Фінансовий супермаркет Finance.ua склав рейтинг із 10 найпопулярніших безкоштовних кредиток, доступних для замовлення в каталозі супермаркету.
24 січня 2019, 17:49
Найкращі безкоштовні кредитні картки. Рейтинг
У рейтингу брали участь тільки ті картки, які відповідають двом ключовим параметрам.
- Перший — вони безкоштовні у випущенні і обслуговуванні або можуть бути такими при виконанні певних умов (наприклад, потрібно витратити картою якусь мінімальну суму).
- Другий — для їх оформлення немає особливих умов з боку банків (наявності депозиту, зарплатного проекту і т.п.).
ТОП-10 карток
1. Кредитна картка monobank
- Картка на всі випадки життя, на якій можна як зберігати власні кошти, так і користуватися грошима банку.
- Всі операції проводяться у вкрай зручному і функціональному мобільному додатку.
- Картка з можливістю безконтактної оплати. На початку кожного місяця можна вибрати дві з шести категорій покупок, за якими буде нараховуватися Кешбек від 1 до 20% від суми чека. Додаємо до цього пільговий період до 62-х днів, а також миттєве зарахування коштів на картку і отримуємо лідера рейтингу.
Отримати «Бонус до депозитів» від monobank
2. Кредитна картка «Велика п'ятірка» від Таскомбанка
- Популярна картка серед тих, хто звик отримувати Кешбек по кожній операції. 2% «чистими» по кожній покупці в супермаркетах і заправці на АЗС, 1% «чистими» за всіма іншими операціями (включаючи покупки в інтернеті), які повертаються на вашу кредитку «живими» грошима, якими потім можна гасити заборгованість по картці.
- Безкоштовне СМС-інформування по всіх операціях (незалежно від суми), пільговий період до 55 днів, зручний інтернет-банк і мобільний додаток TAS2U, який дозволяє миттєво і безкоштовно поповнити кредитку з картки іншого банку.
3. Card Blanche White від Ідея Банку
- Картка дозволяє користуватися як кредитними коштами, так і зберігати на ній свої, отримуючи за це 10% річних.
- Одне з її головних достоїнств — великий пільговий період: після підписання договору він складе аж до 92 днів, далі — до 62 днів.
- За користування карткою банк платить Кешбек: покупки в супермаркетах принесуть 2%, розрахунки на АЗС, в кафе і ресторанах — 3%.
- Карта безкоштовна, але за однієї умови: в місяць з нею потрібно витрачати не менше 3000 гривень. Інакше банк буде списувати по 25 гривень щомісяця.
4. «ЕКО-Максимум» від Альфа-Банку
- Кобрендова кредитна картка від Альфа-банку і мережі магазинів «ЕКО-Маркет». 2% від будь-яких покупок, зроблених з її допомогою, повертаються у вигляді ЕКО-бонусів. Ними потім можна розплачуватися за покупки в мережі. Якщо ж розраховуватися карткою в самому «ЕКО-Маркеті» «Кешбек» складе до 4% від витраченої суми.
- Явною її перевагою є можливість безвідсоткового зняття готівки. Правда, на таку операцію не поширюється пільговий період. Трохи псує картину невеликий пільговий період — всього 30 днів.
5. Кредитна картка «Універсальна» від Приватбанку
- Картка має досить довгий перелік переваг: потужний десктопний і мобільний інтернет-банк, можливість оплачувати комуналку без комісії кредитними грошима і, що найголовніше, найширша в країні мережу банківських відділень, банкоматів і терміналів, що дозволяє без особливих зусиль і знімати готівку й поповнювати картку.
- Лідерам рейтингу «Універсальна» поступається Кешбеком, який платиться не живими грошима, а бонусами, більш високою процентною ставкою і меншим пільговим періодом.
6. Кредитна картка «Максимум» від Альфа-Банку
- Перша з кредиток банку, по якій можна заробити Кешбек не бонусами, а реальними грошима.
- Власник картки зможе повернути 2% від витраченого в супермаркетах, 3% від вартості заправленого на АЗС палива, 5% від суми чеків в кафе і ресторанах (за вирахуванням прибуткового податку та військового збору). Винагорода виплачується на початку наступного місяця.
- Не на її користь грає лише невеликий реальний пільговий період, який складе всього 30 днів.
- У «Альфи» досить зручний інтернет-банк.
7. Картка Freecard gold від Банку Кредит Дніпро
- Преміальна картка, яка повністю безкоштовна в обслуговуванні. Має досить довгий пільговий період — до 67 днів.
- Однією з основних її переваг є мультивалютність: картка надає доступ до 5 рахунків: у гривні, доларах США, євро, англійських фунтах і російських рублях.
- Переключити основний рахунок на необхідну валюту можна самостійно через інтернет-банк FreeBank або звернувшись на гарячу лінію.
- Є можливість відкриття додаткових карток до основного рахунку для членів сім'ї.
8. Картка Golden Dream від Банку Конкорд
- Кредитна картка відмінно підходить для поповнення мобільних телефонів і оплати комунальних послуг: все це можна зробити без комісії.
- Має хороший пільговий період — до 62 днів. Особливий бонус для тих, хто любить закуповуватися на AliExpress: до 31 травня діє акція, згідно з якою 15% від суми покупок на цьому торговельному майданчику, повертається на картку у вигляді Кешбеку.
- Можливість без комісії поповнювати картку в 95% терміналів країни (Приватбанк, I-box, ФК-система) роблять її вельми цікавою.
9. Картка EasyPay від Банку Форвард
- Переваги кобрендової картки від банку Форвард і платіжної системи Easypay.ua в безкоштовній доставці і можливості без комісії оплачувати понад 2 000 популярних послуг на сайті сервісу.
- Початковий ліміт до 50 000 гривень з часом може бути збільшений в 2 рази.
Оформити депозит в Банку Форвард
- Не варто забувати і про Кешбек на всі операції (крім тих, що проводяться на сайті Easypay.ua) в розмірі 1%. Іноді він може доходити і до 5% (акція «Календар Cash-back»).
- Картину трохи затьмарює маленький фактичний пільговий період. Хоча банк говорить про 90 (в перший раз) і 60 (всі наступні) днів його тривалості, але за фактом за день до розрахункової дати з вас спишуть 1% боргу, якщо він є.
10. Кредитна картка «ВсеМожу» від ПУМБ
- У картки непоганий пільговий період — до 62 днів. Погашати борг потрібно до 10, 20 або 30 числа наступного місяця, в залежності від обраної розрахункової дати.
- Хороший вибір для тих, хто часто виходить з пільгового періоду. Щомісячний обов'язковий платіж становить 3% від використаної суми кредиту, що менше, ніж у більшості інших карток.
- Особлива фішка картки — безкоштовне зняття готівки за рахунок кредитних коштів в банкоматах по всьому світу. Це робить її привабливою для любителів подорожувати.
Отримати «Бонус до депозитів» від ПУМБ
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 30
Решил глянуть что там за карта у идея банка, заинтересовал первоначальный льготный период длинный. А там страшные вещи:
https://www.ideabank.ua/download.php?downloadid=354
Смена пинкода — 5 грн, блокировка карты по желанию клиента — 50 грн, расследование транзакции —70 грн. Я так и представляю как мне приходит левая транзакция, я блокирую карту и обращаюсь в саппорт и получаю минус 120 грн на счету, отлично.
Не в ее пользу играет небольшой реальный льготный период, который составит всего 30 дней.
Если будете гасить задолженность путем оплаты «с карты на карту» (к примеру, со своей Моно на Альфу), то тогда -4 дня, т.к. зачисление произойдет на карте Альфа только спустя этот срок, даже если в выписке поступление отобразится в тот же день.
Чудеса процессинга Альфы.
Особенно на фоне Моно и Привата.
И нужно следить очень за этим, иначе прилетит комиссия 60 грн за то, что ты в кредите в течении льготного периода!
Единственный нюанс — если инициировать перевод со стороны альфабанка, т.е. выбрать там «пополнить карту» и указать карту моно\приват, то тогда «процессинг» моментальный.
И вообще не в обиду Альфы — с самого начала оформления карты они все время пытаются нагреть на комиссиях. Точнее не «нагреть», а у них так построен бизнес. Если в том же Моно, как по мне, все для людей и максимально прозрачно/понятно. То вот с Альфой у меня периодически выстреливают неприятные мелочи.
Прозрачно [----МОНО-------ПРИВАТ---------------------------АЛЬФА---] Мутно.
Даже пару раз думал уже закрыть Альфа карту.
На их фоне Альфа просто передовой банк.
У меня вообще ощущение что в Идея их кредитные карты для галочки и никто не заинтересован в их выдаче.
Так что тут больше моя неграмотность, нежели проблема Альфы.
Но это не отменяет их дубовости в работе.
Вы имеете в виду, что на Моно набежит больше за счет депозита 10% годовых, чем это будет при 60 грн. «штрафа» + 0,01% во льготном периоде по Альфе?
В общем думаю если посчитать точнее то выйдет ~10-11 тысяч.
> https://minfin.com.ua/blogs/54022684/118856/
Поиск по: Еще один hint: РКО 60 грн в Альфе иногда есть смысл заплатить
Значит кредитка Монобанка в 2018 году была самой популярной и чаще всего заказываемой.
Если у вас есть другая информация — озвучьте.
У Альфы льготный период очень маленький и жулики они, постоянно следить надо что бы все было ок, а не как в звездочке написанно. В привате кешбека толком нет вообще, льготный период похуже чем в моно. В моно кешбек маленький да, зато все четко и безпроблемно.
Вот тестирую еще ТАС и Идея, посмотрим, что это такое.
О монобанк от первого лица: как развеять миф о кредите от этого банка
Судя по всему частенько сидите в минусах.
У меня опыт в точности да наоборот. При открытии карты Моно у меня был существенный долг по карте Привата.
Они это обнаружили и предложили погасить долг в Привате и перевести его на долг в Моно.
Так и поступили и я по факту получил 4 месяца отсрочки.
Где такой сервис в Украине еще возможен?