Європейський страховий альянс

Відгуки про Європейський страховий альянс

Відгуки про компанію — 44

westfood20202022-05-24 10:36:50
ДТП трапилося ще 10 січня 2022 року. Номер справи 37/22. Виплати немає ще досі. Обіцяли в перших числах травня, далі сказали до 20 травня. Сьогодні 24 травня, виплати немає. Слухавку спеціаліст, який вів справу не бере.
Не раджу нікому зв'язуватись з цією страховою компанією.
Nadegda832021-11-18 00:46:19
На початку вересня нам далекобійник, клієнт ЄСА, який на великій швидкості гнав на фурі і не вписався в поворот,  пошкодив ліву сторону авто. Одразу зателефонували в поліцію, в страхові компанії. Приїхала поліція, склали європротокол, далекобійник повністю визнав свою вину і його відпустили.
Так як ми живемо в Чернівецькій області, працювали з страховою в телефонному режимі, надавали копії всіх потрібних документів, заповнювали бланки.
Далі нам сказали, що так як ми не проживаємо в Києві, на експерта прийдеться почекати днів 10. Минуло ще два тижні. Чекали дзвінка від експерта. Приїхав нарешті, подивився, сказав не хвилюйтесь, все вам відшкодують.
Далі, щось пропали, не дзвонят. Думаю, люди працюють, не буду їх турбувати. Минуло ще три тижні. Я подзвонила працівнику, яка вела нашу справу Марченко Марії Олександрівні, вона мені сказала, що вони не впевнені, що було це ДТП, тому направили запит на поліцію того району, де відбулося ДТП і чекають відповіді. Подзвонила я в поліцію спитати коли буде відповідь, вони сказали, що відповіли на запит в 10-ти денний срок, а пройшло вже більше  місяця 14.09 і 19.10. Подзвонила в страхову, кажу відповідь вже у вас більше місяця. Відповіла мені, що не знаходить, десь загубилась, каже поїдьте сфотографуйте копію тієї відповіді і скиньте мені, а далі на суд подадуть і… треба буде чекати ще. Думаю добре, почекаємо.
Не довго чекали! Одразу вони відправили відмову у відшкодуванні, тому що написали, що на місці події нами було не складено і належним чином оформлено європротокол. Хоча поліція їм в запиті все написала, що була зареєстрована ДТП і було складено європротокол.
Для чого було стільки часу морочити людям голови? Одразу би сказали, що це «глухий варіант»!
Пуста трата часу, грошей на бланки, ксерокси, на дорогу в поліцію, бо ДТП було в іншій області. Ще й машину одразу не могли ремонтувати, бо довго чекали на їхнього експерта.
І саме головне далекобійник лишився безнаказанний. Таких ДТП може і 20 на день робити. Дякувати Богу ми не постраждали, а лише наша машина. А це «товариство»- це шарашкіна кантора! Аферисти!
0/5
olena109242021-08-03 16:01:43
Шановний Європейський страховий Альянс. Читайте договір страхування уважно.Що передбачено. Які випадки відмови у виплаті точно не думка винного у Дтп.
zabrodskiupeta2021-06-08 16:04:08
Видел разное отношение в страховых. Здесь более менее адекватно. Сроки конечно немаленькие для выплаты, я ждал деньги больше месяца, но ниче не сделаешь, дотримуются законодательство.
Ernestshepel2021-03-30 18:37:42
Деякі моменти в роботі компанії можна було б покращити. Наприклад — комунікацію спеціалістів. Спочатку вів мене один, потім сказали що він захворів, і тепер буде інший, але він був не дуже в курсі моєї справи. Врешті решт все прояснили та мені все виплатили, але я трошки понервував.Щодо суми збитку то все нормально порахували, претензій ніяких.
Volvosumy2021-03-30 00:51:03
Не советую страховать автомобиль или здоровье в данной страховой компании!

Не давно клиент данной страховой компании задел мой стоящий автомобиль на парковке.

Сразу на месте ДТП уведомили страховую компанию и полицию, обе структуры зафиксировали факт ДТП.

На утро мы с виновником уже были в офисе страховой компании и заполняли нужные документы, а дальше следовали инструкциям которые нам давали сотрудники данной страховой.

После оформления всех бумаг я должен был ждать по моему 10 рабочих дней пока назначат человека который будет вести дело. После того как назначили я ждал 10 рабочих дней встречи с экспертом и связался он со мной на 10 день рабочих, но не сам, а после моих звонков!!!

Встретился с экспертом, он сделал нужные фото, осмотр автомобиля. И я набрал в страховую узнать как там движутся дела… сказали у него есть то ли 5 то ли 8 дней передать информацию на страховую…

Прошло 10 дней с момента встречи с экспертам и я вновь позвонил в страховую, так как за все это время сами они со мной не разу не связались!!!

И тут мне заявляют, что их сотрудникам что-то не понравилось и они решили назначить ТРАСОЛОГИЧЕСКУЮ Экспертизу… и ответ по ней будет ориентировочно через 15 дней.

И Результата может быть два:
1) насчитывают и сделают выплату в сроки по моему 90 дней
2) ОТКАЖУТ В ВЫПЛАТЕ ПО ЕВРОПРОТОКОЛУ

Извините, это как понимать????????🤔

Мое авто ударили, я трачу время на поездки/встречи со страховой и экспертами, трачу время что бы узнать что как по моему делу… уже на протяжении полтора месяца И ЕСТЬ ВАРИАНТ ЧТО МНЕ ОТКАЖУТ В ВЫПЛАТЕ??????

ЕСЛИ БЫ МОЖНО БЫЛО ПОСТАВИТЬ 0 ИЗ 5 ЗВЕЗД, ТО Я БЫ ПОСТАВИЛ!

Если через пол месяца придет эта экспертиза и будет отказ на выплату — ВСТРЕТИМСЯ С ВАМИ В СУДЕ И БУДУ ОБЩАТЬСЯ В МТСБУ С ЖАЛОБОЙ НА ДЕЙСТВИЯ СТРАХОВОЙ КОМПАНИИ!

Если в такой мелочной ДТП, где очень маленькие суммы вы пытаетесь обмануть людей, то как вы компенсируете где действительно нужны серьёзные ремонты?????
oturkov302021-03-22 22:43:41
Пользуюсь КАСКО в этой страховой компании уже 3 год. В первый год страхования на гололеде слетел в кювет, была чуть ли не гибель автомобиля, все выплатили, а в январе этого года неизвестный автомобиль повредил мне переднюю дверь пассажира. Тоже выплатили. Платят четко и по большим и по мелким повреждениям.
Vikyor2021-03-18 20:09:05
Приїхав в офіс на роботу та залишив автомобіль біля дороги бо не було куди стати. Коли збирався їхати додому побачив розтрощене зеркало. Зателефонував в страхову. По телефону мені сказали що поліцію можна не визивати. У моєму договорі каско є така опція, коли збиткі невелики. Страхова мені перечислила на карту виплату на 11 день.
2/5
olgazhmura292021-03-15 11:16:16
На початку здається що тобі допомагають та співпрацюють з тобою, але на справді ні. Ти сам на сам із своїми проблемами. Ситуація склалась наступна, поки я була відсутня в місті мій припаркований автомобіль вдарив авто застрахований в даній страховій компанії. Протокол склали без моєї присутності а далі все пішло поїхало, безкінечні мої дзвінки в страхову, агента якого не могли дочекатись довго і нудно а потім протокол пошкоджень і нарешті є сума яка ну на половину покриває твої витрати на ремонт авто. На запитання чому так? Відповідь: Износ деталей. Та бл… який износ деталей????? Машина стояла ціла без подряпини, заберіть відремонтуйте і поставте на місце яка була. Так мало того що сам на СТО відбуксовуєш, шукає запчастини так ще й ти не в тому місці відремонтував, а коли я запитувала на якому СТО ремонтувати, то відповідали ви самі шукаєте, а тепер не ти пролітаєш як фанера. Не рекомендую, категорично, відношення до тебе як потерпілої особи зверхнє.
llll52020-08-25 03:37:32
Сколько людей, столько и мнений. Мне компания выплатила за повреждение двери и крыла. Да, были некоторые заминки. Говорили, что позвонят через 3 дня, а звонили через 5, но сроки по принятию решения выдержали и заплатили мне на карту вовремя. Поэтому у меня отношение вцелом положительное