Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 08.12.2023, 22:00

OMG Network

omg
Вартість
$0.728586
+1,1 %
Рейтинг
#355
Капіталізація
$102,017,775.00
Обсяг продажів за 24 години
$28,567,900.00
Обсяг в обігу
140 245 000

Конвертер валют OMG/USD

Що таке OMG Network? (OMG)

OMG Network — одна із нових та перспективних платформ, яка має власний токен. Коротко про особливості платформи та її інвестиційні перспективи далі у тексті.

 

Історія створення OMG Network: засновники, призначення

 

Концепція мережі OMG була розроблена компанією Omise та мала назву OmiseGO. Її засновники — Джун Хасегава та Донні Харінсут. Після успішного ICO у 2017 році було зібрано 25 млн доларів для підтримки платформи та переіменовано проєкт на OMG. Даний проєкт призначається для дешевої та безпосередньої передачі активів через криптомережі.

 

Зараз мережа OMG складається з команди з понад 50 співробітників по всьому світу. Генеральним директором є Ванса Чатікаваній, а OMG працює як дочірня компанія SYNQA – таїландської фінтех-компанії, яка раніше була відома як Omise Holdings.

 

Станом на 2020 рік OMG Network випустила загальнодоступну тестову мережу з перевіреними контрактами, призначеними для взаємодії з публічною тестовою платформою Ethereum. Платформа все ще перебуває на стадії тестування.

 

Ринок OMG Network: загальний обсяг, як розвивається

 

Мережні токени OMG мають фіксовану максимальну пропозицію в 140 245 398 OMG і ніколи не перевищуватимуть цю точку. Дана кількість розподілена між всіма учасниками платформи: 65,1% токенів було роздано інвесторам, 5% було випущено в airdrop. 29,9% належать проекту та команді, де 20% з них заблоковано в резервному розумному контракті OMG Network для фінансування майбутніх розробок і перевірки мережі, а решта 9,9% зарезервовано для команди-засновника.

 

Для широкого загалу ціна OMG Network коливається залежно від обсягу транзакцій і тиску ринку, що робить токен дуже волатильним.

 

Де можна купити токен OMG Network

 

Придбати токен OMG  можна на самій платформі та на криптовалютних біржах. Однак перед купівлею зважте всі ризики: криптовалюти є нестабільним джерелом інвестицій та можуть призвести до втрати прибутку.

 
ГоловнаКурс валют 📈Курс криптовалют 💰