Мінфін - Курси валют України

Встановити
7 вересня 2020, 9:57

Wizz Air ввів збір за надання місць поруч

Wizz Air ввів збір за гарантоване надання місць поруч в салоні літака, дорослим мандрівникам, які подорожуть разом. Про це пише avianews.com.

Що відомо про послугу

Новою послугою «Місця поруч» можуть скористатися тільки два дорослих пасажира, якщо вони купують квитки в рамках одного бронювання за тарифом Basic без включеного вибору місць.

Вартість

Послуга коштує 12 євро за переліт в одну сторону і 24 євро за переліт в обидві сторони. Якщо бронювання оформляється відразу туди-назад, збір необхідно сплатити в обидві сторони.

Що дає введення послуги

У Wizz Air підкреслюють, що оплата збору не дозволяє вибирати місця, але гарантує посадку поруч в салоні. При цьому пасажири точно не можуть розраховувати на розміщення в аварійних рядах і перших рядах поруч зі входом в літак.

Читайте також: Wizz Air скасувала всі рейси з України в Угорщину

Номери місць мандрівники зможуть дізнатися тільки після проходження онлайн-реєстрації, яка відкривається за 48 години до часу вильоту.

У звичайному випадку система реєстрації може розсадити пасажирів, які не вибрали місця, навіть з одного бронювання в різних частинах салону.

Така політика дозволяє авіакомпаніям заробляти додаткові гроші на зборі за вибір місць або на продажу дорожчих тарифів з включеним вибором місць.

Передісторія

Wizz Air почав привласнювати конкретні місця в посадочних талонах всім пасажирам в 2015 році. До цього лоу-кост застосовував вільне розсадження, коли пасажир при вході в салон міг зайняти будь-яке вільне крісло крім місць в перших і аварійних рядах.

Читайте також: МАУ заявила про скасування польотів. У вересні скасують 9 рейсів (список)

Однак така політика дозволяла обмежено заробляти на виборі місць шляхом продажу тільки пріоритетної посадки.

Страхування від COVID-19. Виплата до 50 тисяч гривень

Слідкуйте за цікавими і ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка і коронавірус».

Коментарі - 3

+
+67
Volos86
Volos86
7 вересня 2020, 11:00
#
Каждый раз когда читаю новости про лоукосты, вспоминаю Незнайка на Луне где герои в гостинице платили немножко но за каждый чих.
+
+20
An GenShuo
An GenShuo
7 вересня 2020, 12:47
#
Если вы до сих пор за свою жизнь не поняли, «Незнайка на луне» это сочинение в стиле советской пропаганды, где весь капитализм - зло.
+
0
Volos86
Volos86
22 вересня 2020, 14:45
#
Понял еще в детстве, но спасибо, что Вы мне напомнили
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися