31 січня 2020, 8:35 Читать на русском

Плюс один: Укргазбанк надаватиме дешеві кредити бізнесу

30 січня Фонд розвитку підприємництва (ФРП) та Укргазбанк підписали угоду щодо державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Про це йдеться у повідомленні Мінфіну.

30 січня Фонд розвитку підприємництва (ФРП) та Укргазбанк підписали угоду щодо державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».
Фото: mof.gov.ua

«Укргазбанк допоможе забезпечити малих підприємців доступними фінансовими ресурсами для розвитку своєї справи. Невдовзі аналогічні угоди Фонд підпише з іншими великими банками», — йдеться у повідомленні.

Хто з банків кредитуватиме бізнес

27 січня Приватбанк відкрив прийом заявок підприємців і представників малого бізнесу на отримання пільгових кредитів в рамках нової державної програми стимулювання бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%».

Як стати учасником програми

Щоб стати учасником програми, достатньо мати рахунок в Приватбанку і подати заявку на спеціальній сторінці сайту банку 5-7-9.pb.ua.

Умови отримання кредиту

  • В рамках програми українські підприємці можуть отримати кредит (або кілька кредитів) на розвиток бізнесу терміном до 5 років в сумі до 1,5 млн грн (по всій групі пов'язаних осіб за весь період дії програми).

  • При цьому держава компенсує підприємцю частину відсотків по кредиту — ставки складають від 5 до 9% річних в залежності від кількості створених робочих місць з можливістю щоквартального зниження відсоткової ставки.

Читайте також: Як український бізнес отримає кредити в 2020 році: роз'яснення банкіра

  • Програма «5-7-9» розрахована на розвиток бізнесу суб'єктів малого і середнього підприємництва, чисельність працівників якого не перевищує 50 осіб (з урахуванням групи пов'язаних осіб), а річний дохід не перевищує суму 50 млн грн.

  • Надалі банком планується поширення програми на розвиток новоствореного малого бізнесу.

 Обрати кредит готівкою

На що видаватимуться кредити

  • На придбання і/або модернізацію основних засобів, а також об'єктів нерухомості й транспортних засобів, які будуть використовуватися в комерційних і виробничих цілях.

  • На здійснення будівництва, реконструкції, ремонту в приміщеннях, в яких ведеться основна господарська діяльність (крім офісних приміщень).

Читайте також: «Дешеві кредити» для бізнесу: Кабмін дає старт програми з 1 лютого

Передісторія

3 грудня 2019 року Зеленський анонсував державну програму кредитування бізнесу «Повертайся і залишайся». Мета програми — повернути додому українських заробітчат і надати доступні кредити на власну справу.

Коментарі - 2

+
+30
Dmitrik7
Dmitrik7
31 січня 2020, 9:43
#
Это ж сколько шаурмичных и барбершопов появится! Слава! Напечатаем и раздадим.
+
0
mary27
mary27
31 січня 2020, 9:45
#
Как раз видела, как служащим рассказывали условия такого кредитования.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама