Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 02.12.2023, 13:00

SafeMoon

sfm
Вартість
$0.00005642
-0,73 %
Рейтинг
#654
Капіталізація
$31,474,056.00
Обсяг продажів за 24 години
$52,773.00
Обсяг в обігу
557 222 000 000

Конвертер валют SFM/USD

Що таке SafeMoon? (SFM)

SafeMoon – це токен BEP-20, запущений в екосистемі Binance Smart Chain (BSC) 8 березня 2021 року. Цей цифровий актив подібно до Dogecoin, Bitcoin та Ethereum, працює на технології блокчейн.

 

Криптопроект є орієнтованим на підход до децентралізованих фінансових систем. За даними Utah Business, після початкового запуску в першому кварталі 2021 року до січня 2022 року монета мала понад 2,9 мільйона власників.

 

Хто створив SafeMoon

 

SafeMoon вперше було запущено у березні 2021 року. Він мав унікальну особливість: смарт-контракт SafeMoon стягував 10% комісії за вихід на додаток до будь-яких комісій, що стягуються криптовалютною біржею. Ціль цієї комісії за вихід — відмовити інвесторів від продажу своїх токенів.

 

Згідно з профілями LinkedIn, генеральний директор, Джон Кароні, технічний директор, Томас Сміт та менеджер спільноти Тревор Черч заснували та разом працювали у студії інді-ігор під назвою TANO.

 

Технічний директор, Томас Сміт, має найбільш авторитетний досвід роботи в групі, обіймаючи різні посади в галузі розробки програмного забезпечення в низці компаній.

 

Решта команди має різний досвід у веб-розробці, розробці ігор чи загальному управлінні. Генрі «Хенк» Вятт, віце-президент SafeMoon з досліджень та розробок, також заснував компанію з розробки ігор, згідно з його LinkedIn. На жаль, веб-сайт призводить до помилки 521 з боку хоста. Веб-розробник SafeMoon, Джейкоб Сміт, мабуть, теж працював у цій компанії з розробки ігор. 

 

Команда просуває SafeMoon у своїх облікових записах у Твіттері, що не є чимось незвичайним для лідерів криптопроектів, але важко сказати, наскільки проект є справжнім чи наскільки вони кваліфіковані.

 

Чи є SafeMoon безпечною інвестицією

 

Незважаючи на спроби команди SafeMoon приборкати волатильність, ціна токена DeFi сильно коливається. 20 березня SafeMoon торгувався за ціною 0,000000073 доларів. Через місяць SafeMoon досягла рекордного рівня в 0,000014 долара. Це колосальне збільшення на 19078%! Якби ви були досить шалені, щоб внести 7300 доларів на SafeMoon в середині березня, 30 днів по тому, у вас було б 1,4 мільйона доларів на руках.

 

Деякі з оптимізмом дивляться на SafeMoon і вважають, що він наслідуватиме стрімкого зростання Dogecoin. Інші налаштовані скептично.

 

SafeMoon - дуже спекулятивний актив, тим більше він все ще знаходиться на початковій стадії у світі криптовалют. Поки що рано говорити про те, чи є у нього потенціал для зростання.

 

Де купити SafeMoon

 

З 22 вересня ви можете без перешкод придбати актив через гаманець safemoon, але вам потрібно буде купити bnb або монету binance, а потім обміняти її на safemoon. Ви також можете придбати криптоактив на біржах, але варто врахувати кілька нюансів:

  1. Не продається через інвестиційні програми: SafeMoon не можна придбати в інвестиційних додатках, таких як Robinhood та SoFi Invest.

  2. Недоступно на великих біржах: SafeMoon не можна придбати на деяких великих криптовалютних біржах, таких як Coinbase.

  3. Не можна купити фіатну валюту. Ви не можете купити SafeMoon на жодних криптовалютних біржах, які приймають фіатну валюту, наприклад долари; замість цього ви повинні використовувати іншу криптовалюту для покупки токена.

Інвестиції у криптовалюту можуть бути надзвичайно ризикованими. Завжди консультуйтеся зі спеціалістами  і ніколи не торгуйте грошима, які ви не можете собі дозволити втратити.

 
ГоловнаКурс валют 📈Курс криптовалют 💰