10 листопада 2017, 12:33 Читать на русском

Італійська Ernest Airlines збільшить частоту польотів в Україну

Авіакомпанія Ernest Airlines з грудня 2017 роки збільшить кількість польотів на рейсах з міст Італії до Києва та Львова.

Авіакомпанія Ernest Airlines з грудня 2017 роки збільшить кількість польотів на рейсах з міст Італії до Києва та Львова.
Італійська Ernest Airlines збільшить частоту польотів в Україну/Фото: avianews.com

Як повідомляє avianews.com, якщо в Київ з Бергамо і Неаполя авіаперевізник планував літати два рази в тиждень по понеділках і суботах, то з 20 грудня буде додана третя частота по середах в обох напрямках, яка заявлена ​​в розкладі до кінця березня 2018 року.

Додаткові рейси до Львова з'являться з 19 грудня на маршрутах Бергамо-Львів і Неаполь-Львів. На додаток до заявлених польотів по п'ятницях і суботах буде додана третя частота по вівторках. Як і у випадку з Києвом, додаткові рейси до Львова згідно розкладу будуть виконуватися до кінця березня 2018 року.

На даний момент Ernest Airlines літає між Львовом і Бергамо. Польоти по даному маршруту авіакомпанія почала 20 жовтня. 4 грудня авіаперевізник відкриє рейси Київ-Бергамо, 8 грудня — рейси Львів-Неаполь і Львів-Венеція, 9 грудня — рейси Київ-Неаполь.

Квитки на нові рейси в продажу за ціною від 50 євро в одну сторону або від 100 євро туди-назад на сайті авіакомпанії.

В ціну входить перевезення ручної поклажі вагою до 8 кг і з габаритами до 55х35х25 см.

Перевезення багажу до 15 кг обійдеться в 8 євро при оплаті заздалегідь. Якщо вага багажу становитиме 15-20 кг, то багажний збір становитиме 14 євро, а для валізи вагою 20-25 кг перевезення в багажі обійдеться в 19 євро при оплаті заздалегідь.

У разі, якщо перевезення багажу оплачуватиметься в аеропорту, авіакомпанія буде стягувати підвищений збір.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися