27 серпня 2018, 10:46 Читать на русском

Ryanair введе обмеження на безкоштовне перевезення ручної поклажі

Лоу-кост Ryanair оголосив про введення значних обмежень на безкоштовне перевезення ручного багажу на своїх рейсах, які будуть виконуватися з 1 листопада 2018 року. Про це пише avianews.com.

Лоу-кост Ryanair оголосив про введення значних обмежень на безкоштовне перевезення ручного багажу на своїх рейсах, які будуть виконуватися з 1 листопада 2018 року.
Фото: tp24.it

Зараз Ryanair дозволяє всім пасажирам безкоштовно провозити з собою основний предмет ручної поклажі з габаритами до 55х40х20 см і вагою до 10 кг і особисту річ з габаритами до 35x20x20 см без обмеження по вазі.

Однак основний предмет ручної поклажі пасажирів, які сплатили за послугу пріоритетної посадки, перевозиться безкоштовно в багажному відсіку літака.

У Ryanair зміну умов провезення речей аргументують тим, що поточна політика щодо ручної поклажі призводить до затримок і не дозволяє забезпечити короткі 25-хвилинні розвороти повітряних суден між рейсами.

Нові правила почнуть діяти для всіх бронювань і передбачають, що пасажири, які не сплатили послугу пріоритетної посадки, зможуть провозити безкоштовно тільки один невеликий предмет ручної поклажі.

Мандрівники, які купили квиток до 1 вересня 2018 року, в разі незгоди з новими правилами зможуть повернути гроші за бронювання за процедурою вимушеного повернення.

Габарити невеликого предмета, який можна брати в салон літака, будуть збільшені з 35х20х20 см до 40х20х25 см.

При цьому нові контрольні рамки в аеропортах будуть розраховані з запасом на предмети з габаритами до 42х20х30 см.

Після введення нових правил пасажири, які захочуть взяти з собою великий предмет ручної поклажі з габаритами 55х40х20 см і вагою до 10 кг, зможуть це зробити, сплативши послугу пріоритетної посадки вартістю 6 євро або багажний збір 8 євро під час бронювання квитка.

У разі, якщо збори оплачуються після покупки квитка, їх розмір збільшується до 8 і 10 євро відповідно.

У першому випадку пасажир зможе взяти великий предмет ручної поклажі в салон літака, у другому — чемодан необхідно буде здати на стійці реєстрації.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама