13 жовтня 2017, 12:16 Читать на русском

Гройсман розповів про «драконівські» штрафи для роботодавців

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що влада повинна карати роботодавців, які приховують зайнятість своїх працівників.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що влада повинна карати роботодавців, які приховують зайнятість своїх працівників.
"Драконівські" штрафи для роботодавців/Фото: bigmir.net

Про це він сказав в інтерв’ю 5 каналу.

Гройсман наголосив, що у рамках підвищення мінімальної зарплати були прийняті серйозні рішення про штрафні санкції, які будуть стосуватися недобросовісних роботодавців.

«Тепер те, що стосується детінізації. Я вважаю, що ми маємо як працівники вимагати від наших роботодавців оформляти всіх людей на роботу офіційно. В цьому питанні треба поставити крапку. Час, коли сприймали найманого працівника, як раба без прав, без документів, без нічого, має відійти в минуле», — сказав прем’єр.

«Ми прийняли рішення в рамках підвищення мінімальної зарплати, дуже серйозні, я б сказав „драконівські“ штрафні санкції. Поки що ми їх навіть не впроваджували, тому що це десятки та сотні тисяч гривень, якщо знайдемо неоформленого працівника», — додав він.

За його словами, необхідно карати тих недобросовісних роботодавців, які приховують зайнятість, які приховують від свої найманих робітників сплату до пенсійного фонду і фактично роблять їх в майбутньому бідними.

«Ми це повинні змінювати. В тому числі є повноваження місцевих органів влади, які зараз отримали по закону повноваження за тим, щоб слідкувати за цим і вживати відповідні заходи щодо детінізації», – наголосив Гройсман.

Коментарі - 3

+
+15
Toxa David
Toxa David
13 жовтня 2017, 12:47
#
А если оформлен но на минималку?
+
0
Експерт лісу
Експерт лісу
13 жовтня 2017, 12:49
#
І це знов приведе до погіршення у робітників і збільшення корупції в контролюючих органах

Сидів би у куточку і не відсвічував — всім би було краще
+
+15
09104
09104
13 жовтня 2017, 14:14
#
Трудовой договор не всегда в пользу работника. Там как правило масса уловок в пользу работодателя. Так что не все горят желанием оформляться официально. А сказок про трудности и некачественную работу всегда можно наслушаться.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися