Наглядова рада ПриватБанку 10 січня 2018 року призначила Петра Крумханзла на посаду голови правління та подала документи до Національного банку України на його затвердження.
Голову правління Приватбанку офіційно призначено
![Наглядова рада ПриватБанку 10 січня 2018 року призначила Петра Крумханзла на посаду голови правління та подала документи до Національного банку України на його затвердження.](/img/2018/31848962/09da14045cf6813ede3015f4b9d0d80e.jpeg?1515609488)
Про це «Мінфіну» повідомили в банку.
Згідно з повідомлення найбільшого державного банку, Крумханзл народився в 1966 році та закінчив Карлів університет у Празі зі ступенем кандидата наук з математики в 1990 році.
«На вищих керівних посадах у провідних банках Європейського союзу він проявив себе як вимогливий і прагматичний лідер, зосереджений на вдосконаленні процесів та організації надійної системи внутрішнього контролю», — зазначають в банку.
Цікаво, що на посаді члена правління з операційних питань в Райффайзен Банку Аваль Крумханзл в час кризи 2008 року займався тим, що суттєво зменшив витрати за рахунок реструктуризації мережі відділень та впровадив нові бізнес-моделі.
В ПриватБанку називають цінним досвід Крумханзла на посаді члена правління з операційних питань в створеній урядом Австрії компанії з управління проблемними активами Heta Asset Resolution, де він відповідав за виділення непрацюючих активів в так званий «поганий банк».
Його останній досвід роботи був пов’язаний з динамічним ринком Китаю, де він перебував на посаді члена правління з операційних питань Home Credit, керував усіма операціями банку, в складі якого працювало понад 85 000 працівників.
До сьогодні в ПриватБанку виконуючим обов'язки голови правління була Галина Пахачук, після того як в липні 2017 звільнився Олександр Шлапак.
Коментарі - 8
Посмотрим, увидим.
Жаль, если ПРИВАТ до уровня аваля скатится…
Самое главное в банке что — надёжность!
Если Аваль и вынужден был реструктуризоваться, это гораздо лучше того, как попали клиенты известных нам банков, которые «приказали долго жить» с клиентскими деньгами.
Только вот фамилия у него довольно странная, не понятно какого роду племени он…