Мінфін - Курси валют України

Встановити
12 вересня 2019, 14:11

Приватбанк та Visa запускають FacePay24. Як це працює

Приватбанк та Visa повідомили про запуск в Україні системи біометричної оплати покупок FacePay24 для роздрібних торговельних мереж. Про це повідомив голова правління Привату Петр Крумханзл під час PrivatBank Innovation Day у Дніпрі.

За його словами, першими українськими торговельними точками, у яких покупці можуть оплачувати товари «обличчям», стали чотири магазини національної мережі HOP HEY у Дніпрі.

Крумханзл зазначив, що запуск цієї послуги, яка ще кілька років тому вважалася фантастикою, став можливим завдяки інтеграції сучасних методів оплати Visa, технологій Amazon Web Services з оновленою платформою мобільного банку Приват24. А участь у проєкті найбільш інноваційних торговельних мереж дозволила Україні запустити FacePay однією з перших у Європі.

 Оформити депозит в Приватбанку

«У більшості з вас, напевно, зараз із собою немає навіть гаманця, тому що всі картки – у смартфоні. Ми сьогодні йдемо далі та запускаємо технологію, що дозволяє забути вдома й телефон, – зазначив Крумханзл. – Спільний проєкт Приватбанку та Visa став першим в Україні запуском біометричної оплати покупок в офлайн-ритейлі».

Кому доступна

  • За допомогою Приват24 ця можливість доступна всім клієнтам Приватбанку та будь-яким офлайн- та онлайн-торговцям.

Читайте також: Коли запрацює новий Приват24 і які нові «фішки» там з'являться

Як працює

  • Для використання сервісу «оплати обличчям» необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 та активувати оплату FacePay24.
  • Потім, дотримуючись підказок програми, потрібно зробити три селфі з різних ракурсів та прив’язати до зображення свого обличчя банківську картку Visa.
  • Після цього оплачувати покупки можна, подивившись у спеціальну камеру планшета поруч із касою.

Важливо

  • Рішення Приватбанку і Visa не використовує особисту інформацію, яка може міститися в вашому контенті, для таргетингу продуктів, послуг або маркетингу.
  • Довіра клієнтів, безпека даних є найвищим пріоритетом для нас, і ми впроваджуємо відповідні заходи, що включають технічні та фізичні контролі, шифрування даних під час зберігання та передачі.

Коментарі - 11

+
+55
krendel
krendel
12 вересня 2019, 14:37
#
Очень круто!!!
+
+12
Rabotyahoff
Rabotyahoff
12 вересня 2019, 15:05
#
Много ли желающих?
+
+33
Seven S
Seven S
12 вересня 2019, 15:34
#
Светить своё лицо в каждом месте оплаты с разных ракурсов? Спасибо, не нужно :)

По-моему, оплаты наличкой или с телефона/часов вполне достаточно и это удобно.
+
+15
Qwerty1999
Qwerty1999
12 вересня 2019, 16:37
#
Ваше лицо и так фиксируется в большинстве торговых точек, даже если ничего не купили…
+
+10
Seven S
Seven S
12 вересня 2019, 18:52
#
Нет, моё лицо не распознают и не сохраняют себе в базу данных неограниченное количество времени в разных положениях.
Не путайте пожалуйста видеозапись наблюдения, и снимок лица во время покупки.

Это как снимок вашей руки и непосредственно отпечаток пальца - внешне выглядит одинаково, но возможности совсем разные.
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
12 вересня 2019, 19:16
#
Только и того, что снимок лица не делается и не сохраняется в точке продажи - три ваших снимка сравниваются с видеокартинкой, а вот данные видеорегистраторов хранятся не одну неделю и могут быть использованы без вашего согласия в какой угодно способ.
+
+6
Seven S
Seven S
12 вересня 2019, 21:30
#
Видеорегистраторы не связывают присутствие человека непосредственно со сделанной покупкой.

Зная о том, как «безопасно» у нас хранят данные - вы себе представляете утечку базы данных вида «фотография, ФИО, список продуктов, дата»?

Этим можно шантажировать любого человека.
Если вам кажется это немыслимым - погуглите как в США ежегодно утекают данные банковский карт и номер социального страхования от всевозможных компаний, которые обслуживают эти банки.
+
+15
Qwerty1999
Qwerty1999
12 вересня 2019, 22:48
#
Seven S
«Зная о том, как «безопасно» у нас хранят данные — вы себе представляете утечку базы данных вида «фотография, ФИО, список продуктов, дата»?»

Народная мудрость гласит — чем меньше знаешь, тем больше фантазируешь

А вы хоть знаете что сейчас хранят банки при оплате картой или через сервисы googple pay & apple pay — если не знаете, то присмотритесь в перечню операций по выписке и сравните с чеками, если не выбросили.

Банкам недоступна информация о перечне продуктов, купленных в конкретном магазине — только дата, время и сумма транзакции в одной СУБД и адрес торговой точки плюс ID-терминала и конечно МСС-код а также те же дата, время и сумма в другой СУБД.

Перечень купленных товаров однозначно нигде «не светиться».

Ну а раз FacePay внедряет Приватбанк, то у него уже есть большой опыт в хранении фотографий клиентов а также в их сопоставлении и создании истории клиента…

Поэтому ничего страшного не вижу в том, что в карточке клиента Приватбанка появиться ещё три фото специально для процесса сравнения при авторизации платежа по технологии FacePay…

+
+6
Adadad1326
Adadad1326
30 вересня 2019, 16:34
#
По моему даже наличие в одной СУБД упоминания Кто, Где, Когда и в Каком Секс\Кофе-Шопе\Форе\АТБ\"Разливайке на углу" уже отличный пул для воздействия на человека. Теперь добавляем туда еще и фото.... + рейтинг популярности паролей: admin-admin или qwerty123 для сетей\ресурсов хождения\хранения БД.
Что получим в итоге? 
Может сразу в контакт ид код положить с подписью: Копія вірна?
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
30 вересня 2019, 17:11
#
Если вам 18+ и есть хоть один счёт в укрбанке - вся эта инфа там уже болтается.

Ну и сильно оно вам давит на мозги или влияет на настроение...
+
+15
SashkoGop
SashkoGop
13 вересня 2019, 8:10
#
Хтось паніку роздув - але ж в приваті і так фотографії роблять при отриманні карти. Це взагалі інший рівень зручності. А хто сильно переживає - хай одягає хеджаб.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися