Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 03.12.2023, 13:00

Stellar

xlm
Вартість
$0.122404
+0,82 %
Рейтинг
#25
Капіталізація
$3,438,140,956.00
Обсяг продажів за 24 години
$51,948,300.00
Обсяг в обігу
28 039 900 000

Конвертер валют XLM/USD

Що таке Stellar? (XLM)

Stellar — це блокчейн, створений з метою забезпечення платежів для фінансових підприємств і платіжних систем. Він також працює як децентралізована біржа, де користувачі можуть передавати будь-які цифрові активи. Валюта мережі називається Stellar Lumens (XLM).

Коротка історія створення Stellar

Стеллар був розроблений у 2014 році Джедом Маккалебом, який також був співзасновником криптовалюти Ripple. Джед планував запустити Stellar як ще одну криптовалюту. Stellar націлений на спрощення фінансових транзакцій між користувачами, тоді як Ripple переважно орієнтований на надання банківських рішень. Блокчейн управляється Stellar Development Foundation (SDF). 

Stellar розподілено на кількох серверах — його діяльність не контролюється єдиним джерелом.

Для чого використовується XLM

Токен XLM виступає як проміжна валюта для транзакцій, а також використовується для оплати транзакційних комісій. Протокол Stellar конвертує фіатну валюту спочатку у XLM, а потім у запитану валюту.

У той час як високі комісії можуть заважати обом платіжним рішенням на основі фіату, таким як PayPal, це також торкнулося блокчейнів, таких як Біткойн і Ефіріум, через навантаження. Обидва ці ланцюжки використовують протокол консенсусу Proof-of-Work, який не дуже масштабується.

Як працює протокол консенсусу Стеллар

Блокчейн Стелар захищений не майнінгом або стейкінгом, а унікальним механізмом консенсусу, який, згідно з офіційним документом, пропонує чотири переваги:

  1. ​​Децентралізоване управління: жоден центральний орган не може впливати на те, що потрібно для досягнення консенсусу.
  2. Низька затримка: вузли можуть досягати консенсусу в масштабах часу, які очікують для веб-транзакцій або платіжних транзакцій.
  3. Безпека ґрунтується на цифрових підписах, параметри яких можна реально налаштувати для захисту від зловмисників із величезними обчислювальними потужностями.
  4. Довіра: користувачі можуть довіряти будь-якому поєднанню сторін, яке вважають потрібним.

Блокчейн Стеллар захищений так званим Stellar Consensus Protocol (SCP), який забезпечує високу швидкість та низьку вартість транзакцій, що здійснюються у мережі.

Як купити Lumens 

Ось як можна купити Stellar Lumens (XLM):

  1. виберіть криптобіржу;
  2. заведіть обліковий запис на біржі (вам необхідно підтвердити свою адресу електронної пошти та особистість);
  3. внесіть депозит, використовуючи найбільш зручний для вас спосіб оплати;
  4. обміняйте кошти на Stellar.

Весь процес займе всього 15 хвилин, і все, що вам потрібно, це смартфон або комп'ютер, підключення до Інтернету, посвідчення особи з фотографією та спосіб оплати.

ГоловнаКурс валют 📈Курс криптовалют 💰