13 червня 2018, 14:15 Читать на русском

«Укрзалізниця» підвищуватиме тарифи в залежності від пікових періодів

Державна компанія «Укрзалізниця», яка за підсумками року проіндексує тарифи на перевезення пасажирів на 25%, підвищує вартість проїзду для пасажирів в залежності від пікових періодів. Про це у відповіді на запит УНІАН повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

Державна компанія «Укрзалізниця», яка за підсумками року проіндексує тарифи на перевезення пасажирів на 25%, підвищує вартість проїзду для пасажирів в залежності від пікових періодів.
Фото: epravda.com.ua

Зокрема, в держкомпанії заявляють, що незначно підвищувати вартість квитків без узгодження різних міністерств і Державної регуляторної служби можуть завдяки наказу Міністерства інфраструктури України від 23 березня 2012 року.

«Наказом №170 Міністерства інфраструктури України 23 березня 2012 року визначено 13 різних календарних періодів, які впливатимуть на вартість проїзду. Наприклад, влітку діє коефіцієнт 1,07, тоді квитки будуть дорожче на 7%, а в певні періоди діють коефіцієнти менше 1», — повідомили в держкомпанії.

У прес-службі надали таблицю коефіцієнтів індексації.

Відповідно до неї, найвищі коефіцієнти індексації припадають в період з 25 грудня по 30 грудня — 1,1. Тобто вартість квитків підвищується на 10%.

Трохи нижче влітку — з 01 червня по 31 серпня — 1,07. Також, найнижчі коефіцієнти індексації припадають на 31 грудня — 0,7. Трохи вище 9 травня — 0,8.

Також зазначається, що на ціну квитка впливає і день тижня, в який пасажир розпочинає подорож. Ці коефіцієнти також стосуються всіх категорій вагонів, крім приміських поїздів.

Так, коефіцієнти регулювання вартості проїзду в понеділок, четвер, суботу становлять 1, у вівторок і середу — 0,9, в п'ятницю та неділю — 1,1.

У той же час, в поїздах «Інтерсіті +» коефіцієнт регулювання вартості проїзду по днях тижня трохи відрізняється.

Так, в понеділок, вівторок і середу — 1, в четвер і суботу — 0,9, а в п'ятницю та неділю — 1,1.

Коментарі - 1

+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
13 червня 2018, 15:53
#
Это не совсем правильно в пиковые периоды повышать цену, ситуация как с тем же Футболом.
Хотя с другой стороны, если будут прописаны заранее ценники и прочие тарифы, люди смогут подстраиваться, и это будет многим удобнее
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама