністю та професійною непридатністю.
- Головною метою новопризначеного члена правління повинна стати координація виконання програми трансформації Ощадбанку. Ця програма має на меті підвищення ефективності та комерціалізацію банку.
- Кінцевою метою впровадження змін є мажоритарна чи повна приватизація Ощадбанку до кінця 2025 року.
Коментарі - 1