23 листопада 2017, 9:07 Читать на русском

Польща змінить правила працевлаштування для іноземців

Починаючи з січня наступного року набувають чинності нові правила працевлаштування іноземців у Польщі.

Починаючи з січня наступного року набувають чинності нові правила працевлаштування іноземців у Польщі.
Польща змінить правила працевлаштування для іноземців/Фото: ubr.ua

Декларацію про намір працевлаштувати іноземця, яка видається роботодавцеві безкоштовно, буде замінено платними дозволами на сезонні роботи, пише «Польське радіо».

Як зазначається, процедурою сезонних робіт буде охоплено такі галузі: рільництво, садівництво, туристичну та гастрономічну галузі.

«Ці дозволи на сезонну працю будуть двох видів: два етапи надання дозволів стосуватимуться іноземців, які перебувають поза кордонами Польщі, а один етап – іноземців, котрі вже перебувають на терені Польщі і мають дозвіл на легальне перебування на підставі іншій, ніж сезонні роботи», - сказала директор Повітового управління праці і місті Ґруєць Мажанна Скочек.

Крім того, у випадку іноземців, котрі перебувають за межами Польщі, роботодавець буде складати заяву про надання дозволу на сезонні роботи, на підставі цього дозволу іноземець зможе відкрити візу до Польщі.

Іноземці, котрі мають біометричні паспорти, зможуть в’їхати з таким дозволом до Польщі без необхідності відкриття візи. Роботодавець зобов’язаний зареєструвати іноземного працівника в управлінні праці.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися