Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 28.11.2023, 15:59

USDC

usdc
Вартість
$1.00
+0,14 %
Рейтинг
#6
Капіталізація
$24,414,912,909.00
Обсяг продажів за 24 години
$9,085,380,000.00
Обсяг в обігу
24 411 000 000

Конвертер валют USDC/USD

Що таке USD Coin? (USDC)

Що таке USD coin

USD Coin (USDC) – це цифровий долар. Він відноситься до категорії стейблкоїнів, які є криптовалютами, прив'язаними до іншого активу. Активом USD Coin є долар США, а 1 USDC призначений для підтримки вартості 1 долар.

Монети зберігаються на окремих рахунках фінансових установ, регульованих владою США. Такі рахунки засвідчені (тобто офіційно підтверджені) незалежними бухгалтерськими фірмами. На відміну від звичайних доларів США, для USD Coin не потрібний банківський рахунок. При цьому вам не потрібно жити в певній країні. Відправляти USD Coin по всьому світу можна за дуже низькою ціною та всього за кілька хвилин.

Коротка історія USDC

З моменту свого запуску USD Coin став одним із найбільших стейблкоїнів у світі і навіть став першою криптовалютою, обраною для розрахунків за транзакціями Visa. Монета була створена спільними зусиллями Coinbase, надзвичайно популярної криптовалютної біржі, та Circle, крипто-фінансової компанії у Бостоні.

Як і його попередники, USDC існує для вирішення двох основних проблем з існуючими криптовалютами: висока волатильність та конвертованість між фіатними валютами та криптовалютами. USDC намагається вирішити ці проблеми, публікуючи щомісячну публічну атестацію 100% резервів фіатних токенів, надаючи чіткі правила та рекомендації щодо випуску та викупу активу. 

Чим відрізняється USD coin

Хоча USDC не може бути повністю унікальним порівняно з конкурентами, ось чому він виділяється серед інших криптовалют:

  • Регульованість: USDC є зареєстрованою компанією з обслуговування грошей у США. Це означає, що актив регулюється державною мережею боротьби з фінансовими злочинами (FinCEN).
  • Аудит: USDC перевіряється Grant Thornton, однією з 10 провідних аудиторських фірм у світі.
  • Швидкість: відправка доларів США людям та установам може зайняти багато часу, якщо у цьому беруть участь банки. USDC пропонує стабільність долара США та швидкість проведення криптовалютних транзакцій.

Можливості програмованого долара відкривають новий світ додатків та різновидів бізнесу: розробники можуть створювати рахунки для зберігання грошей за допомогою одного рядка коду, швидке та прозоре кредитування, дешеві платежі, у тому числі заробітна плата та глобальне колективне фінансування.

Як купити USDC у доларах

Весь процес може зайняти лише 15 хвилин. Все, що вам потрібно, це смартфон або комп'ютер, підключення до Інтернету, посвідчення особи та можливість оплатити актив:

  1. Виберіть криптобіржу. Порівняйте необхідні функції безпеки, рівень комісії, простоту використання та наявність підтримки користувачів у цілодобовому форматі.
  2. Створіть обліковий запис. Для реєстрації необхідно підтвердити свою особу та адресу електронної пошти.
  3. Внесіть депозит. Внесіть необхідну суму, вибравши зручний спосіб оплати — банківська карта, криптовалюта, PayPal та перекази.
  4. Купуйте USD coin. Обмінюйте депозит на монети. Ви можете вивести свої долари на особистий гаманець.

Стейблкоїни корисні для трейдерів, які хочуть мати простий спосіб торгувати криптовалютами за долари США.