Приватбанк першим в Україні в партнерстві з одним зі світових лідерів у галузі платіжних послуг Ria Money Transfer запустив новий сервіс з переказу коштів. Тепер клієнти Приватбанку можуть отримувати грошові перекази RIA в євро (EUR) або доларах США (USD) безпосередньо на рахунок або картку – без візиту в банк або використання дистанційних каналів самообслуговування.
Приватбанк та Ria Money Transfer запустили сервіс прямих міжнародних грошових переказів до України
![Приватбанк першим в Україні в партнерстві з одним зі світових лідерів у галузі платіжних послуг Ria Money Transfer запустив новий сервіс з переказу коштів.](/img/2019/39495158/dd30e72e0b989a8a6c6bed89c0bd0b9e.png?1571990393)
Щоб отримати грошовий переказ RIA з будь-якої країни світу напряму на банківський рахунок або картку, потрібно під час відправки переказу просто зазначити номер рахунку або картки. Одержувач отримає повідомлення від банку про надходження грошей.
«Наше партнерство з RIA, однією з найбільших світових систем грошових переказів, що динамічно розвивається, дає українцям ще більше можливостей підтримати один одного, в якій би точці світу вони не перебували, – говорить керівник напрямку грошових переказів Приватбанку Марія Страшко. – Завдяки використанню найсучасніших технологій ми зробили отримання міжнародних переказів простим і комфортним, без додаткових зусиль з боку одержувача, що дозволяє Приватбанку залишатися національним лідером цього ринку».
Коментарі