За рік роботи в Україні програми підтримки підприємництва «КУБ» ПриватБанк профінансував понад 20 000 проектів малого бізнесу на суму 2,7 млрд грн. Як повідомив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» банку Сергій Клюєв, така програма дозволила створити більше ніж 260 тисяч нових робочих місць.
За рік ПриватБанк профінансував понад 20 тисяч малих бізнесів
«Банк активно фінансує розвиток підприємництва, фактично запровадивши для початківців безкоштовне обслуговування в рамках тарифного пакета «Інкубатор», – зазначив Сергій Клюєв. – Також ми запровадили принципово нову для країни ініціативу «Бізнес-Інкубатор» задля підтримки підприємців у навчанні основам ведення бізнесу, яку плануємо зробити масовою та ще доступнішою».
Сьогодні ж ПриватБанк оголосив про початок другої хвилі навчального проекту для підприємців. У рамках програми заплановано семінари від провідних бізнес-тренерів. Перші лекції відбудуться вже в листопаді в трьох містах – Дніпрі, Кривому Розі та Павлограді.
Щоб узяти участь у семінарі, підприємцю знадобиться тільки зареєструватися на сторінці проекту. Також у рамках навчальної програми було запущено новий сайт проекту inkubator.pb.ua з корисним контентом для підприємців: технологічними сервісами для ведення бізнесу, календарем бізнес-івентів та онлайн-курсами з підприємництва від партнерів проекту.
Коментарі