19 вересня 2018, 14:27 Читать на русском

Brussels Airlines літатиме до України

Представництво Lufthansa Group в Україні оголосило про вихід з 17 жовтня 2018 року на український ринок авіаперевезень авіакомпанії Brussels Airlines. Про це передає «Укрінформ».

Представництво Lufthansa Group в Україні оголосило про вихід з 17 жовтня 2018 року на український ринок авіаперевезень авіакомпанії Brussels Airlines.
Фото: ato.ru

«Брюссельські авіалінії» стануть четвертим перевізником Lufthansa Group в Україні. Перший рейс з Брюсселя буде здійснено 17 жовтня", — зазначив  генеральний директор Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані Рене Койнзак.

Він наголосив, що прихід авіакомпанії групи Lufthansa в Україну створить додаткове сполучення за 123 напрямками. Зокрема, дозволить покращити сполучення з європейськими столицями. Крім того, створить можливість для українців скористатися далекомагістральними сполученнями за напрямками Південної та Північної Америки.

«Брюссельські авіалінії» почнуть роботу в Україні із 4 рейсів на тиждень, здійснюючи на першому етапі сполучення між Брюсселем та Києвом.

На сьогодні в Україні працює три авіакомпанії, що входять до складу Lufthansa Group — Lufthansa, Austrian Airlines та SWISS.

Lufthansa здійснює 20 щотижневих рейсів з Києва до Франкфурта, 2 щотижневі рейси Київ-Мюнхен та 7 щотижневих рейсів Львів-Мюнхен.

Austrian Airlines забезпечує щоденне сполучення між Дніпром і Віднем, до 11 рейсів на тиждень — Львів-Відень, 13 тижневих рейсів між Києвом та Віднем, а також 11 щотижневих рейсів між Одесою і Віднем.

SWISS пропонує 4 рейси на тиждень із Києва до Цюріха.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама