24 вересня 2018, 9:33 Читать на русском

В МІУ анонсували прихід ще одного європейського лоукостера в Україну

В Україну зайде ще один європейський лоукостер, який відкриє в нашій країні офіційне представництво і базуватиметься в міжнародному аеропорту «Херсон». Про це під час Херсонського міжнародного економічного форуму повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, передає УНІАН.

В Україну зайде ще один європейський лоукостер, який відкриє в нашій країні офіційне представництво і базуватиметься в міжнародному аеропорту «Херсон».
Фото: zavarnik.biz

«Наразі ця авіакомпанія проходить процедуру реєстрації в Україні, після чого її чекає сертифікація в Державній авіаційній службі, вона тут отримає сертифікат юридичної особи», — сказав Лавренюк.

«Ми хочемо зробити регулярні рейси з Херсона авіакомпанії, в якої є бажання працювати в Україні, й ми говоримо не про Ryanair і не про Eurowings. Ми говоримо про компанію, яка реєструє своє представництво в Україні. Ця європейська авіакомпанія, яка володіє шістьма бортами, хоче зайти на внутрішні перельоти й рейси до країн ЄС у тому числі», — уточнив Лавренюк.

Він зазначив, що українське законодавство передбачає, що авіакомпанія, що здійснює перельоти всередині країни, повинна мати аеропорт базування в Україні.

«У них буде своє представництво в Україні. Вони вибрали Херсон. В Україну вони ще не літали, перельоти здійснюватимуться за цінами лоукосту», — повідомив заступник міністра.

За його словами, планується, що перевізник запустить польоти з весни 2019 року.

«Слоти плануються вже на весну-літо. За напрямками вони планують Польщу, Австрію, Німеччину», — сказав Лавренюк.

Назву авіакомпанії заступник міністра інфраструктури не уточнив.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама