12 вересня 2018, 19:11 Читать на русском

В аеропорту «Бориспіль» введуть онлайн спостереження за багажем

У новому багажному відділенні аеропорту «Бориспіль» пасажири зможуть спостерігати за багажем за допомогою онлайн-трансляції. Про це розповів генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін вінтерв'ю виданню Вести.

У новому багажному відділенні аеропорту «Бориспіль» пасажири зможуть спостерігати за багажем за допомогою онлайн-трансляції.
Фото: ukrinform.ua

«У новому багажному відділенні, яке скоро здається, ми взагалі плануємо встановити пряму трансляцію для пасажирів, які очікують багаж. Багаж будуть вивантажувати на стрічку, і кожен зможе бачити, як поводяться з його речами», — сказав Рябікін.

Крім того, гендиректор зазначив, що в листопаді презентують багажне відділення разом з відкриттям трансферної зони, можливо, і з паркінгом. Тестову експлуатацію почнуть вже зараз.

Нагадаємо, в серпні 2017 року аеропорт Бориспіль заявляв, що побудує окрему зону для видачі багажу пасажирам внутрішніх рейсів.

Коментарі - 1

+
0
81431082
81431082
13 вересня 2018, 10:55
#
Одобряю, покращення в аэропорту, а то как-то помяли ручку выдвижную на сумке и внутри все искроманное было. Так хотя бы будет видно, как наши с багажом обращаются и будет известно к какому аэропорту претензии.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама