14 січня 2020, 16:51 Читать на русском

«Призові опитування» в соцмережах, месенджерах і на шахрайських сайтах проводять шахраї — Приватбанк

Приватбанк повідомив клієнтів про активізацію з початку 2020 року такого виду шахрайства, як «призові опитування» в соцмережах, месенджерах і на шахрайських сайтах, де під приводом виплати грошових призів за відповіді на кілька простих запитань шахраї отримують доступ до особистих фінансових даних людей і списують гроші з карток.

Як повідомила прес-служба банку, Приватбанк ніколи не організовував і не проводить в месенджерах, соцмережах або на інших інтернет-ресурсах вікторин або опитувань з виплатою грошових призів. Якщо ви отримали пропозицію про участь у «призовому» опитуванні, переходити за посиланнями на сайт шахраїв або зазначати свої особисті дані не можна. Ви не тільки гарантовано втратите гроші через «комісію» за виграш, але й дасте шахраям можливість використовувати дані карток для крадіжки коштів.

Служба безпеки Приватбанку вживає необхідних заходів для блокування шахрайських ресурсів, рахунків і карток шахраїв. Якщо ви через необачність стали жертвою шахрайства, зв’яжіться з банком будь-яким зручним способом для вчинення необхідних кроків щодо безпеки карток, дані яких виявилися в руках шахраїв.

Коментарі - 1

+
0
ITProves
ITProves
14 січня 2020, 20:07
#
Статья написана красиво, но достаточно зайти в отзывы и прочесть о этих «мерах» и почитать оф ответы банка — «У разі спроби здійснення щодо Вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.»

Другими словами, СБ Привата позволяет использовать менеджерам свои личные gmail на рабочих iPadах, а когда мошенники «случайно» получают Ваши персональные данные, то резко помочь может только полиция.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама