Мінфін - Курси валют України

Встановити
Українська страхова група (включно з СК «Глобус»)

Українська страхова група (включно з СК «Глобус»)

Про компанію

СК «Українська страхова група» заснована в 2000 році на основі 100% українського капіталу, є правонаступником СК «Напарс».

З лютого 2008 року компанія стала повноправним членом сім'ї всесвітньо відомої Vienna Insurance Group.

Стратегія VIG передбачає активний розвиток бізнесу в Україні, та консолідацію до 2021 року СК «Українська страхова група» та СК «Глобус» під єдиним брендом.

Свідоцтво про реєстрацію СТ № 144 від 26.01.2010

Код ЄДРПОУ: 30859524

ПАТ СК «Українська страхова група» є членом Моторного Транспортного Страхового Бюро України (МТСБУ).

Послуги, що надаються:

Як оформити страховку:

Як отримати страхову виплату в ПАТ СК «Українська страхова група»:

Керівник: Нельга Павло Олександрович

Джерела інформації: сайт СК, kis.bank.gov.ua, mtsbu.ua

Головний офіс:03038, м. Київ, вул. Івана Федорова, 32 літера А

Виплати на 31 грудня 2021

Тип страхування
Премії, тис. грн
Виплати, тис. грн
Рівень виплат, %
680246 ₴
367320 ₴
54 %
227436 ₴
99968 ₴
43.95 %
32606 ₴
10024 ₴
30.74 %
301583 ₴
180250 ₴
59.77 %

Відгуки про компанію — 27

5/5
potruyuri2022-05-25 12:58:52
Про цю страхову дізнався недавно, друзі розповіли про можливість застрахувати у неї власника зброї від нещасного випадку, вже оформив страховку, а головне можно оформити онлайн
1/5
ZUM19842022-02-18 10:48:00
На жаль але змушений написати відгук з приводу того що ПАТ «Ск «УСГ» в особі своїх співробітників займається — дезінформуванням / наданням не правдивої інформації своїм клієнтам!
Що привило до наступної ситуація застрахувавши свою дитину отримавши оригінал договору з підписами і печаткою зі сторони ПАТ «Ск «УСГ» була вказана сума на стомато-логічну допомогу, в додатку №1 до договору страхування вказана сума в розмірі 2287 грн, при зверненні до консультанта ПАТ «Ск «УСГ» на запис до лікаря стоматолога консультант озвучує суму в розмірі 898,63 грн, при зверненні до ПАТ «Ск «УСГ» у вирішенні та роз’яснені даної ситуації отримав пропозицію просто пере підписати додаткову угоду в зв’язку з помилкою виконавця.
Важаю що ПАТ «Ск «УСГ» не виконуєте договірні відносини та як написав вище повторюсь займається — дезінформуванням / наданням не правдивої інформації своїм клієнтам!
Сподіваюсь що репутаційні втрати ПАТ «СК „УСГ“ були на багато більші ніж мої.
Я не рекомендую співпрацювати з ПАТ „СК “УСГ»
1/5
ajgor2022-01-11 15:48:10
Свої питання я їм писав і дзвонив висловлював, ігнор.

Добрий день. ДТП, винуватець визнав вину.
Страхова виноватця занизила вартість авто(6400дол) авто продав і вони скинули різницю, та відправила листа що вони зі мною розрахувалася.
Попросив деталі у електроному листі: скинули фотографію програми що вартість авто 7720дол. по «Бюлетеню автотоварознавця». Та фотографію документу де писало: «Дефекти Та Пошкодження, що не повязані із даним ДТП: Кузовні складові відновлювалися ремонтом».
Щодо кузовних ремонтів то це не правда і їхній експерт поводився не професійно та сперечався із майстарми на офіційному сервісі де проводилася діагностика.
Я попросив деталі а вони на електроні листи більше не відповідають.

Я замовив окрему експертизу і мою машину оцінили в 9000дол.
Чи потрібно мені скидувати їм другу експертну оцінку і пробувати вирішувати ці питання до досудово чи одразу подавати в суд на страхову?
5/5
Aleks74742021-05-14 10:37:44
Добрый день, хочу поблагодарить компанию УСГ за помощь в моем деле, застрахован в данной компании по полис гражданская ответственность.
24.02.21 я ехал по Печерскому спуску, в сторону ул Рыбальской, со двора задним ходом выезжал мерседес, которого я не заметил, вызвали полицию, по приезду, полицейские оформили обоюдку.
Приехал в свою страховую компанию написать уведомления по гражданке, когда писал заявление, мне предложили помощь, сообщили что компания может предоставить мне адвоката, который поможет мне добиться правильного и справедливого решения, итог 13.05.21 суд признал что виновник в даном дтп является мерседес, а я в данной ситуаций потерпевший.
Рекомендую данную страховую компанию, при покупки полиса го, вы получаете сервис, и защиту.
1/5
RostyslavS2020-09-21 15:11:55
Попав у дтп і тз порахували тотальним. Дуже занизили середньо ринкову вартість автомобіля щоб зменшити виплату страхової суму. Тз було застраховано на 450к і дтп сталося після 58 днів як був підписаний договір, вартість тз на момент дтп оцінили в 334к і я не зрозумів куди пропали 120к за 58 днів. Подав скаргу до МТСБУ і буду робити власну експертну оцінку.
5/5
varak2020-09-08 16:45:33
Выплату произвели сразу. Главное — периодически напоминать о себе. Те, кто думают, что за них все сделают — ошибаются, в итоге «летят» с выплатами и оставляют плохие отзывы. Не спорю, выплата не покрыла расходы, но и машине уже 12 лет (износ 70%), а это не от них зависит, это законодательство. Все равно, посчитали адекватно. Менеджер вежливый. И независимый эксперт (от УСГ) — адекватный, со всем был согласен. Рекомендую.
1/5
megasaler2019-10-22 16:16:23
Отже 1 жовтня о 17:30 я здійснив дзвінок у асистант службу компанії УСГ (номер 0800 501 911) та повідомив про гострий біль у правій підчеревній ділянці та підозру на гострий апендицит.

Мені представником асистансу було запропоновано консультацію хірурга  на 18:20 у «Медичний центр Св.Параскеви» за адресою вул.Кульпарківська 135. Коли я туди приїхав, то виявилося, що там хірурга немає, а мені потрібно їхати на вул.Заводську 7.

Оператор дуже вибачався, повідомивши, що неправильно спрацював адміністратор Св.Параскеви.

Під час цієї розмови я ще раз наголосив, що якщо він не впевнений у тому, що там (на Заводській 7) є хірург та можливості отримати всі подальші послуги - я готовий їхати у державну клініку, бо в даному випадку — час це головне, а не клас клініки. На що отримав відповідь — що все ок та під контролем.

Прибувши до «Медичний центр Св.Параскеви» Заводська 7 я невідкладно був направлений на консультацію до лікаря хірурга, який одразу направив мене на УЗД та аналіз крові (попередньо погодивши це з асистансом, звичайно). Згідно результатів аналізу крові  та УЗД (додано до пакету документів) та мого стану (на той момент я вже не міг прийняти вертикальну позу) — мені було рекомендовано термінову операцію  лапараскопічної апендектомії.

Після чого лікар почав погоджувати проведення даної операції з асистансом ( і, на скільки я зрозумів, операція була попередньо погоджена). Коли був переведений до кабінету анастезіолога та почалася підготовка до операції — зателефонував представник асистансу, та повідомив, що компанія не  може покрити операцію саме в даному центрі, оскільки у  послугу даної клініки включено перебування у стаціонары протягом одного дня.

Вартість операції — 24450 грн., компанія поверне 50%

«Медичний центр Св.Параскеви» спрацював на відмінно, вдячний лікарям.

Щодо страхової компанії — більше ніколи не страхуватимусь в даній компанії.
0/5
Dnepr742019-10-09 16:10:52
18.02.2019 в мой автомобиль Toyta Camry который находился на стоянке возле торгового центра, был осуществлён удар в заднюю часть бампера автомобилем Scoda Fabia, т.к. повреждения были не значительными, мы с виновницей ДТП составили европротокол, после чего написали в офисе страховой компании заявление, представителем страховой компании был осуществлён осмотр моего автомобиля. Мне было предложено уладить этим вопрос на месте, но сумма предложенная мне была ничтожно мала, я отказался. Из-за своей занятости вспомнил о том, что со мной никто не связывается через несколько месяцев. Позвонив на горячую линию т.н «страховой компании» получил ответ, что мне отказано в возмещении убытков. Хотя никаких извещений от «страховой компании» я не получал. После невнятных объяснений, мне на электоронную почту были высланы документы, что оказывается их т.н. «эксперт» сделал вывод, что такие повреждения не могли возникнуть от удара в заднюю часть бампера и я в течении 7 дней могу оспорить это заключение, а так как я их письмо получил гораздо позже этого«заключения эксперта», то и оспорить я ничего не могу. Хочется задать вопрос, неужели нет государственных структур, которые осуществляют надзор за страховыми компаниями?
Как они получают лицензии на свою «деятельность»???
1/5
006695752019-02-26 21:01:52
Заключили в этом году договор на страхование здоровья детей. По сравнению с прошлым годом цена на двоих выросла почти в ЧЕТЫРЕ раза и была заоблачной. Но мы пошли на это, чтобы быть спокойными за детей. Но не тут-то было! Любой поход к врачу — покрывается только треть препаратов. Остальные нет, потому что препарат оказывается на болезнь, которая в исключении. Даже если лекарство прописано на другую болезнь, не в исключении. Вдобавок оказалось, что стоматология не покрывается СОВСЕМ! (хотя даже самая дешевая страховая всегда выделяет хотя бы символический бюджет на стоматологию). Все, что можно, пихают в пункт 11 в исключения. Создается впечатление, что цель координаторов — как можно меньше выдать лекарств за счет страховой — видимо, у них зарплата на этом подвязана. И даже если сначала покрывают часть препаратов, потом я звоню и ругаюсь, потом покрывают вторую часть, а первую снимают с покрытия. «Не покрыть любой ценой» — столь хит*** я еще не встречала. А речь идет о страховке почты в 3000 долларов на дових, чтобы вы понимали.