12 липня 2018, 8:17 Читать на русском

Join UP скорочує рейси до Анталії

Туроператор Join UP починаючи з 11 липня 2018 року скорочує польотні програми до Анталії (Туреччина). Про це повідомляє прес-служба туроператора.

Туроператор Join UP починаючи з 11 липня 2018 року скорочує польотні програми до Анталії (Туреччина).
Фото: joinup.ua

Як зазначається, скорочення польотної програми за вказаним напрямком має на меті стабілізацію ситуації на туристичному ринку.

«У відповідь на ситуацію із частими затримками та переносами чартерних рейсів авіакомпаній на замовлення туроператора Join UP! компанія прийняла рішення скоротити польотну програму до Туреччини», — йдеться у повідомленні.

Так, у період з 11 до 26 липня на 13 рейсів на тиждень скоротиться польотна програма до Туреччини. Зокрема, планується скоротити прямі перельоти до Туреччини з Києва, Вінниці, Рівного, Кривого Рогу, Херсону, Одеси та Харкова.

«Туристи, які вилітали із Києва, вилетять на курорти іншими рейсами туроператора в ті ж саме дати, з того ж саме міста. Туристам із Харкова та Одеси запропонують найближчі доступні рейси у цих містах або рейси із інших міст», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, під скорочення потрапили рейси 1010 туристів з Вінниці, Рівного, Кривого Рогу та Херсону.

«Цим туристам компанія запропонує виліт найближчим до них рейсом з іншого міста або 100% повернення коштів», — повідомляє прес-служба туроператора.

Коментарі - 4

+
0
Strain
Strain
12 липня 2018, 9:11
#
Подстава так подстава. Просто испорченный отдых.
+
0
ukas
ukas
12 липня 2018, 10:30
#
Удивляют люди, которые до сих пор пользуются услугами этого Туроператора.
Он уже лет 5-7 как зашкварен, постоянно кидают клиентов. Удивлен что еще не закрыт.
+
0
Strain
Strain
12 липня 2018, 10:51
#
Там цены одни из самых низких… Но я пользуюсь ТезТур.
+
0
Алексей Хрипков
Алексей Хрипков
12 липня 2018, 12:15
#
«под сокращение попали рейсы 1010»
пять рейсов сократили что-ли?
По причине задержек? В смысле, обычно они там всем менеджмент-подразделением толкают самолёты, и тут поняли, что сил не хватит?
Я как-то не так понимаю, или в стоимость проданых путёвок вложена стоимость доставки туриста, и эти деньги просто передаются перевозчику, который летит по стандартной чартерной схеме. Или увлеклись оверселом? Или ещё какими-нить фин. приёмами оптимизации?
Интересны детали, а то у меня тут иронии два чемодана и сарказма — в ручную кладь не влезет…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама