За два вікенди загальний бокс-офіс стрічки «Скажене Весілля», що вийшла в широкий український прокат 4 жовтня, становив 30 мільйонів 786 тисяч 504 гривні, а на широких екранах її вже подивилися 359 тисяч 979 глядачів.
«Скажене Весілля» встановлює нові рекорди касових зборів серед українських фільмів
![За два вікенди загальний бокс-офіс стрічки «Скажене Весілля», що вийшла в широкий український прокат 4 жовтня, становив 30 мільйонів 786 тисяч 504 гривні, а на широких екранах її вже подивилися 359 тисяч 979 глядачів.](/img/2018/35322669/415f1e6887450a253d01a1fba2babdc6.jpeg?1539967054)
Ці цифри стали абсолютним рекордом серед ігрових фільмів українського виробництва, повідомляє Державне агентство України з питань кіно.
Як повідомила компанія-виробник, протягом другого вікенду прокату картина зібрала 17 мільйонів 674 тисячі 13 гривень, її переглянули 201 тисяча 556 глядачів. Це вперше в історії сучасного українського ігрового кіно, коли на другий тиждень прокату зростає кількість проданих кінотеатральних квитків.
Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав команду і наголосив: «Касовий успіх цієї стрічки є яскравим підтвердженням того, що глядачі хочуть бачити в кінотеатрах українські, ментально близькі їм, комедії і готові підтвердити це купленими квитками. Впевнений, жарти з цього фільму вже пішли в народ, а отже, свою культурну місію стрічка виконала».
Коментарі - 3
А конкретно этот фильм — середнячок.
Да, это не шедевр, но и игра актеров в основном хорошая и сценарий неплох и юмор адекватный (на все возраста)…
Не было б «звезд» — народ не пошел бы в кино… Да и «звезди» там мелькают буквально 30 секунд каждый) Это не напрягает.
И если DZIDZIO Контрабас я не смог досмотреть до конца — на этот фильм с интересом сходил в кино и не жалею об этом)