Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 12.04.2024, 20:00

Litecoin

ltc
Вартість
$94.92
-0,82 %
Рейтинг
#20
Капіталізація
$7,091,946,377.00
Обсяг продажів за 24 години
$678,969,000.00
Обсяг в обігу
74 414 900
Купити

Конвертер валют LTC/USD

Що таке Лайткоін? (LTC)

Що таке Litecoin

Litecoin (LTC) — це криптовалюта, запущена в 2011 році для швидкого та бюджетного здійснення криптовалютних транзакцій. LTC був розроблений з використанням копії вихідного коду Біткойн і є одним із перших альткойнів. Litecoin у перші роки свого існування вважався другою за величиною криптовалютою. Подібність до біткоїну робить Litecoin популярним активом серед тих, хто шукає доступну альтернативу біткоїну.

Litecoin — децентралізована цифрова валюта, яка функціонує не покладаючись на якусь централізовану фінансову установу. Актив використовує технологію блокчейна для обробки та запису транзакцій, при цьому пакети транзакцій постійно додають нові блоки інформації до блокчейну Litecoin.

Коротка історія створення криптовалюти Litecoin

Litecoin було створено Чарлі Лі у жовтні 2011 року. З цього моменту актив незмінно входить до десятки найбільших капіталізації на ринку криптовалют. LTC — один із найперших альткойнів на ринку. У той час як багато альткойнів періоду 2011-2013 років вже зникли, лайткоїн залишився на ринку.

Чарлі Лі хотів розробити більш швидку і дешеву версію біткойна. До 2013 року за рахунок правильного маркетингу та популярного розробника криптоактив став більш відомим. 2021 року Litecoin торгувався на рекордно високому рівні близько 300 доларів.

Як придбати Litecoin

Є кілька варіантів придбання цього активу:

  • Онлайн-рахунок. Найпростіший спосіб придбати Litecoin (і більшість криптовалют) – відкрити рахунок на біржі криптовалют, яка підтримує пряму купівлю та продаж. Ви відкриваєте свій рахунок та розміщуєте замовлення на купівлю криптовалюти. Після того, як ваш ордер закриється, ви побачите свій LTC у своєму біржовому гаманці. 
  • Гаманець. У той час, як більшість бірж пропонують вбудовані гаманці, вам слід вибрати приватний гаманець для зберігання ваших монет.

Після того, як ви відкрили свій рахунок, поповнили його та вирішили, де ви хочете зберігати свої монети, настав час розмістити замовлення. Ви можете купити криптовалюту у доларах або обміняти на іншу монету. Варто врахувати, що курс Litecoin змінюється щодня, як у випадку з іншими активами.

Чи варто інвестувати в LTC

Успіх або невдача Litecoin як криптовалюти залежить від кількох факторів. Швидкість прийняття користувачами має значення — якщо велика кількість людей купують Litecoin для переказу коштів або засобом заощадження, то його вартість, ймовірно, зросте. Доступність Litecoin на великих біржах є плюсом монети.

Якщо ви зацікавлені володінням криптовалюти як засобом заощадження, ця цифрова монета може стати хорошим варіантом.