Blockchain4Ukraine, Binance, Arzinger і Juscutum виступили засновниками нової громадської організації «Віртуальні Активи України» (ВАУ). Про це повідомляє пресслужба союзу.
Криптовалютчики та юристи створили новий громадський союз «Віртуальні Активи України»
![Криптовалютчики та юристи створили новий громадський союз «Віртуальні Активи України»](/img/2020/56039126/413f3c072927295f89fb3e5de38d498f.jpeg?1606121189)
Що відомо про ВАУ
Основною метою нової організації є розвиток ринку віртуальних активів в Україні тайого інтеграція у світовий криптовалютний ринок.
Ініціаторами та засновниками громадської спілки виступили громадська організація Blockchain4Ukraine, юридичні компанії Arzinger і Juscutum, а також найбільша в світі криптобіржа Binance.
Генеральним директором і головою ради директорів ВАУ обраний директор Blockchain4Ukraine Костянтин Ярмоленко, а головою наглядової ради — голова міжфракційного об'єднання народних депутатів України Blockchain4Ukraine Олексій Жмеренецький.
Читайте також: Криптовалюта тримається на максимумах після перемоги Байдена на виборах в США — ЗМІ
Мета створення ВАУ
У вересні 2020 року аналітична компанія The Chainalysis в дослідженні Global Crypto Adoption Index 2020 повідомила, що Україна стала світовим лідером з використання населенням криптовалюти.
Згідно з повідомленням Міністерства цифрової трансформації України високі показники України на ринку віртуальних активів пов'язані з великою кількістю блокчейн-розробників (топ-3 у світі), високим рівнем цифрової обізнаності громадян, а також зі значною кількістю підприємців, котрі працюють на міжнародних маркетплейсах, де використовуються віртуальні активи для розрахунків.
«Створення нормативної бази і ухвалення базового законопроєкту №3637 «Про віртуальні активи» до кінця 2020 року — це один із пріоритетів парламенту України», — зазначив Олексій Жмеренецький.
Інвестиції в технологічні компанії NASDAQ100 з Фондом «Отаман»
Його доповнив Костянтин Ярмоленко, який повідомив, що мета створення союзу проста — легалізувати віртуальні активи в країні і зміцнити світове лідерство України. «Ми хочемо впровадити технологію блокчейн до державних реєстрів та запустити механізм токенізації державних і корпоративних активів для залучення інвестицій в економіку України, яка сильно постраждала від пандемії коронавіруса», — підкреслив він.
Читайте також: Найбільший сінгапурський банк DBS оголосив про запуск криптобіржі
»Для Binance Україна є одним із пріоритетних ринків. Ініціатива зі створення громадського союзу «Віртуальні активи» буде дедалі більше сприяти популяризації криптовалюти в країні і розповсюдженню технологій, а також створенню сприятливого ділового клімату для місцевого криптотовариства", — зауважив директор біржі Binance в Східній Європі Гліб Костарєв.
Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка і коронавірус».
Коментарі - 13
какие вершки мы соберем с пейпала ? его пик популярности был лет 8 назад - уже и забыли все что это такое...
ни и да , введение регулирования и налогообложения криптовалют - тема для государства заманчивая , но что-то я в это не верю. мне не кажется что эти идеи продвигают для того , чтобы больше налогов платить :)
Первая украинская биржа токенезированных активов. Работаем.
Кто гаранты?
Если что - больше всего траншей получил «отец украинской коррупции» Янукович :)
Сейчас есть проблема - патологический непрофессионализм власти. Он страшнее любой коррупции.
Вы уверены что МВФ пугает не он , а эта самая коррупция , которую мало кто в жизни и видел. Спроси 10 человек «что такое коррупция» - будет 10 абсолютно разных ответов.
т.е. это не индекс коррупции , а индекс ее восприятия. На приучили что у нас все плохо - вот воспритиятие и такое .
причем «За время с 2014 года коррупция на Украине возрастала». Она реально возрастала ? Нет конечно.
Возрастало количество разговоров о нет - и это повышало индекс восприятия.
если что - общался , учил ,не сталкивался , регистрировал , но давно. пару раз шоколадки давал.
но мог бы и не давать.
но не забывайте - источником для этих «данных» служат публикации желтой прессы и всятий треш. Почитайте свою же ссылку , повторю.
очень повеселило о 15000 детей -проституток , которые атакуют иностранцев ....
явно собирали все басни из интернета...