Мінфін - Курси валют України

Встановити
10 серпня 2020, 16:53

Посольство США поновило видачу студентських віз українцям

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні поновило видачу студентських віз, утім чинними залишаються обмеження у видачі решти типів в’їзних віз. Про це йдеться у повідомленні відомства.

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні поновило видачу студентських віз, утім чинними залишаються обмеження у видачі решти типів в’їзних віз.
Фото: zagranitsa.com

Що відомо про видачу

Надання неімміграційних візових послуг відновили в обмеженому обсязі — лише для студентів.

У дипломатичному представництві запевняють, що поновлять надання послуг з отримання інших типів віз, щойно з’явиться така можливість.

Читайте також: США припинили видачу робочих віз до кінця 2021 року

Як отримати візу

Для призначення візової співбесіди на отримання студентської візи необхідно перейти на сайт Служби візової інформації США для України та подати онлайн-заявку.

На час пандемії у посольстві діє масковий режим, тому під час консультацій відвідувачів просять користуватися засобами індивідуального захисту та не відвідувати відомство у разі виявлення ознак респіраторного захворювання.

Страхування від covid-19. Виплата до 50 тисяч гривень

Нагадаємо

23 червня президент США Дональд Трамп підписав указ про зупинку до кінця року видачі деяких видів робочих віз.

Раніше Трамп розпорядився тимчасово заборонити приймати іммігрантів до країни. Ця заборона стосуватиметься й тих, хто претендує на отримання грін-карти.

Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі«Економіка та коронавірус».

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися